Z duše nenávidím nakupování - poraďte!

47
12.11.13 10:22

Z duše nenávidím nakupování - poraďte!

Ahoj všichni,
už předem se děsím, že budu zase vybírat dárky v těch šílených davech lidí, totálně nesnáším přeplněné obchoďáky a bloudění po obchodech a hledání dárků, jenže nákupy z eshopů pro mě nepřicházejí v úvahu, bojím se podvodu. Mám z toho fakt hrůzu. Jediná věc, která mi teď pomohla byla aplikace do telefonu „nákupní centra“, znáte to?
Pro mě výborná věc, je tam navigace po obchoďáku, takže mi odpadá bloudění a hlavně co je úplně boží jsou informace o slevách všude možně. Hlavně díky té navigaci mám nakupování dost rychle za sebou, obzvlášť když jdu do konkrétního obchodu a nevím kde je. Jenže strach z davů mě neopouští, nevíte jak tomu předcházet? Jsem z toho už zoufalá :,( a nevíte třeba ještě o jiné aplikaci do telefonu, kde by byli všechny nákupní centra, nebo je tohle asi jediná že? Díky… :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
n. evill
12.11.13 10:26
@Chika píše:
Jenže strach z davů mě neopouští, nevíte jak tomu předcházet?

No jak. Cho :nevim: dit nakupovat když tam ty davy ještě nejsou. Já už mám nakoupeno.

  • Citovat
  • Upravit
72725
12.11.13 10:26

@Chika neboj se nakupovat po netu, stačí si prověřit prodejce ;) Já taky nesnáším obchody, takže chudák pošťák, tu sem pořád něco tahá - jsem takhle schopná kupovat i jídlo, jen abych do obchoďáku nemusela :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2724
12.11.13 10:29

Stáhni si aplikaci „výmluvy proč Ježíšek nic nepřinesl“ a budeš v klidu.
Já po obchoďácích nechodím s ani bez mapy, nakupuju na webu, podvodů se nebojím (platím při převzetí zásilky, obvykle si nechávám zboží doručit do kamenné prodejny, do které bezpečně trefím) a už mám 90% dárků doma.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
12.11.13 10:29

Nakupuj přes net. Pro dárek do obchodu bych nevlezla. Vše řeším z domova s kávou nebo vínem, v klidu, sama

  • Citovat
  • Upravit
Ve-ru
12.11.13 10:33

@Chika Já nakupuju zásadně přes internet. Na Heurece jsou i recenze na prodejce, tak si ti pročti, není se čeho bát. Nejsem blázen, abych se účastnila toho daového šílenství. Když potřebuju oblečení pro sebe, chodím do obchoďáků zásadně, když je vysoké datum, není tam ani noha a já mám klid :mrgreen: A stejně tak bych nepáchla pro potraviny, když je po výplatách :pocitac: ;)

  • Citovat
  • Upravit
228
12.11.13 10:34

Proč se bojíš podvodu na netu, platit můžeš po převzetí a kontrole zboží. A kupovat od ověřených obchodníků. Je to pohodlné, do města už skoro nejezdím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8148
12.11.13 10:35

@Chika Určitě se neboj eshopů. Je plno ověřených a spolehlivých… Všechno si na jejich stránkách prohlédneš a vybereš. Já, když jdu do obchoďáku něco koupit, tak už musím mít vymyšlené co koupím. Jen tak procházet a vybírat a něco hledat bych nemohla… Pro nákupy potravin jsem si oblíbila itesco.cz :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
12.11.13 10:40

@Chika Vše kromě podprsenek kupuju na netu…a velikost trefím…prádlo je nutný vyzkoušet, jinak jsem krutě konfekční velikost…i můj chlap…a na dceru to jde úplně nejlíp…neboj se toho…taky nesnáším nákupní centra…bolí mě pak hlava a nohy…dneska mi odpoledne přijede nákup z Tesca… :nevim: ani tam mě nikdo nedostane… :mrgreen: jen je škoda, že to nemá i Lidl nebo Globus..to on line nakupování…

  • Citovat
  • Upravit
10867
12.11.13 10:44

Jeste prece nikde nejsou navaly, tak muzes jit nakupovat hned a ne 23.12. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.13 10:46

Ja si vzdy objednavam do kamennej predajne, sice sa musim obtazovat do obchodu, ale pridem pekne dozadu na vydaj, dostanem balicek a miznem v dali…

Ale darceky zacinam nakupovat v srpnu, ked este davy nie su, a mozem si vyberat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
510
12.11.13 10:50

No jak to pozoruju, návaly pomalu začínají.. Taky to nesnáším a byla bych nejradši, kdyby to za mě někdo nakoupil.. Jenže i tak mi schází inspirace..:-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
12.11.13 10:50

@Chika Nauč se nakupovat přes internet. Podvodu není třeba se bát, pokud dodržíš pár jednoduchých pravidel. Já to dělám tak, že třeba vánoční dárky už někdy v září říjnu obhlídnu v obchodě a zrovna teď dělám objednávky. Hračky všechny v jednom obchodě, v druhém obchodě knížky. Přijde mi jeden obr balík, jeden menší, nacpu to do úložáku u gauče, když bude malej ve školce a mám vystaráno. Taky nesnáším běhat někde po obchodech, zvlášt když sháním něco konkrétního a v kočárku mám uřvané dítě. Ten net ti to fakt hodně ulehčí, zkus to :kytka: :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
14856
12.11.13 10:51

Proc se bojis nakupovani pres net? v dnesni dobe to je naprosto bezna vec a 99% obchodu je naprosto spolehlivych. Prece ti majitele jsou z toho zivi a nemuzou si dovolit okradat zakaznika, ze zakona muzes zbozi do 14 dnu vratit, muzes si zvolit dobirku, ale i platby predem bych se nebala. Hledej overene obchody, treba mall.cz, tam nakupuje denne tisice lidi :nevim:

ja sama prodavam veci pres net, nemuzu si dovolit ani jedno spatne hodnoceni :think:

jinak nakupuj ted, dopoledne, kdy jeste nejsou takove natresky a postupne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
793
12.11.13 10:53

Taky dost nakupuju po netu :) Navíc je dneska den dopravy zdarma.. Tak poobjednám, co jsem vybrala a jen počkám na balíčky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák