Myslím na jiné muže

Anonymní
31.12.19 20:29

Vztah myslenky o jinych

Ahoj holky…Nevim kam se obratit tak se obracim sem…jsem s partnerem kratkou dobu…A uz po druhe mam myslenky na nekoho jineho…co se tykaji sexu a tak…Ale ja je nechci mit…mozna to zni jako hloupost ale chtela bych se jich zbavit protoze to s parnerem nechci zahodit…prosim…poradte mi..nechci na to myslet..jsem z toho zoufala…hlavne mame nejakou krizi…hadky..plac…apod…partner mne take miluje..vse se mnou mysli jen dobre i ksyz to tak nekdy nevypada :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Sonča 12
31.12.19 20:58

Moje rada je: prober se a srovnej si v hlavě co chceš, každý vztah má někdy nějakou krizi, záleží ovšem na tom jestli vám ten vztah stojí za to udržet a krizi společně překonat, sama píšeš že ho miluješ, on miluje tebe ale přitom myslíš na to že budeš mít sex s někým jiným, my jsme s přítelem spolu něco málo přes 6 let, pár krizí jsme měli ale rozhodně jsem neměla myšlenky na to spát s někým jiným, jak to měl on nevim do hlavy mu nevidím ale myslím že taky neměl zálusk na nějakou jinou, asi by bylo nejlepší kdyby jste si normálně sedli a tu krizi probrali, proč nastala a jak to vyřešit

• Nahlásit
  • Citovat
31.12.19 21:21

@Sonča 12 njn, jenže vy jste spolu 6 let. Zakladatelka píše že krátce, a už měli nějaký krize? To nevypadá na spokojený vztah. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21936
31.12.19 21:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky…Nevim kam se obratit tak se obracim sem…jsem s partnerem kratkou dobu…A uz po druhe mam myslenky na nekoho jineho…co se tykaji sexu a tak…Ale ja je nechci mit…mozna to zni jako hloupost ale chtela bych se jich zbavit protoze to s parnerem nechci zahodit…prosim…poradte mi..nechci na to myslet..jsem z toho zoufala…hlavne mame nejakou krizi…hadky..plac…apod…partner mne take miluje..vse se mnou mysli jen dobre i ksyz to tak nekdy nevypada :,(

Máte krizi a ty myslíš na někoho jiného. Navíc jste spolu krátce. Takže bych to trápení neprodlužovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sonča 12
1.1.20 00:25

@Mochomurka83 tojo ale aby jsme spolu mohli být 6 let tak jsme ty krize museli překonat ale chápu co tím chceš říct, musí vědět ona sama jestli jí ten vztah stojí za to nebo by bylo lepší to ukončit

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.1.20 01:15

Podle mne za to stoji..ma budoucnost…a uz bych chtela strasne moc tu krizi prekonat..ale je to tezky…ja jsem docela velky pesimista a tak mam porad cerne myslenky vlastne ikdyz se nic nedeje..rada bych to zmenila, jen nevim jak.. :( ale ten vztah ma opravdu budoucnost

• Nahlásit
  • Citovat
1.1.20 08:47
@Anonymní píše:
Podle mne za to stoji..ma budoucnost…a uz bych chtela strasne moc tu krizi prekonat..ale je to tezky…ja jsem docela velky pesimista a tak mam porad cerne myslenky vlastne ikdyz se nic nedeje..rada bych to zmenila, jen nevim jak.. :( ale ten vztah ma opravdu budoucnost

Nepíšeš, jak dlouho spolu jste nebo zda máte dítě. Ale přeju ti tedy, ať se krize spraví a ty svými černými myšlenky od sebe partnera neodezenes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21936
1.1.20 13:15
@Anonymní píše:

Proč? Po pár měsících to má být přece hezké. U nás třecí plochy vznikly až dlouho po sestěhování. Nechápu, co můžete řešit po tak krátké době. Jestli spolu nebydlíte, nemáte děti a nějaké existenční problémy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 15:52

Tak uplne spolu nebydlime ale vydame se vetsinou kazdy den, jen jak to jde

• Nahlásit
  • Citovat
1.1.20 16:16
@Anonymní píše:
Tak uplne spolu nebydlime ale vydame se vetsinou kazdy den, jen jak to jde

A jak jste tedy spolu dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 16:22

Par mesicu…vazne chvicku neco pres 7

• Nahlásit
  • Citovat
1.1.20 16:30
@Anonymní píše:
Par mesicu…vazne chvicku neco pres 7

A to už máte krize? To mi nepřijde jako vztah, kterej za každou cenu udržet. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 16:48

Ja bych vazne chtela…Jen nevim jak..opravdu bych chtela poradit…zni to vsechno jinak, ale ve skutecnosti se mame radi a ma ten vztah budoucnost… jak takovehle krize prekonat?…Myslet na pozitivni veci?

• Nahlásit
  • Citovat
1.1.20 16:57

Ale tak co máte za krizi? Nepíšeš, co je přesně důvodem krize?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 17:06

Jsme oba palicati, takze se vice hadame ale to se uz tak nejak zlepsuje..No…A pak ty me myslenky, chtela bych se jich zbavit, kdyz nrbude myslet na tyhle veci tak je to vlastne i dobre…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama