Kde koupit v centru Ostravy vonný/esenciální olej

654
26.11.13 13:11

Urgentni - kde koupit v centru Ostravy vonny/esencialni olej

Ahoj, urgentne shanim levandulovy, pripadne eukalyptovy esencialni olej (co se dava do aromalamp apod.) a nejak nemuzu prijit na to, kde v centru Ostravy ho koupit. Nevite, prosim, nekdo? Diky moc za tipy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72725
26.11.13 13:17

@Lena007 V lasu je obchůdek - ale teď si nevybavím, jestli druhé patro? Nwm. Ale kupovala jsem tam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
654
26.11.13 13:22

@martina.se Diky, tam jsem vcera poslala muze, ale pry nic nenasel. Ale jeden kramek mel nejakou pauzu a mu se nechtelo cekat. Jmenuje se Vse pro spanek, nebo tak nejak. Neni to on?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
585
26.11.13 13:23

Ano, myslím, že je to 2. patro. Hned vedle dětského koutku. Jsou tam různé keramické blbůstky, svíčky a umělé květiny..pokud už to ovšem nezrušili :mrgreen: Pak mně napadá ještě v květinářství v přízemí by to mohli mít..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
654
26.11.13 13:26
@KattyK píše:
Ano, myslím, že je to 2. patro. Hned vedle dětského koutku. Jsou tam různé keramické blbůstky, svíčky a umělé květiny..pokud už to ovšem nezrušili :mrgreen: Pak mně napadá ještě v květinářství v přízemí by to mohli mít..

Aha, tak to nebude on, ten je v 1. patre. Ale koukam na www Lasa a bude to asi obchod Inspirace, ten je hned vedle Clovickova a i sortiment odpovida tomu, co pises. Vyslu ho tam dneska znovu. Moc diky za tip.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
26.11.13 13:31

@Lena007 název netuším, ale jak psala @KattyK, mají tam různé serepetičky, ale právě i ty olejíčky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
683
26.11.13 13:48

Ahoj v OV na Kuřím rynku vedle hospody Dílo je Manufaktura tam je mají určitě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1283
26.11.13 13:53

Ja jsem kupovala v takovem malem obchodku v jedne postranni ulicce vedouci na Masaryk. namesti, smerem od Cerne louky, naproti je/byla myslim nejaka vinoteka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1283
26.11.13 13:54

Strelnicni ulice to byla…
a nekdy byvaji vonne oleje i v kvetinarstvich

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
654
26.11.13 13:58

@KlaraBoch @Andris82 @martina.se diky vsem, ted uz je urcite sezenu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
26.11.13 13:58
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
vínečko-rudé
26.11.13 13:59

Nejsem z Ostravy, ale u nás to mají i v DM drogerii a Rossmann.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová