Změní se opakovaný nevěrník?

22
3.1.20 09:22

Změní se opakovaný nevěrník?

Dobry den, damy,

nejdrive bych se chtela omluvit za dve veci:
1. Pisu na mobilu, takze bez diakritiky
2. Profil mam zalozeny ted, protoze se svym mam problem ohledne prihlaseni a nejde mi vlozit anonym, je to pro me citlive tema

Nez me ukamenujete, upozornuji, ze s danym clovekem jiz nejsem, jen mi to neda spat a chci znat nazor ostatnich. Byla jsem s nekym dva roky, ja to brala jako vztah. Jezdili jsme na wellnessy, uzivali si atd. Proste fajn. Nez se mi ozvala jedna slecna, ze si mam dat pozor, ze jsem jedna z mnoha. No, nedalo mi to spat. Dozvedela jsem se, ze cele ty dva roky spal jeste s dalsima holkama, bylo jich kolem 15ti a udrzoval s nima vztah, sexualni vztah. Dozvedela jsem se, ze vsechny sve pritelkyne opakovane podvadel, nekterym svym milenkam dokonce i zatajil, ze ma pritelkyni. No proste jsem to ukoncila a byl klid. Ted o Vanocich se mi po case ozval. Tak mi to nedalo a podivala jsem se na jeho profil. Ma pritelkyni a vse je zalite sluncem. Ne, nechci se k nemu vratit, jen me zajima, zdali se skutecne clovek muze zmenit. Skoro 8 let sve pritelkyne podvadel a byl zavisly na sexu. Jsem ted sama pul roku a hledam partnera a kdyz vzpomenu na nej, dost tezko se mi nejakemu muzi veri. Ale on byl extremni suknickar. Mate zkusenost, ze Vy nebo nekdo v okoli suknickare prevychoval?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9431
3.1.20 09:24

Ne, nezmění se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
765
3.1.20 09:29

Az se mu nepostavi, tak s tim prestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15971
3.1.20 09:32

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
3.1.20 09:36

Mam kamarada a ten se ted naoko usadil. Ma pritelkyni, dum, dite. Vzdy to byl siiileny devkar. Nedavno jsem ho potkala za ruku s nejakou slecnou… jen na me mrknul, usmal se a pozdravil. :lol: No co uz. Pak mam kamarada, co takovej byl jeste v 25 letech, ale pak se kolem 30 zamiloval a usadil a myslim, ze je uz verny. No ale vystridal jich asi hodne… takze asi i zalezi treba na veku. Pokud nekdo strida uensky ve 40 nebo 25…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57745
3.1.20 09:37

@Boruvka909 jako že podle profilu poznáš, že je vše zalité sluncem jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 09:41

Podle toho, co píšeš, se dle mého názoru nezmění. Je to jeho životní styl. Ale zastávám názor, že každý se změnit může, jen musí on sám chtít, což v tomhle případě asi nehrozí.

• Citovat
  • Nahlásit
14127
3.1.20 09:46

Toto je urcita „odlisnost“ od normalu. V podstate sexualni nemoc, kdy si clovek nevystaci s jednou partnerkou/partnerem a musi jich mit nekolik. Zit s takovym clovekem je narocne. Proste on to tak ma nastavene a nezmeni se to lusknutim prstu.
Dokud mu budou jine zeny projevovat naklonost, on se tak bude chovat. Prestane, az nebude na jeho nabidky poptavka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34229
3.1.20 09:48

Taky si nemyslim, ze by se zmenil. Par měsíců bude sekat dobrotu a pak zacne zase řádit. Jeste bych mela dotaz z druhe strany- jak je mozne chodit s někým a nevsimnout si, ze na kazdem kroku zahyba? Muzete mi to nekdo vysvetlit z ciste praktickeho hlediska? Ja vzdy mela pocit, ze aspon tusim, co muj partner dela, nepocitam team buildingy a pod. Ale nekolik paralelnich vztahu? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
3.1.20 09:59

Damy, asi bych se nerada vracela k tomu, proc jsem si tech never nevsimla. On je pro me uzavrena kapitola. Spise jsem se ptala ze zvedavosti, jestli se clovek vazne dokaze po tolika letech vzdat sveho chorobneho podvadeni a nebo ne. A to nebyly narazove nevery, ale kazdy tyden jedna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
3.1.20 10:06

Tohle části mívají blíženci, potřebují mít v sobě ten pocit zamilovanosti, cítit jiskry, snažit se a dobývat.. Blíženec se celkem snadno zamiluje, má tu pravou a je jí i věrný.. Po pár týdnech však vášeň opadne a on potřebuje další dávku, tak zkusí jinou ženu.. A tak je to pořád dokola, s věkem se někteří usadí a žijí rodinným životem, někteří tak jedou pořád dál.. Jinak oni jsou hodně pozorní, milí, snažívi.. A když se do nich žena fakt zamiluje, tak nechce vidět náznaky, že by ji mohl podvádět.. Oni to nikdy nepriznaji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 10:18

Ja jsem blizenec, zena a nepodvadim, spis mam podezreni ze podvadi pritel me. Jsme spolu 6 let a a ja nemam na jineho chlapa ani pomysleni.
Jinak muj pritel mi nerika kde kdy je, uz tady o tom byla diskuze, taky jsem tam psala. Zrovna jsme napul, no asi spls na tricvrte, rozejity a mame dneska resit co bude dal. To jen k tomu ze se to neda nepoznat. On je proste typ co se “nebude hlasit” a pres to vlak nejede a kdyz se mi to nelibi tak se rozejdeme. Nema pevnou pracovni dobu. Uz se ho davno neptam kdy ae vrati nebo kde byl.

• Citovat
  • Nahlásit
3.1.20 10:20

Já myslím, že pokud je to „chorobné“ jak píšeš, tak se asi nezmění, je to prostě jeho styl a jemu to zřejmě přijde normální.
Ale druhá možnost je, že prostě zatím nepotkal ženu, která by ho ohromila natolik, že by další už jednoduše nechtěl… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 10:21

Jinak on svou ex taky podvadel co vim. A jestli se tesne pred 40 muze zmenit netusim. Ja jsem do nej porad zamilovana, takze nepatram, nehledam, ale myslim ze vernej neni. Nemam ale zadnej dukaz a jak pisu nepatram. No nevim jak dopadne dnesni rozhovor, rozchod je z jeho strany, ja se rozchazet nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
22
3.1.20 10:34

Ja opravdu nevim. Predtim pritelkyne mel a taky je podvadel a vsude psal, jak moc je miluje. To byly nevery opravdu na tydenni bazi, nebylo to jednorazove. Dokonce driv i psal zenam, se kteryma neco mel, jen aby si s nim uzili. Narovinu. No a pak byl sam, kde vlastne mel me a k tomu x dalsich holek. A ted ma asi po trech letech ofiko pritelkyni, proto se ptam. Driv sve pritelkyne podvadel, ted si vlastne tri roky uzival sve chorobne touhy po sexu. Tak se ptam, jestli lusknutim prstu dokaze rict, ze uz bude verny a za ty tri roky, co si nastradal milenky, to vsechno opustit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat