Reklama

Výplata mateřské 270 dní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PajuW
Povídálka 33 příspěvků 26.02.17 23:44
Výplata mateřské 270 dní

Dobrý večer,
Chtěla bych se zeptat na téma co mě trápí.
Počítá se neschopenka neboli nemocenská během těhotenství do 270 dní, abych měla nárok na mateřskou? Podle státu musím platit sociální pojištění 270 dní, ale já mám zatím odpracováno 152 dní a něco mi zbývá, ale snažíme se o miminko. Když tedy otěhotním a jelikož bych kvůli zdravotního stavu měla těhotenství rizikové musela bych na neschopenku až o porodu. Tedy bude se počítat do 270 dní i ta doba kdy budu na nemocenské?

:D

Děkuji vám za odpověď

Reklama

Reakce:

zrcadlo
Kelišová 6623 příspěvků 26.02.17 23:56

Neschopenka během trvání pracovního poměru ano, neschopenka mimo pracovní poměr (resp. po případném ukončení pracovního poměru) ne.

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 27.02.17 07:37

Asi blba otázka ale těch 270 jsou pouze pracovní dny že?

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 27.02.17 07:55
@Jj.Mm píše:
Asi blba otázka ale těch 270 jsou pouze pracovní dny že?

Ne.

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 27.02.17 09:32
@Nowuka2 píše:
Ne.

Aha takže celkově zaměstnaná za poslední dva roky 270 dni, včetně svatku, dovolenych a nemocenských? de­kuji

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 27.02.17 09:50
@Jj.Mm píše:
Aha takže celkově zaměstnaná za poslední dva roky 270 dni, včetně svatku, dovolenych a nemocenských? dekuji

Ano.

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 27.02.17 09:54
@Nowuka2 píše:
Ano.

Dekuji :oops:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama