Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Lindsay15 to je zajímavé, že když najedu na tu stránku, tak to tam nikde nemůžu najít, ale když kliknu na tvůj odkaz, tak mi to fachá
Jak je to možné, kde to hledáš? Nebo pod čím jsi to našla?
@Jazz27 ahooj, měla jsem to úplně setjně, taky sem to nemohla najít na jejich stránkách, ale po kliknutí na odkaz to tam bylo hned ![]()
Tak jsem včera dokoukala poslední díl
guvernérovi absolutně hráblo a Andrea
kdyby vzala roha s Michone hned na začátku - no jo růžový brejle
Miltona mi bylo líto
a jsem zvědavá, co teď bude guvërnér dělat, když nemá ani lidi ani vězení ani město - těším se na další díly
@Alčák1 Andrea byla prostě dobrák a myselal si, že je ta co spasí svět, prostě to myselal dobře, chtla mír pro všechny a být se všema za dobře ![]()
@Boudice23 jo jo a jak dopadla. Najvíc mě překvapil syn Carla
jak odprásknul toho kluka. Roste z něj pěknej bezcitnej
ale takový asi přežijou. Všechny kolem povraždí - i když v tý době nemůžeš nikomu věřit ![]()
Vůbec si to člověk nemůže představit
kdyby se takhle choval můj syn za pár let
i když Rick z toho taky neplesal blahem. Fakt jsem zvědavá na další díly
hlavně co bude s guvernérem a těma lidma ve vězení. No necháme se překvapit ![]()
@Alčák1 Mě hlavně strašně vytočilo, jak furt tvrdil, že na ně zaútočil, přitom to byl taky jenom bezbrannej kluk ![]()
@Alčák1 Já bych asi na to koukala jinak. Síce by děti neměly dětství, ale aspoň bych měla jistotu, že se o sebe zvládnou postarat. I když si to můžu jen myslet, kdožví, jak bych se zachovala já, kdyby to nastalo. Možná bych si prohnala kulku hlavou mezi prvními.
@Lindsay15 jo tak to mi taky hnulo žlučí a hlavně to, jak se u toho tvářil ![]()
@Alčák1 Z části ho lituju, že má zkažené dětství ale na druhou stranu si myslím, že z něj jednou bude velkej hajzl
Rick to nevidí, ale Hershel už to konečně zpozoroval…
@Jazz27 ale neprohnala
založili by jsme tábor - my co jsme tady, páč ostatní by neměli ani tucha co se děje, když na to nekoukaj
a přežily by jsme
tady nedaleko v Drahonicích teď zavírají věznici, tak kdyby začala invaze, zvu vás všechny do mýho novýho domova na kafe ![]()
Já bych se radši zabila sama, věřím že bych nebyla tak silná, abych přežila ![]()
Holky taky je vám tak nějak teskno? Každý pondělí, respektive úterý…už aby byla 4. serie