Velká červnová výzva: S eMiminem do plavek!

13306
31.5.16 09:45

Velká červnová výzva: S eMiminem do plavek!

Dobrý den,

léto se blíží a s ním i čas na odhalené nožky a bříška. Co takhle společně vyladit formu do plavek? Zapojte se do velké soutěže s eMiminem:dance:

Jak na to? Nahrajte během jednoho měsíce aspoň 5 receptů na zdravé hubnoucí pokrmy a napište o svých pokrocích deníček nebo nahrajte fotoalbum. Skvělé ceny na sebe nenechají dlouho čekat! :)

Jak se vám hubnutí nebo zpevňování postavy daří? Jak vypadá váš jídelníček? A jaký pohyb vám svědčí nejvíce? Podělte se o své tipy s ostatními uživateli v této diskusi!

Těšíme se na vaše tipy a také na výsledky! :)

Tým eMimino.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4144
31.5.16 10:08

Tak jdu do toho od zítřka..je 1. tak to se bude dobře pamatovat..doporučuji běhat a posilovat na břicho..tak ať se daří ve formování..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
31.5.16 10:54
@admin píše:
Dobrý den,

léto se blíží a s ním i čas na odhalené nožky a bříška. Co takhle společně vyladit formu do plavek? Zapojte se do velké soutěže s eMiminem:dance:

Jak na to? Nahrajte během jednoho měsíce aspoň 5 receptů na zdravé hubnoucí pokrmy a napište o svých pokrocích deníček nebo nahrajte fotoalbum. Skvělé ceny na sebe nenechají dlouho čekat! :)

Jak se vám hubnutí nebo zpevňování postavy daří? Jak vypadá váš jídelníček? A jaký pohyb vám svědčí nejvíce? Podělte se o své tipy s ostatními uživateli v této diskusi!

Těšíme se na vaše tipy a také na výsledky! :)

Tým eMimino.cz

hezká výzva nicméně možná už je troch pozdě - za měsíc se nic nevyladí.. max jojo efekt..
příští „soutěž“ by bylo fajn vyhlásit dříve.. aspoň 3-4 měsíce předem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
31.5.16 10:56

@jdukolem taky jsem si říkala, že měsíc před létem toho moc nikdo neshodí, když beruv potaz, že správně by to měl být půl kg za týden..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3711
31.5.16 10:58

Že by byly i přínosnější deníčky než jen o mém porodu. Ale stejně si nedělám naděje, že budou přínosné jiným :(

Jinak nevím jestli je měsíc na hubnutí ta správná doba, když se doporučuje 0,5 kg týdně, takže 2,5 kg za měsíc?

Stejně hubnutí je ze 70% jídelníček a to nejen o pokrmech jako takových, ale i o jejich množství. A snížit příjem je jen cesta do pekel, ona většina těch špekáčků jí právě málo a proto je tlustá. Jenže o tom ty skvělé časopisy nepíšou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49161
31.5.16 12:23
@jdukolem píše:
hezká výzva nicméně možná už je troch pozdě - za měsíc se nic nevyladí.. max jojo efekt..
příští „soutěž“ by bylo fajn vyhlásit dříve.. aspoň 3-4 měsíce předem

Proto jsem zacla už před rokem :-D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
31.5.16 12:30
@Kelsey píše:
Proto jsem zacla už před rokem :-D.
:palec: :potlesk:
no jooo tak sama víš jak velkej či malej pokrok se dá udělat za měsíc ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
31.5.16 12:54

@admin škoda, že je to takhle na poslední chvíli.. těch 30 kg dole vyfocených mám, ovšem trvalo mi to víc jak rok :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49161
31.5.16 13:01
@jdukolem píše: :palec: :potlesk:
no jooo tak sama víš jak velkej či malej pokrok se dá udělat za měsíc ;)

To jo, nejde to hned najednou orezat trvá to, je to unavne.
Ale zas je lepší zacat někdy než nikdy, že jo nebo si říkat, kašlu na to už to nemá cenu.
Lepší něco než nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
31.5.16 13:06

Já bych přivítala ty zdravé recepty. Na ně není nikdy pozdě. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
31.5.16 13:49
@Kelsey píše:
To jo, nejde to hned najednou orezat trvá to, je to unavne.
Ale zas je lepší zacat někdy než nikdy, že jo nebo si říkat, kašlu na to už to nemá cenu.
Lepší něco než nic.

ale jo to souhlasím, to máš pravdu… nicméně bych pochopila soutěž typu… začněme ted hned a po létě se nám ukažte :think: ne po měsíci.. to je skoro pro slabší povahy demotivující ( jsem slabší povaha )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13306
31.5.16 17:03

Cílem není zhubnout co nejvíc kilo během měsíce, ale navyknout si na zdravý životní styl a najít podporu v ostatních. Přece jen pořádná motivace je potřeba. A kdo ví, třeba pod stromečkem bude dole mnohem víc kilo, než by kdo čekal. :potlesk:

Zdraví
admin Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49161
31.5.16 17:35

@admin
No, jako motivace mohly být lepší ceny.
To co se dá vyhrát nic moc.
Proč tam třeba není poukaz na výběr plavek nebo prostě něco zajímavejsiho? ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2905
1.6.16 14:49

Ty fotky „před a po“ stačí do fotoalba přidat naráz až na konci měsíce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13306
1.6.16 16:28
@UŽIVATELKA32 píše:
Ty fotky „před a po“ stačí do fotoalba přidat naráz až na konci měsíce?

Dobrý den,

ano, je zcela na Vás, kdy fotky nahrajete. Čas na to máte po celý červen.

Těšíme se na Vaše příspěvky! :kytka:
adminka Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama