Velmi sympatický kamarád

Anonymní
23.11.20 16:17

Velmi sympatický kamarád

Holky, jdu si pro radu, nikoliv odsouzeni.
Mám velmi, velmi sympatického kamaráda, fakt pěkný chlap, inteligentní, úžasný, zajímavý, samozřejmě neokoukany, že? A taky manzela doma. A on manželku. I když se sobe vzajemne líbime, řekli jsme si, že mezi námi nic nebude, protože máme své rodiny. Teda spíš jsem mu to řekla já, on to respektuje, nic jiného mu nezbývá, prostě to vzal jako fakt. Ale jak si ho vyhnat z hlavy? Utnout kontakt? Opravdu nemám povahu na podvádění, manzela mám i po skoro 20 letech moc rada, vážím si ho. Ale stejně, když se jednou za cas vidíme, mám chuť mu dát pusu (kamaradovi) nebo ho obejmout. Nic z toho samozřejmě nakonec neudělám. Ale abych rekla pravdu, v nejskrytejsim koutku duše je mi někdy lito, že tohle už je všechno. Jen podotýkám, že vztah s mužem máme opravdu hezky, pracujeme na nem, vážím si ho. Jen prostě obcas me to táhne ke kamarádovi, jen tak platonicky, SMS (naprosto nevinne) mi zvedají náladu. Mám se jakéhokoli kontaktu radeji úplně vzdát?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12664
23.11.20 16:21

Chápu tě, naprosto, taky mám takového kamaráda a je to na palici. Kontakt utnout neumím. Ale nějak si to neumím ani užívat, prostě mě to štve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31515
23.11.20 16:22

No, ale vzdyt je to hezky :hug: tak si to uzivej :srdce: hele, stejne je to sneni mnohdy lepsi nez skutecnost. Ale jinak teda jste se dostali daleko, jestlis mu musela vysvetlovat situaci, takze sympatie vzajemne a ty jsi v pokuseni, on to naviczdaleka nevzdal.

Rozhodnuti musis udelat sama. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
23.11.20 16:24

Co mi to jen připomíná..aha už vím..Pino, miluješ mě? Ugo, já si tě vážím :mrgreen: Tak snad to má manžel podobně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3520
23.11.20 16:24

Proč máte s kamarádem tendence vůbec mluvit o tom, že by mezi vámi mohlo něco být, ale nebude, protože… Říkáte si tohle i se všemi kamarádkami?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1260
23.11.20 16:26

Ano, utni kontakt, než ti to přeroste přes hlavu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 16:27

@akavi Protože oba moc dobře víme, že jsou mezi námi dost velká sympatie. Víš, možná mi to přijde uprimnejsi a bezpečnější. Vedet, že ano, je to tam, ale nemůžu, protože… jsem zvyklá takto jednat. Pro někoho blbost, pro me taková duševní hygiena.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 16:30

@Lil Kitkatt Právě že jsem to raději hodne omezila a pokud bude potřeba, utnu uplne, ale na druhou stranu mi zvedá občasný kontakt náladu, je to takové mile. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
3520
23.11.20 16:32
@Anonymní píše:
@akavi Protože oba moc dobře víme, že jsou mezi námi dost velká sympatie. Víš, možná mi to přijde uprimnejsi a bezpečnější. Vedet, že ano, je to tam, ale nemůžu, protože… jsem zvyklá takto jednat. Pro někoho blbost, pro me taková duševní hygiena.

Takže se oba vzájemně ujistíte, že kdyby tam nebyly ty důvody, tak byste po sobě skočili, ale smůla, jste čestní a zadaní, takže nenene. Kdyz už si tak nějak hrajete na upřímnost, tak tohle určitě ví i tvůj muž a jeho žena.
Za mě je někdy bezpečnější si nehrát s ohněm. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 16:35

@akavi Ne, nejsme. Muj muž to nevi a pochybuji, že jeho žena ano. Protože jsme nic neudělali a ani se nechystáme. Radeji bych taky nevěděla, kdyby to muž zvládnul ukocirovat.

• Citovat
  • Nahlásit
31515
23.11.20 16:41
@akavi píše:
Takže se oba vzájemně ujistíte, že kdyby tam nebyly ty důvody, tak byste po sobě skočili, ale smůla, jste čestní a zadaní, takže nenene. Kdyz už si tak nějak hrajete na upřímnost, tak tohle určitě ví i tvůj muž a jeho žena.
Za mě je někdy bezpečnější si nehrát s ohněm. :nevim:

S tim ohnem ok…

Ale co ma s uprimnosti co delat nejake sverovacky manzelum? Me tohle muj pritel rict, tak se strasne rozzarlim :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 16:46

@PaníKadrnožková Já taky. Nevidím důvod přidělávat mu starosti. Vždyť bych akorat ulevila sobe. A není s čím. To je jako přihlásit se na policii, že mě napadlo krást v obchodě, ale protože vim, že se to nedělá, zůstalo jen u myšlenky. Ja si dokonce nepredstavuju ani sex s dotycnym nebo něco podobného, je mi s ním jen moc dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
31515
23.11.20 16:51
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožková Já taky. Nevidím důvod přidělávat mu starosti. Vždyť bych akorat ulevila sobe. A není s čím. To je jako přihlásit se na policii, že mě napadlo krást v obchodě, ale protože vim, že se to nedělá, zůstalo jen u myšlenky. Ja si dokonce nepredstavuju ani sex s dotycnym nebo něco podobného, je mi s ním jen moc dobře.

Asi jsi to tu zalozila, abys nam to vsem vykecala a ulevilo se ti, ne :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 17:03

@PaníKadrnožková Trochu se mi ulevilo.

• Citovat
  • Nahlásit
10218
23.11.20 17:09
@Anonymní píše:

Tohle se stává no, ale docela by mě zajímalo, kdy jste si to řekli? Určitě ne jen tak z ničeho nic při nějaké sešlosti ne? Něco tomu muselo předcházet :think: Takže asi nějaká schůzka proběhla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat