Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@terinka4444 píše:
Mně by vadilo jen to, že mě chtějí nechat doma.
jasně, taky bych se cpala do letadla ![]()
@Calathea Jako máma nejsi v klidu už nikdy - úplně mi stačí, když dítě jezdí samo 100km do školy a zpět, už nezáleží na tom, jak daleko. Což ovšem není důvod, abych ho přivázala k noze, abych JÁ byla v klidu. Jednak to nemá smysl a je to dost sobecké.
Jasně, že pojedou, ale nejš´tastnější budu, až přistanou všichni 4
.
@Calathea Že je dítě nezletilé jsem nenapsala nikde - je dospělé, ale pořád je mým dítětem, o které se bojím a jsem nejklidnější, když je se mnou. Myslím, že ani jedna maminka tady nepsala, že by byla v klidu, ale že by šanci dětem na dovolenou snů kvůli svým obavám neodepřela.