Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Miriamm Ahoj, poslala jsem aspoň symbolickou stovku za každého člena naší pidi-rodinky (v září mi skončila mateřská a ještě nemám zažádáno o rodičák
). Přeji, ať už je jen lépe ![]()
Všem co mi poslali hračky a oblečení moc děkuji!
Podle zpáteční adresy nepoznám od koho přesně jsou.
Znovu moc moc děkuji všem kteří nám poslali hračky, oblečení, knihy a vše co jsme potřebovali!!
Jste všechny moc hodné a kluci a dcera budou moc rádi!
Děkujeme za pomoc!
Na zpátečních adresách jsem našla nick Passat a Aluše -DĚKUJI!!
I všem ostatním, nevím jak bych vám všem dost poděkovala.
Ozvěte se mi do SZ ať můžu poděkovat i tam.
Ahoj,
chtěla bych všem moc, moc poděkovat těm od kterých jsem dnes dostala balíčky!!
Jinak dnes se u nás začínají pokoje nahoře malovat, a blíží se to tady do finále. Ještě koupíme a položíme koberce, postele, nějaký nábytek a bude všechno hotové ![]()
Na vánoce budou kluci a Ila už mít zase svoje pokojíčky.
@Miriamm
to je skvělé, mám radost, hlavně, že budete na vánoce všichni spolu ![]()
Ahoj,
ještě jednou bych všem kteří nám pomohli chtěla moc poděkovat!!
Kluci už dnešní noc tráví ve svém pokojíčku a jsou spokojenní ![]()
Sice tam zatím mají jen koberec, postele, stůl a hračky, ale stačí jim to. Ilonka má teprve položený koberec a ještě je u babičky, ale snad už ji přes víkend nastěhujeme aspoň částečně domů a budeme konečně všichni spolu ![]()