Úzkosti z úklidu, vaření a domácích prací

Anonymní
20.12.25 10:13

Uzkosti z uklidu, vareni, domacich praci

Ahoj holky,

mám syna 4 a půl roku a partnera. Žijeme v pronajatém bytě, kde se mu vůbec nelíbí. Stavíme svépomocí dům, ale bude to ještě dlouho trvat.
Ale teď k tomu, co mě ničí. Mám velké uzkosti kvůli uklidu, vaření, domácích prací. Nevím vůbec proč. Musím brát Neurol kvůli tomu, mám z toho stres už několik dní předem.

Co to může způsobovat? :zed:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
484
20.12.25 10:23

Stres několik dní předem? Já uklízím, vařím a dělám domácí práce každý den/ ob den. Nebo myslíš velký předvánoční úklid? Velké vaření a pečení na vánoce?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34072
20.12.25 10:25
@Anonymní píše: Více

To několik dní vůbec nic neděláš? Nějak tomu nerozumím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.25 10:36
@arinecka píše: Více

Myslím něco většího, klasika jako prani, nádobí, vysati je v pohodě. Myslím vytirani, koupelna wc, třídění věci, lednice,…

  • Citovat
  • Upravit
8168
20.12.25 10:40

Kde ten anonym, co zakládá všechny nové diskuse, bere ta témata? 8o Příště bude neurol před vstupem na záchod?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9186
20.12.25 10:45

@rmot Každý není evidentně spisovatel, přestože by chtěl být :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36194
20.12.25 11:03

Tak si zaplať někoho ať to udělá. Problém vyřešen.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8168
20.12.25 11:09
@Kelsey1 píše: Více

No na mě to fakt působí, že se někdo snaží, aby e-mimino „žilo“, ale bohužel kvantita zabíjí kvalitu. V té záplavě dementních denně zakládaných diskusí anonymy a uživateli s deseti napsanými zprávami potom úplně zanikne občas založené opravdové téma, kde by někdo chtěl opravdu pomoct a na nějaké téma pokecat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35447
20.12.25 11:43
@Anonymní píše: Více

Tak to nedelej. Ja jsem letos tak utahana z prace, ze na to prdim. A taky mi doslo, ze v zivote jsou dulezite vztahy a pohoda, ne uklid.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30419
20.12.25 11:45

Tvl, z práce má úzkosti a musí brát neurol. Nejsem líná - jsem nemocná. Diagnóza je úplně na všechno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25132
20.12.25 11:47
@JancaS84 píše: Více

Teď anonym přemýšlí, co k tomu dovymyslet jako protiargument.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25132
20.12.25 11:48
@hanka.br. píše: Více

Však proto mají psychiatrické a psychologické ordinace na pojišťovnu na pořadnícich 800 lidi. Lidé s opravdu závažnými problémy se pak kvůli tomu často ani nedostanou na řadu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24780
20.12.25 12:22

K nám na větší úklid chodí paní. Ona si vydělá, já se nepředřu a jsme všichni spokojení. Běžný úklid si dělám průběžně, jak se mi zrovna chce.

Příspěvek upraven 20.12.25 v 12:27

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24780
20.12.25 12:22
@MartinaIrena píše: Více

Bohužel. A to teprve dorůstá celá generace sněhových vloček. :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová