Vtípek s manželem se zvrhl....

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
22.10.21 08:33

Vtípek s manželem se zvrhl....

„S manželem máme rádi vzájemné vtípky, a celý náš vztah se laškujeme. Předposlední vtípek co mi manžel udělal bylo, že mi nasypal mouku do fénu, což mi přišlo strašně fajn, a chtěla jsem se mu pomstít taky s nějakým fajn vtípkem. Můj poslední vtípek tedy byl, že jsem podlahu v koupelně vytřela podlahu, ale postarala jsem se aby byla extra-kluzká. Výsledek byl takový, že když šel do koupelny, tak uklouzl a upadl na ruku, přičemž si zlomil zápěstí… Já za tím přiběhla, se zvoláním: "It's a prank ty můj blbounku!“ a až moc pozdě jsem si uvědomila že se opravdu zranil. Odvezla jsem ho na pohotovost kde ho ošetřili a dali mu ruku do sádry. Od té doby ale se mnou už vůbec nemluví, a strašně se na mě zlobí… nevím jak mu to vynahradit. Nenapadá vás co udělat aby mi odpustil? Ale co musím uznat, ten prank byl fakt vtipnej :D :potlesk: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2600
22.10.21 08:37
@pertaslunicko píše:
„S manželem máme rádi vzájemné vtípky, a celý náš vztah se laškujeme. Předposlední vtípek co mi manžel udělal bylo, že mi nasypal mouku do fénu, což mi přišlo strašně fajn, a chtěla jsem se mu pomstít taky s nějakým fajn vtípkem. Můj poslední vtípek tedy byl, že jsem podlahu v koupelně vytřela podlahu, ale postarala jsem se aby byla extra-kluzká. Výsledek byl takový, že když šel do koupelny, tak uklouzl a upadl na ruku, přičemž si zlomil zápěstí… Já za tím přiběhla, se zvoláním: "It's a prank ty můj blbounku!“ a až moc pozdě jsem si uvědomila že se opravdu zranil. Odvezla jsem ho na pohotovost kde ho ošetřili a dali mu ruku do sádry. Od té doby ale se mnou už vůbec nemluví, a strašně se na mě zlobí… nevím jak mu to vynahradit. Nenapadá vás co udělat aby mi odpustil? Ale co musím uznat, ten prank byl fakt vtipnej :D :potlesk: :dance:

A kvůli tomu sis založila profil, abys nás oblažila tím, jak si třeskutě vtipná??
My se máme rádi a neubližujeme si…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2702
22.10.21 08:41

Vy jste blbounci oba dva, ani mi to nepřijde roztomilý. It's a prank to vyzdvihuje do blbouního království. Nějak jsem si vzpomněla, jak se musí dávat extra bacha, když se mele mouka..i malá jiskra může tu mouku zapálit..tak úplně nevím, jestli bych si ji sypala do fénu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6435
22.10.21 08:43

@pertaslunicko jen trollovi nebo blb-ce může připadnout vtipné, že si kvůli ní zlomí manžel zápěstí. Ne, vtipné to opravdu není, už ta mouka ve fénu by pro mne byla hraniční a nevtipná. Kam to hodláte stupňovat???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16270
22.10.21 08:43

@pertaslunicko jako fakt vtipný by bylo, kdyby sis v té koupelně teď ty zlomila kotník. Věřím, že by ho to smíchy zlomilo v pase a určitě ti odpustí. Hlavně byste spolu mohli strávit krásných pár týdnů na společné neschopence, což by vašemu vztahu fakt určitě prospělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55226
22.10.21 08:44

Kolik máte roků? Tohle vypadá na zaseklou pubertu.
Raději si vtip povídejte. Než budete jeden nebo druhý zbytek života mrzák nebo rovnou ležet na hřbitově :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
22.10.21 08:45

A co od nás teď chceš slyšet? Slova útěchy, nebo to, jak jsi b…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2482
22.10.21 08:46

It's a prank? To je oblíbená věta mého čtyři a půl roku starého syna. Takže gratulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55226
22.10.21 08:50

Vynahradíš mu to tak, že si najde normální, dospělou ženu. Je čas tyhle trapárny pověsit na háček a dospět.
Co jste čekali? Se divím, že se nezranil někdo dřív.
I ta mouka ve fénu byla pěkná debi..ta :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26130
22.10.21 08:51

To moc vtipný teda není, když už děláš vtípky, tak mysli na následky, kdyby padnul blbě, tak se mohl zabít :roll: fakt blbá sranda a tohle bych jako partner dlouho neodpustila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9233
22.10.21 08:54

Dvě telata :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16487
22.10.21 08:56

Náhodou, mi to přijde vtipný, jen malinko nedotažený… Větší efekt by tomu dodalo, kdyby příťovi, ležícímu na zemi se zlomenou pazourou, ještě zasekla sekyru do hlavy… To by teprve byla pr.del… :pankac: :pankac: :pankac: 8) 8) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4357
22.10.21 09:01
@bse.pedro píše:
Náhodou, mi to přijde vtipný, jen malinko nedotažený… Větší efekt by tomu dodalo, kdyby příťovi, ležícímu na zemi se zlomenou pazourou, ještě zasekla sekyru do hlavy… To by teprve byla pr.del… :pankac: :pankac: :pankac: 8) 8) 8)

Asi tak :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21654
22.10.21 09:03

Tak příště doufej, že si rovnou rozbije hlavu o hranu vany, to bude teprve prank :roll: Škoda, že ti ta mouka ve fénu nechytla a neudělala z tebe zářící pochodeň, to by si přítel zajisté cvrnknul smíchy do gatí. Jdi se radši zase učit. Založit si profil na emiminu, aby ses pochválila, jak jsi zmrzačila přítele, to je teda hodně silný kafe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
22.10.21 09:11

Jsi normální? Vždyť se mohl zabít?
Vynahradit celému světu to můžeš tak, že se konečně začneš chovat jako dospělá - včetně toho, že tady přestaneš trollit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat