Švagrová a její chování

Anonymní
15.4.21 13:50

Švagrová a její chování

Ahoj holky, mám jediného sourozence- mladšího bratra, vždy jsme spolu měli hodně dobrý vztah a často jsme se vidali. S jeho snoubenkou už bohužel takový dobrý vztah nemám. Respektive se mi nelíbí, jak se chová dám pár příkladů: je nehorázné zvedáva a strká nos tam kde nemá, když jsme s manželem měli menší krizí, tak se do toho pletla a manželovi výkladala že jsem jí řekla že se chci rozvést a že se mi líbí nějaký můj kolega, nikdy v životě jsem jí nic takového neříkala. Mě naopak řekla, že manžel řekl mému bratrovi že se chce rozvést a že ho nepřitahuju. Manžel se o tom s bratrem taky vůbec nebavil, takže si to švagrová všechno vymýšlela :roll:. Když jsem se jí na to ptala, tak řekla že to prý špatné pochopila. Bratrovi zakázala všechny jeho kamarádi, bratr se teď s mi bavit jen s jejími kamarádi(na to jsem jí nic neřekla, je to bratrova věc, jen mi to malinko vadí že mu tak rozkazuje). Plete se do mojí výchovi, podle ní jsou moje děti rozmazlene, několikrát jsem jí říkala ať se do toho neplete, že to jsou moje děti a že jí do toho nic není. Ale švagrová si stejně říká co chce, nevím jak jí nějak územnít, aniž bych udělala v rodině zlou krev. Jak na takovou švagrovou? Omezit nějak výrazně kontakt nechci, nechci si totiž s bratrem pokazit vztah.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1112
15.4.21 13:57

Jestli chceš s bratrem zachovat vztah, budeš se s tím muset smířit. Věc má vždycky dvě strany, docela by mě zajímalo, jak by to podávala ona. Dost dobře opravdu může jít o nedorozumění. Ale samozřejmě, může taky být manipulativní slepice, to z pár vět tady nepoznáme. :nevim: Na rozmazlené děti bych jí řekla, jestli mi je pohlídá a ukáže, jak by to tedy mělo být - to většinou dotyčného územní dostatečně. :lol: Tak prostě vidíš jaká asi je, neberte doslovně, co říká, bavte se o neutrálních tématech, ne o krizi v manželství a výchově dětí a uvidíš, jak se to vyvine. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 14:05

@prejeta_zaba Ona mi je s bratrem občas hlídá a vždy se jako chlubí, jak je úžasné zvládá a že jí poslouchají ( poslouchají i nás s manželem) a že s nimi za dva dny udělala obrovský pokrok, přitom nejde o nic velkého, třeba dceru naučila vařit špagety a syna ovládat televizi. Mi se sní ani moc nebavíme, to ona pořád mluví a ostatní ke slovu vůbec nepustí.

• Citovat
  • Nahlásit
22051
15.4.21 14:06

A douč se česky, já málokdy na to upozorňuji, ale tady jsou ty hrubky hrozné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9764
15.4.21 14:20

Ach jo. Určitě cizinka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 14:23

@karkarka Cizinka nejsem :P.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 14:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám jediného sourozence- mladšího bratra, vždy jsme spolu měli hodně dobrý vztah a často jsme se vidali. S jeho snoubenkou už bohužel takový dobrý vztah nemám. Respektive se mi nelíbí, jak se chová dám pár příkladů: je nehorázné zvedáva a strká nos tam kde nemá, když jsme s manželem měli menší krizí, tak se do toho pletla a manželovi výkladala že jsem jí řekla že se chci rozvést a že se mi líbí nějaký můj kolega, nikdy v životě jsem jí nic takového neříkala. Mě naopak řekla, že manžel řekl mému bratrovi že se chce rozvést a že ho nepřitahuju. Manžel se o tom s bratrem taky vůbec nebavil, takže si to švagrová všechno vymýšlela :roll:. Když jsem se jí na to ptala, tak řekla že to prý špatné pochopila. Bratrovi zakázala všechny jeho kamarádi, bratr se teď s mi bavit jen s jejími kamarádi(na to jsem jí nic neřekla, je to bratrova věc, jen mi to malinko vadí že mu tak rozkazuje). Plete se do mojí výchovi, podle ní jsou moje děti rozmazlene, několikrát jsem jí říkala ať se do toho neplete, že to jsou moje děti a že jí do toho nic není. Ale švagrová si stejně říká co chce, nevím jak jí nějak územnít, aniž bych udělala v rodině zlou krev. Jak na takovou švagrovou? Omezit nějak výrazně kontakt nechci, nechci si totiž s bratrem pokazit vztah.

Máme podobný exemplář švagrové v rodině a dá se říct, že s ní nic neřešíme, bavíme se jen o počasí a dalších neutrálních tématech typu, ty silnice jsou po zimě rozbitý… Kontakt omezovat nemusíš a její řeči neřeš, nebo odpovídej ve stylu, že se může realizovat na svých dětech ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1112
15.4.21 14:34
@Anonymní píše:
@prejeta_zaba Ona mi je s bratrem občas hlídá a vždy se jako chlubí, jak je úžasné zvládá a že jí poslouchají ( poslouchají i nás s manželem) a že s nimi za dva dny udělala obrovský pokrok, přitom nejde o nic velkého, třeba dceru naučila vařit špagety a syna ovládat televizi. Mi se sní ani moc nebavíme, to ona pořád mluví a ostatní ke slovu vůbec nepustí.

Třeba to bere tak, že ti opravdu jen vypráví, co dělali, ne, že by se nad tebe hned povyšovala. :nevim: Tak to ber jedním uchem tam, druhým ven. Asi je s ní bratr šťastný, tak jim to přej. ;) Kdyby byl do 40 sám, taky bys z toho nebyla štěstím bez sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8218
15.4.21 14:57

Asi už si na ni i alergická a vidíš, ve všem to negativní.. Na jednu stranu tě chápu, ale třeba zrovna u toho hlídání, co dělali a co zvládli u nich doma bych nebrala, ajko, že ti dělá něco zle..
Kdyby ti naopak na děti nadávala, tak si naštvaná taky, tak ti říká, jak spolu všecho zvládli, tak taky zle.. Bud je tam nedávej, a nebo to vypouštěj uchem ven…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat