Zvláštní příběhy lásky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 01:01
Zvlastni pribehy lasky

Zeny me, povezte mi, ktera jste byla ta iniciativnejsi u cjalap ktery se vam libil? Jak se vztah vyvinul? :) nebo ktera jste mela zvlastni zacatek vztahu, jako treba to, ze jste byli nejdrive kamaradi, mysleli ste si ze vam to nemuze fungovat a byla z toho nakonec laska? Nezajima me ani tak ta klasika, kdy se chlap snazol o zenu, ale spise ty pribehy, kdy jste nikdy necekaly, ze vy skoncite spolu, nebo ze ten chlap ktery se vam libi, by mohl nyt nekdy vas… A ono jo… :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10052 příspěvků 20.10.18 07:39

No uz v 15 jsem si rikala, ktery bude jednou ten muj a ja uz ho znala. Sve spoluzacce jsem rikala, ze tady toho divnyho ani za zlaty prase + ma blby jmeno :lol: . Uplynulo 10 let a “ berete si XY za manzela? “ :lol: mezi tim jsem ho 7 let uspesne odmitala. Blbka no :roll: Ale asi to tak melo byt

Hoa Mai
Kelišová 5792 příspěvků 21 inzerátů 20.10.18 07:49

Kdyz mi bylo 19, byla jsem cerstve na skole v jinem meste a jeste tam nikoho moc neznala. Pres kamaradku jsem se seznamila s klukem,ktery v tom meste byl na skole taky. No tak jsem si pak na nej vzala od kamosky kontakt,napsala mu,jestli nekam nezajdem (puvodne s neurcitym umyslem vytvorit si okruh novych pratel) a o 14 let pozdeji spolu mame 3 deti a klape nam to. Sice to teda za nejak zvlast netypicky zacatek vztahu nepovazuju,ale taky to nebylo to klasicke „on sbalil ji“. ;)

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 20.10.18 07:50

No já jsem s manželem hrála volejbal na střední, on mě chtěl a já jeho ne. Dalších 10 let jsme se nevídali, spíš jen jsme tak o sobě něco věděli z FB, on měl dlouhý vztah, já jsem hodně cestovala. Pak díky nějaké fotce a komentáři na FB jsme si začali psát, on za mnou přijel (bydlela jsem 100km daleko) a byl tak vytrvalý že jsem se brzy už jako těhotná přestěhovala zpátky do rodného města a je z toho manželství a 2 děti :mrgreen:

Lekninka91
Extra třída :D 10422 příspěvků 20.10.18 07:59

Poznali jsme se, kdyz mi bylo osmnact. Byla jsem v ty dobe zadana, jen jsme si nakou dobu obcas napsali a pak jsme se odmlceli uplne… Po ctyrech letech, kdyz se segra stehova do mesta, kde on bydlel, tak jsem mu napsala, ze bychom mohli nekdy nekam zajit, az u ni budu. No zacli jsme nakonec randit jeste mnohem driv, pak se ke mne po necelym roce prestehoval, vzali jsme se a mame syna…

Ja jsem teda zadnej vztah nechtela, ale stalo se. :mrgreen:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 20.10.18 08:03
@Anonymní píše:
Zeny me, povezte mi, ktera jste byla ta iniciativnejsi u cjalap ktery se vam libil? Jak se vztah vyvinul? :) nebo ktera jste mela zvlastni zacatek vztahu, jako treba to, ze jste byli nejdrive kamaradi, mysleli ste si ze vam to nemuze fungovat a byla z toho nakonec laska? Nezajima me ani tak ta klasika, kdy se chlap snazol o zenu, ale spise ty pribehy, kdy jste nikdy necekaly, ze vy skoncite spolu, nebo ze ten chlap ktery se vam libi, by mohl nyt nekdy vas… A ono jo… :)

Není to sice příběh lásky, ale velkého přátelství..sez­námili jsme se hodně netypicky..na sexchatu-fantazie..pak si pár lety psali o všem možném, pak se i viděli ..moc fajn chlap, později se oženil, žije na druhém konci repubůliky, ale píšeme si o všem co se nám přihodí i vídáme se už asi 15.let.

malá_holka
Kelišová 5808 příspěvků 20.10.18 08:05

moje láska je ta nejdivnější ze všech divných :mrgreen:

Jorik81
Kecalka 327 příspěvků 20.10.18 08:13

Mně dávala s manželem kamarádka, když jsem byla čerstvě asi 2 roky v zaměstnání, byli jsme všichni kolegové, ale ne ze stejného pracoviště.
Je hodný, pracovitý, je s ním sranda. No jo, ale má přítelkyni, se kterou žije a mluví trochu moc, děkuju nechci. Ale jako kamarád dobrý. Nejdřív dohodil kluka on mně, pak já jemu svoji kamarádku a chodili jsme na squash a na pivo, toť vše. Po nějakých 10 letech, to poprvé vyšlo tak, že jsme byli oba zároveň volní. A znovu jiná kámoška mi povídá, proč teda nejsme spolu?! Říkám jí, že bychom se v partnerství pozabíjeli, jako přátelé máme víc zábran a tolerance. Ale asi nám kamarádi nasadili brouka a zkusili jsme to. Netrvalo to dlouho a čekala jsem syna. Zatím jsme se za těch pět let nezabili, a když mě náhodou něčím vytočí, tak si připomenu, že jsem dobře věděla, do čeho jdu, protože jako kamarád se přede mnou nikdy nepřetvařoval.

Jeseterka
Povídálka 25 příspěvků 20.10.18 08:16

Nikdy jsem nebyla vyloženě ošklivá, ale vypadala jsem na svůj věk mladší. Když mi bylo 18, vypadala jsem na 12 a jeden mi dokonce řekl, že se mnou by proste nemohl, že není pedofil. Nikdy jsem nikoho neměla a jednou pohár přetekl a rekla jsem si, že se vyspim s prvním, koho potkám. Vyhlídla jsem si oběť, uhanela jsem ho asi dva měsíce. Za tu dobu jsme se poznali tak, že jsme si rozuměli a měli hodně společného. Nakonec to skončilo svatbou, teda ne hned, stačili jsme se asi na rok rozejít, pak to dat zase dohromady. Nebudu rozebírat, proč to nevyšlo, ale byli jsme spolu několik let. Já na to jdu vždycky stejně, když se mi někdo líbí, snažím se ho dostat co nejdřív do postele :lol: .Naopak s kamarádem bych nemohla, s někým kdo mě zná. Jako vedlejší efekt je pak eventuální vážný vztah. Kde sex stal za prd, tam už jsem se nevrátila. Za jeden takový úspěšný úlet jsem teď několik let vdaná, čekáme rodinu a já sekam latinu.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 20.10.18 08:22

Já se s manželem potkala u jedné online strategické hry. Hodně se od tamějších kluků odlišoval tím, že byl upřímný a neváhal mě upozornit na chyby, které jsem udělala. Stali se z nás kamarádi, já mu po roce napsala, že ho mám ráda a že bych chtěla kamarádství posunout na vyšší lvl. Pořád jsem si říkala, že když to nezkusím, tak toho budu do konce života litovat. No a byla jsem odmítnuta s tím, že bydlíme přes půl republiky od sebe a vztahy na dálku nemají smysl. Vzala jsem to a byla ráda, že mi zůstal alespoň kamarád a víc se o tom nebavila. Pak mi po pár měsících napsal, že si to rozmyslel a že by to zkusil. Živil se tenkrát online pokerem a tak pro něj nebyl problém za mnou přijet a po týdnu po dvou jet zase domů. Takhle jsme to pytlíkovali 3 měsíce, pak jsme se sestěhovali, on si našel práci v naší firmě a jsme spolu dodnes. Máme 2 děti a třetí je na cestě :D

Mmch před rokem jsme se stěhovali zase přes půl republiky do jeho rodného města.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 09:02

Já svého manžela poznala v 15. Seznámil nás kamarád a byli jsme nejlepší kanarádi. Potom mě asi přes rok uháněl a já si toho ani nevšimla. Chodila jsem s jinými a až mě v 17 na to upozornila kamarádka, že se mu líbím. No tak jsem to se zapařením zkusila, strašně jsem se bála, že nám to nevýjde a já o něj příjdou. A teď jsme spolu 11 let a třetí dítko na cestě. Anonym o těhotenství zatím nikdo neví.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 20.10.18 10:05

Kamarád mi jednou napsal, ať po práci přijdu na zahradky, ze tam s kamosema koukají na MS v hokeji… chlapci tam seděli dobrých 5 hodin, když jsem přišla a byli všichni úplně na kaši. Představil mi jakéhosi Březňu, no úplný retos. Dala jsem si s nima dvě piva a běžela jsem domu, ze takhle poklesla zábava pro mě není a ještě s tak skaredym chlapem, který nosí na normálních brýlích sluneční :lol: šla jsem s kamoskou zhruba za týden na ty stejně zahradky a Březňa tam sedel, takže jsem dokonce dělala, ze ho nevidím, abych ho nemusela ani zdravit. Potřetí jsme se viděli, když už jsem byla taky vylita jak váza zhruba po měsíci na akci na dydzine, kde jsem nikdy dřív nebyla a jak jsem byla zlemtana, tak jsem měla krasohled, tak mi najednou Březňa, který má mimochodem přezdívku Řezňa, nepřišel až tak špatný :lol: no nakonec jsme se spolu jak pubertaci cumlali snad hodinu vkuse, dala jsem mu číslo a druhy den jsem si říkala, ze když se ozve, tak si třeba aspoň vr*nu :lol: no a už jsme spolu par let a máme spolu syna :lol:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7903 příspěvků 20.10.18 10:45
@Anonymní píše:
Zeny me, povezte mi, ktera jste byla ta iniciativnejsi u cjalap ktery se vam libil? Jak se vztah vyvinul? :) nebo ktera jste mela zvlastni zacatek vztahu, jako treba to, ze jste byli nejdrive kamaradi, mysleli ste si ze vam to nemuze fungovat a byla z toho nakonec laska? Nezajima me ani tak ta klasika, kdy se chlap snazol o zenu, ale spise ty pribehy, kdy jste nikdy necekaly, ze vy skoncite spolu, nebo ze ten chlap ktery se vam libi, by mohl nyt nekdy vas… A ono jo… :)

Ahoj,

my jsme se s mužem poznali v září, po prvním rande to neklaplo. Každý jsme začal chodit s někým jiným. Stále jsme se ale potkávali na internetu - chatu (tehdy hrozně frčelo lide.cz). Na Silvestra jsme se potkali znovu, jely jsme s kamarádkou na Silvestrovskou akci a měli jsme hodinu okno na přestupu. Nakonec jsme spolu byli skoro do půlnoci. Na Nový rok mě bombardoval SMSkama jak se do mě zamiloval - já tehdy měla jiného. Cca měsíc jsme spolu randili, moji mamce se hrozně líbil. Byl totiž uplně jiný jak kluci se kterými jsme chodila. Já tehdy drsná metalistka chodila jen s dlouhovlasýma klukama a tento byl klučina studující vysokou, biolog, nosil jen košile, byl slušný, a hlavně byl mladý (mě 17, jemu 19 - do te doby jsem měla kluky kolem 25-35 :nevim: ).
Zkusili jsme to. A nelitujeme. 9.1.2009 jsme spolu začali chodit, v květnu 2010 jsme se sestěhovali, v dubnu 2015 přivedli na svět první dítě, v unoru 2017 druhé a v červnu 2018 jsme se vzali.
Necelý rok jsme bydleli 350km od sebe, dojížděli jsme za sebou a nerozdělilo nás to.

Nikdo tomu nevěřil, kamarádi se smáli co jsem si to vybrala za ucho, ťuldu co nevymetá hospody a raději hraje deskovky. Ted mi ty kamarádky závidí :lol: Protože ten ťulda je hodný, věrný, pracovitý, pomáhá, je skvělý táta i manžel, sečtělý a inteligentní a jediná jeho špatná stranka je ta, že se za boha nemuže naučit udržovat pořádek ve skříni a vždy musí tahat trička ze spod komínku a tím celý komínek rozbije a že hází do koše s prádlem ponožky zvlást a nedává mi je do sebe a já pak musím hledat druhou do páru :lol:

Capretta
Kecalka 415 příspěvků 20.10.18 11:17

Poprve jsme se potkali, kdyz jsme meli oba pred svatbou po dlouholetem vztahu, takze nic nebylo, ale ten rozhovor asi zapusobil vic, nez by mohla nevera.

Po druhe jsme uz byli sami, ale je to cizinec, myslela jsem, ze bude maximalne ulet, ale poctive dva roky kazdy tyden brazdil dalnice, dokud jsme se nesestehovali. Ted jsme manzele a mame syna a radsi uz zadne vazne rozhovory se sympatickymi muzi nevedu :mrgreen:

Perleť
Povídálka 24 příspěvků 20.10.18 12:30

Já manžela potkala v práci. Vozil k nám každé ráno zboží. Když jsem ho viděla poprvé rikam si pěknej, ale divnej. Nakonec jsme se dali do řeči a ejhle :D .začala jsem chodit do prace dřív a on taky aby byl čas na pokec. No kde jsme teď? Jsme spolu něco málo přez rok máme po svatbě a v Červenci se nám narodila dcera :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >