Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Popelu píše:
Ano s tim souhlasim
já jen od mala instruuju moje dcery, aby kdyby chtěly přijít domů a říct…zamilovala jsem se.. on sice… ale protože ještě nepotkal takovou ženu, která by… tak rovnou dostanou jednu o futro… tak, aby to formulovaly promyšlenějc ![]()
@Popelu A já bych mu šanci dala, ale obezřetnost je rozhodně na místě. Můj manžel, když jsem ho poznala, kouřil, pil téměř denně v hospodě a měl dluhy. Kromě toho se mi nijak zvlášť nelíbil ani fyzicky a hrál fotbal (věčně řval na hřišti jak prorvanej), který já nesnáším. No prostě: tak toho NIKDY! Během pár měsíců jsem ale zjistila, že v hlavě úplně nas. áno nemá a zanedlouho jsem za něj vyměnila svého bývalého přítele (pan podnikatel, dost peněz, šikovné ruce, můj otec z něj byl nadšený) a rozhodně nelituju. Začali jsme spolu hned bydlet, doplatil dluhy, za rok jsme se vzali, máme dítě, přestal kouřit, čekáme další dítě, skoro nepije a do hospody nechodí. A vzhledem k úrazu na lyžích už ani ten fotbal nehraje. Já neříkám, že to tak musí dopadnout vždycky (a často to spíš dopadne nedobře), ale někdy se prostě dá potkat chlap, který, ač na to nevypadá, se té hozené rukavice chytne a nechá se z těch sra.ek vytáhnout - pokud ovšem sám chce.
Držím palce, ať se rozhodneš správně ![]()
Jako bývalý voják by měl být schopnej si sbalit bágl a odejít kam se mu řekne, takže zavel a vem ho sebou. Tam nebude mít kámoše a uvidíš, jak rychle si je na hospodu najde
Navíc pokud jel opilej autem, tak musí být naprosto blbej, neboť každý voják ví, že mu jde o práci a o popojíždění si nemyslím, že šlo. Za prvé by mě zajímal ten policajt, co na těch 300 metrech čekal a za druhé vím jak reagují policajti na předložení služebního průkazu.
Ty jsi teď zamilovaná, tak neuvažuješ hlavou. To je těžko radit, ale pokud si ještě neprožila pořádnou lásku, tak možná ti to za to stojí a i kdyby to nevyšlo, tak na to třeba jednou budeš vzpomínat jako na nejkrásnější období tvého života.
Nebo si taky nabiješ čumák a budeš toho litovat. Těžko radit. ![]()
Podle toho co rika by byl schopnej prestat kourit i pit a ja mu verim… ale resim ted otazku zklamani rodiny a odlozeni meho odchodu… anebo risknu a reknu ze jdu a treba pujde se mnou…
@Popelu píše:
Podle toho co rika by byl schopnej prestat kourit i pit a ja mu verim… ale resim ted otazku zklamani rodiny a odlozeni meho odchodu… anebo risknu a reknu ze jdu a treba pujde se mnou…
Neni dulezite co rika, ale co dela
Rodinne zazemi a skvela prace versus alkoholik na krku? Holka, to je snadna volba. Drzim palce, ono se to snadno radi a hure kona, ale nebud blba.