Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Claire00 píše:
Já vím, cena je vysokáNa druhou stranu, je to kvalitní anti-aging kosmetika. Začala jsem používat před pár lety a i když jsem přešla z kvalitní kosmetiky, tak tohle je obrovský rozdíl.
projela jsem si složení. Je tam oxid zinečnatý v nano formě, což někdo tvrdí, že může vadit, někdo ne. Pak je tam jedna složka, která má hodnocení „nebezpečnosti“ 5 z 10, ale uvádí se, že kvůli možným alergickým reakcím, což si člověk snadno ověří, jestli hrozí. Za mě dobrý složení a asi se bude dobře vstřebávat, jen by bylo blbý, kdyby to někomu tu alergii způsobilo, ta cena není úplně vhodná na nákup pokus - omyl. ![]()
@Konys píše:
Me vzdycky nejvic prasti do oci, kdyz je zenska namalovana, a treba i celkem pekne… a pak se usmeje, a v puse misto zubu vyrazeny pojistky…a nebo primo hrbituvek…To pak malovani ztraci podle me uplne smysl… Nesoudim nikoho, ale proste zaklad jsou podle me zuby… a ze olamany oharky maji v puse cim dal mladsi holky nebo celkove proste mlady lidi, je pro me desivy…
kdyz se to zivi jen hamburgery a pizzou,
tak neni divu,
ze telu chybi spousta zakladnich latek a hlavne vitaminu
@Pesimistaa píše:
kdyz se to zivi jen hamburgery a pizzou,
tak neni divu,
ze telu chybi spousta zakladnich latek a hlavne vitaminu
Ona i zubni hygiena… a navstevy zubare…mlady na to vetsinou prdi. Ja bych si osobne nemohla zacit s nekym, kdo ma zkazeny zuby…i chlap mi rikal, ze by nemohl mit zenskou s hnusnyma zubama…
Ale ze jich je… namalovany xicht jak panenky… a pak to prijde…usmev
![]()
@Konys píše:
Ona i zubni hygiena… a navstevy zubare…mlady na to vetsinou prdi. Ja bych si osobne nemohla zacit s nekym, kdo ma zkazeny zuby…i chlap mi rikal, ze by nemohl mit zenskou s hnusnyma zubama…
Ale ze jich je… namalovany xicht jak panenky… a pak to prijde…usmev![]()
![]()
tak samozrejme, kdo z lenosti zere v McDonaldu a pizzeriich,
tezko lze od nej ocekavat i jine, kulturni chovani k vlastni telesne schrance
Nemyslím si nic. Ani o těch namalovaných, ani o těch nenamalovaných
Je to každého věc… ![]()
@Mango_Lassi píše:
@Liberalissima máš pravdu, máme právo se líčit nebo se dokonce nelíčit. Obávám se ale, že nemůžeme druhým nařídit, aby nás neposuzovali dle svých měřítek. Klidně se přiznám, že taky soudím, parametry jsou jiné - třeba dle intelektu.
Tak nařídit a vymezit se proti něčemu jsou dvě různé věci. Nikdo mi nemůže nařídit se nevymezovat ![]()
Zastávám takový ten no make up-look (korektor, řasenka, nude rtěnka, bronzer nebo tvářenka), s tím každá žena vypadá o level líp. Moc se mi nelíbí ty instagramové přemalované vajíčka s vybaveným obočím a smetáky místo řas… Ale proti gustu.
Mně už vlastně pár let vadí i klasický make up na celý xicht, přestože s ním pracuji.
Ve většině případech stejně není potřeba.
@ontarova.stara @cecetka Tak po pár dnech šrotování v hlavě jsem si dnes ve slevě koupila na vaše doporučení ABH paletku (Soft Glam). Chtělo to teda hodně mentální gymnastiky, ale přesvědčila jsem svého vnitřního skrblíka, ale zítra si pro ní jedu.
Příští týden se vdávám, tak jí budu zkoušet ve vší parádě. ![]()
@Konys píše:
Ona i zubni hygiena… a navstevy zubare…mlady na to vetsinou prdi. Ja bych si osobne nemohla zacit s nekym, kdo ma zkazeny zuby…i chlap mi rikal, ze by nemohl mit zenskou s hnusnyma zubama…
Ale ze jich je… namalovany xicht jak panenky… a pak to prijde…usmev![]()
![]()
No musim souhlasit. Doted sem tomu nedaval nejakou vahu, ale po jiste zkusenosti sem zjistil, ze zuby delaji vazne hodne na krase
.
Odted vyzaduji po zenach nejdrive fotku zubu, pote az zbytku
. Kdyby me nejaka chtela sbalit, tak soukromku se zubama ze dvou uhlu! ![]()
@Parninas Tak at se zadari a preji hodne stesti a spokojene manzelstvi ![]()
Díky
Je pravda, že hodně lidí si člověk představuje nějak podle stylu psaní, jak jaou mu názory blízké a přitom realita může být úplně jiná.