Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@AniNevim tak zásek ve výtahu, to ne, já i když jdu třeba pro poštu dolů, tak chodím vždycky pěšky, máme to 2 patra. mít doma samo dítě, jdu pěšky taky, o výtahu ani neuvažuju, ale stejně se bojím
@Sibyla0 jo, má x bike. tak podle tohohle popisu, že malý nechtěl jít, to nás poznávám naprosto 100procentně, to jsme my byli, mladej se někde zasekává pořád, suk jeden zabejčenej
se mi ulevilo, že jsi neviděla jeho vrcholný číslo, kdy se komplet natáhne na zem, a leží, když je uraženej. a lidi k němu chodí, jestli žije, a ke mě, jestli nepotřebuju pomoct, třeba zavolat sanitku ![]()
se příště přihlaš ![]()
Tak dnes vyvěšeny výsledky. Malou nám vzali a já jsem z toho tak v šoku že tady i brečím.
@kathystar píše:
Tak dnes vyvěšeny výsledky. Malou nám vzali a já jsem z toho tak v šoku že tady i brečím.
tak jak? Uz jsi to prodychala? Ja jsem dnes od 3:30 vzhuru. Ve 4:45 jsem vylezla a sla podepisovat zbytek veci.
@Fima to ja posledni 2 tydny se budim uprostred noci a „chodim do skolky“
- kazdy den resim jiny problem. Tridu vim, znacku vim, ale ucitelky jen jmeno ![]()
@AniNevim píše:
tak jak? Uz jsi to prodychala? Ja jsem dnes od 3:30 vzhuru. Ve 4:45 jsem vylezla a sla podepisovat zbytek veci.
No už je to lepší. Včera jsme ještě dokoupily nějaké věci a dnes budu žehlit, popisovat a chystat.
Dívala jsem se na jídelníček a hned zítra mají špagety, docela bojovka hned první den ![]()
@kathystar takový zátěžový test asi ![]()
já nevím nic, zítra bude překvápko
ale tak počítám, že se nás tam někdo ujme
oblečení i přezutí máme, ještě naimpregnuju botky, které jsem vyprala…snad se tam Anežce nebude stýskat a učitelky se jí budou líbit ![]()
Holky, u nas obleceni vubec nepopisujeme
,kazde dite mas svuj hacek pytlik a policku, i pyzamko v pytlicku se svym jmenem. jinak nase Emicka uz ma rok za sebou a chodi tam rada, skvele ucitelky i deti
,ake vzdycky rano prosi, ze chce jit po obede
.nekdy to jde, nekdy ne ![]()
Holky a co vsechno date zitra malym s sebou? U nas se skolka rekonstruovala a schuzku mame mit az tento tyden, tak nic nevim
.Sice sama pracuju v jeslich, ale vsude je to jiny.
Myslite, ze uz pujdou prvni den ven? Takze veci na ven s sebou?
Na strankach pisi, ze maji mit hrnek a papuce.To mi moc neporadili ![]()
JO a myslite, ze pusti rodice dovnitr do herny? Chtela bych to tam videt, nelibi se mi, ze nevim vubec, jak to tam vypada. Puvodne jsme se hlasili do jine skolky, ale presunuli nas.
@tejuho já budu brát oblečení dovnitř i na ven. Na stránkách píšou jen to oblečení, tak taky jinak nevím, schůzku máme zítra odpoledne.
U nás je ve školním řádu, že se děti odevzdávají učitelce přímo ve třídě, jak to budete mít vy, to nevím, ale řekla bych, že nebude problém tam nakouknout ![]()
U nás se může koukat, dokonce rodiče každé ráno vlezou dovnitř a dávají kolíček ke značce - jakože jestli tam budou spát. U nás jde o třídu nových, takže se počítá s přítomností rodičů i uvnitř, poprvé určitě. A učitelky nám vyšly skvěle. A jasně, že každé dítě má své poličky, v šatně i v místnůstce na lůžkoviny. Ale tak, třeba u nás se hodně chodí v Lidlovských a Tchibo stejnokrojích. Tak asi hlavně proto ![]()
@tejuho Máme to stejný jen s tím, že holka jde až ve středu
ale taky vůbec nic nevím, jen jak vypadá školka zvenku a v kolik ji přivést a kdy vyzvednout
informační schůzku máme ve čtvrtek tak se děsím co všechno se dozvím. První den ji dám akorát bačkůrky a věci na převlečení, bude tam jen na dopoledne tak snad to bude stačit a na příští dny to když tak doladíme.
U nas v jeslickach prave rodice vubec dovnitr nesmi. Predaji nam dite v satne a jdou.Na podivani se byl den otevrenych dveri a pak ta schuzka ![]()
Tak doufam, ze ve skolce to bude jiny.
Nakonec si asi nachystam i obleceni na ven a kdyztak to zas odnesu ![]()
@tejuho však to oblečení na ven jí tam rovnou můžeš nechat, ne? I když nepůjdou ven zítra, tak to tam bude mít na další dny
Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?
Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.
PDF ke stažení a tisku zdarma.
Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.