Zákaz od matky jít ven

Anonymní
20.7.21 16:46

Zákaz od matky jít ven (25)

Ahoj,

chci se svěřit s takovou věc, která mě trápí. Máti vždy o mně měla přehnanou starost, tak mi většinou kamarády zakazovala. Nemohla jsem jít například ke kamarádce na barák a to jsem byla už plnoletá. Kvůli tomu jsem si nikdy nenašla pořádně kamarády. Jenže je tu jedna věc, která mě trápí. Mám tři měsíce prázdniny a chci si udělat dovolenou v ČR s kamarádem. Zakazuje mi to, protože je to 500 km od našeho města a její dva nejčastější důvody jsou že ho nezná a že mi něco může udělat. Jsem plnoletá a letos mi bude 25.

Samozřejmě vím, že na to nemá právo, ale je schopná mě zamknout doma, abych nikam nejela. Uvažuji, že bych zavolala policii, kdyby dělala problémy. Ale chci spíše znát váš názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76
20.7.21 16:50

Doufám, že je to vtip.
Jestli je to pravda, tak bych matku poslala na léčení, tahle “starost” je vhodná u 16tileté a né u dávno plnoleté ženy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1924
20.7.21 16:52
@Anonymní píše:
Ahoj,

chci se svěřit s takovou věc, která mě trápí. Máti vždy o mně měla přehnanou starost, tak mi většinou kamarády zakazovala. Nemohla jsem jít například ke kamarádce na barák a to jsem byla už plnoletá. Kvůli tomu jsem si nikdy nenašla pořádně kamarády. Jenže je tu jedna věc, která mě trápí. Mám tři měsíce prázdniny a chci si udělat dovolenou v ČR s kamarádem. Zakazuje mi to, protože je to 500 km od našeho města a její dva nejčastější důvody jsou že ho nezná a že mi něco může udělat. Jsem plnoletá a letos mi bude 25.

Samozřejmě vím, že na to nemá právo, ale je schopná mě zamknout doma, abych nikam nejela. Uvažuji, že bych zavolala policii, kdyby dělala problémy. Ale chci spíše znát váš názor.

A maminka je nějaký psychiatrický pacient? Proč s ní v 25ti stále bydlíš?
A můj názor je, že bych si v klidu trvala na svém, nepřipouštěla na tohle téma žádnou diskuzi a pokud by mě zamkla, tak bych si zase pěkně odemkla a odfrčela :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1425
20.7.21 16:52

Odstěhuj se, aby tě v 25 zamykala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 16:55

Se spolužáky apod. mě pustí. Ji jde o to, že mého kamaráda nezná, má přehnané obavy a černé scénáře. A taky že je to kluk a může mi něco udělat.

Ano, má o mně přehnaný strach, jde to vidět, má takové úzkosti.

• Citovat
  • Nahlásit
588
20.7.21 16:57

Tady už fakt člověk neví, jestli to je trollení nebo realita.
Zde se kloním k variantě troll. Kde by zakladatelka vzala kamaráda, když je má zakázané? Nevěřím, že reálný člověk by se nevzepřel dřív než v pětadvaceti a dávno se neodstěhoval. Nevěřím, že by se nedalo vyřešit jinak než zavoláním policie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9039
20.7.21 16:58

A jinak s matkou vycházíš normálně? Nebo je tohle jenom špička ledovce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1924
20.7.21 16:58
@Anonymní píše:
Se spolužáky apod. mě pustí. Ji jde o to, že mého kamaráda nezná, má přehnané obavy a černé scénáře. A taky že je to kluk a může mi něco udělat.Ano, má o mně přehnaný strach, jde to vidět, má takové úzkosti.

Přestaň před tím zavírat oči, omlouvat to a razantně se takovému jednání postav, nebo Ti maminka zničí celý život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 16:59

@Karamba2020
v rámci školy jsem kamarády měla, to ji nevadilo. Ale byla korona, pokračovala na jinou školu, tak jsem se seznámila na netu.

• Citovat
  • Nahlásit
15908
20.7.21 16:59
@Anonymní píše:
Se spolužáky apod. mě pustí. Ji jde o to, že mého kamaráda nezná, má přehnané obavy a černé scénáře. A taky že je to kluk a může mi něco udělat.Ano, má o mně přehnaný strach, jde to vidět, má takové úzkosti.

Ty mas v 25 jeste spoluzaky? :roll:
Zkus jinou pohadku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1924
20.7.21 17:00
@cecetka píše:
Zkus jinou pohadku :mrgreen:

Není nic divného na tom v 25ti ještě studovat VŠ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
20.7.21 17:00

Nějak ti to nevěřím.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11018
20.7.21 17:01
@Anonymní píše:
@Karamba2020
v rámci školy jsem kamarády měla, to ji nevadilo. Ale byla korona, pokračovala na jinou školu, tak jsem se seznámila na netu.

A ty toho kamaráda znáš osobně nebo zatím jen z netu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9039
20.7.21 17:02
@cecetka píše:
Zkus jinou pohadku :mrgreen:

nejspíš je v pořadí na druhé vysoké škole. Proto bydlí ještě s matkou. A nejspíš proto ji matka může zakazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15908
20.7.21 17:02
@prokr píše:
Není nic divného na tom v 25ti ještě studovat VŠ.

To ne. Ale na VS jsme si uz nerikali spoluzaci :mrgreen:
Tohle stvoreni nema 25 let a nestuduje VS :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat