Tcháni chtějí vzít děti na Maledivy

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16490
10.4.15 20:42

@Lenka002 No jasne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4885
10.4.15 20:43

Ať si letí

Díky, díky, díky, zvedly jste mi náladu :D.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16490
10.4.15 20:44
@Misschelle píše:
Pustila bych je spíš na Maledivy než do Turecka :)

Souhlas.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2359
10.4.15 20:45

@Lenka002 No vidíš. Takže děti se v základu domluví, tchán s tchýní taky. Oba asi budou vědět co si zdravotně můžou dovolit takže nevidím důvod proč děti nepustit. Taky bych měla nervy to přiznám. A stát se může cokoli i když pojedou jen do Krkonoš. Bohužel je to tak.

Příspěvek upraven 10.04.15 v 20:46

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101958
10.4.15 20:45
@Loll píše:
Ve dvanácti jsou už puberťáci celkem nesnesitelní, já bych jim zabalila kufry do hodiny hned po zprávě, že je prarodiče berou s sebou :mrgreen:

Myslíš, než si to stihnou rozmyslet? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4885
10.4.15 20:45

@tulipán V turecku budou s námi a se švagrovou pediatrem a té je 32 :lol:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4885
10.4.15 20:46
@j.a.n.i1 píše:
Myslíš, než si to stihnou rozmyslet? :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4885
10.4.15 20:46
@Lenka002 píše:
@tulipán V turecku budou s námi a se švagrovou pediatrem a té je 32 :lol:.

Pardo. V Turecku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8679
10.4.15 20:46

Neeee:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4885
10.4.15 20:47
@Lenka002 píše:
Pardo. V Turecku.

Já píši jak blb.
PARDON.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16490
10.4.15 20:52

@Lenka002 Koukam, ze bez lekarskeho dohledu necestujete. Ja jsem srab, do Turecka, Egypta, Tunisu apod. me nikdo nedostane. Si pamatuji, jak jsem byla v Egypte pred x lety a pred hotelem jsem zahledla kulometne hnizdo a v nem tri ozbrojence se samopaly. Strachy jsem nemohla ani mluvit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12330
10.4.15 20:52
@neumisa píše: čeho? Na Maledivách žerou domorodci děti nebo důchodce?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.15 20:54

@Lenka002
prosím tebe, buď ráda, že vypadnou z domu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7369
10.4.15 20:54

Tak ja bych je tedy taky pustila. I kdyz musím rict, ze ja jsem tam s dětmi byla a trochu trpěla. Pořad jsem premyslela, kdyby v noci potřebovali do nemocnice, jak by se tam dostaly. Z letiště jsme letěli hydroplanem a ty létali pouze za denního světla. No ale ja jsem trochu kalamita :oops: jinak nevím, ale v létě je tam období dešťů, to bych tam nejela a hlavne nevím, proč bych se hrála tak daleko, kdyz je hezky v Evrope. My tam byli v únoru. Jinak pokud jsou deti akční, tak se tam budou nudit. A výlety, to tak maximálně lodi na snorchlovani. A to ze by se ztratily u hotelu nehrozí, na ostrově jeden hotel, a ostrůvek přejdes za půl hodiny. Jo a cesta to byla velká paráda! Zpět let 10hod ale na cestě asi 28hod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.15 20:55

@Krasavicaa

no nazdar 8o tebe sem neviděla :think: holka ty žiješ 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová