Tchyně a svátky vánoční

Anonymní
20.12.19 22:47

Tchyne a svátky vánoční

Dobrý večer,
Jenom chci vaše názory : tchyne je léta vdova a každý rok chodíme na jeden svátek vánoční k ni domu / bydlí s manzi sestrou a rodinou/. Letos musí oni přijít k nám - poprvé po 25 letech / opravdu vážný důvod v nasi rodině /.Svagrova s tím problém vůbec nemá, ale tchyne ano. A oslazuje mi to tím, ze já nesmím nic vařit, ze ona uvaří a vše k nám přiveze… / upozorňuji, ze není vůbec žádná hospodyně a kuchařka / a já nesmím nic vařit. Manžel stojí za ni / to vůbec nebudu komentovat / ze maminka vzdy vaří a co ja to budu měnit, i když se bude u nás. Štve mě manžel a naštvana jsem i na tchyni - jsem jak nesvepravna… už je to u nás zralé na rozvod, protože on je vždy za maminkou… Ženské, jak by jste se cítily Vy??? Já jako ze jsem nesvepravna uvařit oběd… diky moc za názory
S tchyni ani s manželem bohuzel domluva možná není - už jsem to zkoušela :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

3754
20.12.19 22:49

Tak je nech. Ty budeš mít aspoň pokoj od vaření. Nemáš toho celý rok dost? :P Udělej třeba nějaký dezert, dobré kafe a dlab na to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8524
20.12.19 22:49

No měla bych chuť s manželem a následně s tchyni vyrazit dvere

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.19 22:53

To víte, ze se podridim, ale já si vždy říkám, kolik ženských by si to nechalo líbit… proste mě ten jejich přístup i trochu uráží… nejradši byc je všechny vyrazila i s tím upecenym ptákem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.12.19 22:57

No asi tak…moje domacnost, moje pravidla. A kdyz to manžel nerespektuje vyridila bych si to s tchyni :cert: neco podobne mi delala ta moje kdyz k nam přijela na 2 tydenni navštevu je sama ma jen syna…proste do všeho se srala kdyz jsme s manzelem byli v praci. Všechno predelane sklenicky nadobi…lezla do skríni a nočnich stolku…omg no hruza. Manzel to ignoroval, tak jsem si to vyridila po svem a bylo… :pocitac:
Proste mam klidek

• Nahlásit
  • Citovat
2556
20.12.19 22:59

Tak tchyně je prostě taková jaká je, tam bych to neřešila. Staryho psa… Znáš to. Nicméně určitě by mě sra. l manžel, měl by stát po mém boku a ne se schovávat máme pod sukní. Takže chápu. Na druhou stranu na svátky bych nedělala zlou krev, jak píšeš je to poprvé po 25ti letech a možná i naposled, tak ať si to udělaji jak chtějí. Hodila bych nožky hore a užila si Vánoce bez shonu kolem vaření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.19 23:01

Ale to by musel stát manžel plně za mnou - a to rak bohuzel není. On je jinak fakt úžasný, ale co se týká jeho maminky, tak je jak kdyby ho někdo začaroval :). Přemýšlím, jak ona tohle dokáže - tu perfektní manipulaci s nim… s jeho sestrou to nedokáže - i když se teda snaží :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
21518
20.12.19 23:04
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
Jenom chci vaše názory : tchyne je léta vdova a každý rok chodíme na jeden svátek vánoční k ni domu / bydlí s manzi sestrou a rodinou/. Letos musí oni přijít k nám - poprvé po 25 letech / opravdu vážný důvod v nasi rodině /.Svagrova s tím problém vůbec nemá, ale tchyne ano. A oslazuje mi to tím, ze já nesmím nic vařit, ze ona uvaří a vše k nám přiveze… / upozorňuji, ze není vůbec žádná hospodyně a kuchařka / a já nesmím nic vařit. Manžel stojí za ni / to vůbec nebudu komentovat / ze maminka vzdy vaří a co ja to budu měnit, i když se bude u nás. Štve mě manžel a naštvana jsem i na tchyni - jsem jak nesvepravna… už je to u nás zralé na rozvod, protože on je vždy za maminkou… Ženské, jak by jste se cítily Vy??? Já jako ze jsem nesvepravna uvařit oběd… diky moc za názory
S tchyni ani s manželem bohuzel domluva možná není - už jsem to zkoušela :zed:

My to tak jeden den mít budeme. Tchýňka uvaří a u nás se to sní. Já celý rok vařím a smažím, takže jsem ráda, že to jednou nebudu muset. Jinak bych klidně udělala nějaké jídlo pro případ, že by to dětem nebo někomu nechutnalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3122
20.12.19 23:05

Ja bych si uzivala, ze nemusím vařit a hodila bych chvili nohy na stul :pankac: ale ja mam s tchyni dobry vztahy, nemame mezi sebou problém :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27365
20.12.19 23:09

Jezis ja bych byla stastna ze nemusim varit pro tolik lidi ;) ja bych to velmi uvitala, opravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
433
20.12.19 23:09

Já bych si tímto vůbec nenechala kazit Vánoce. Hodila bych ráno nohy na stůl a dívala se na pohádky. Když se chce tchyně honit a vařit pro X lidí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14381
20.12.19 23:10
@Anonymní píše:
Ale to by musel stát manžel plně za mnou - a to rak bohuzel není. On je jinak fakt úžasný, ale co se týká jeho maminky, tak je jak kdyby ho někdo začaroval :). Přemýšlím, jak ona tohle dokáže - tu perfektní manipulaci s nim… s jeho sestrou to nedokáže - i když se teda snaží :rofl:

Tak na to kašli, to ti to stání u plotny bude tak chybět? Jen ať uvaří, ty si kup dobrou lahvinku a začala bych hned po snídani, ať si na návštěvu pěkně vláčná ;) Rikas že manžel je jinak fajn, tak proč si kazit svátky, když je to jednou za 25 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11715
20.12.19 23:10

Pokud vaří poživatelně, tak bych to zkousla. Ale manžel by mě sr. l, že stojí za ni6a ne za mnou :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
433
20.12.19 23:11

@veria že jo :D já dělám večeři pro 6 lidí a na všechno jsem sama. Kdyby mi někdo vše připravil a dovezl, tak bych se vůbec nezlobila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
20.12.19 23:19

Muj dum, moje pravidla, nesnesla bych aby mi tchyne nebo kdokoliv manevroval v kuchyni. Nedala bych ji talire, zakazala to ohrat, udelala si jidlo na ktere jsem zvykla, a jeji ignorovala, manzelovo jednani by me teda dopalilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama