Maminky s dětmi testovaly pokračovací mléko Little Steps 2. Jak u nich zabodovalo?

Podívejte se, jak u maminek, které navštěvují eMimino, a hlavně u jejich dětí dopadl test pokračovací mléčné výživy Little Steps 2 od Nestlé Baby.

*
Maminka Nikola 1/5

Už zkoušíme několikátý den a kluci si chrupkaj, jak jen nejlíp to jde. Musím říct, že je velmi znát, že mlíčko neobsahuje palmový olej. Je krásně sypké, nelepí se na lahev nebo na odměrku. Má přirozeně mléčnou chuť, není tolik sladké a kluci se po něm můžou utlouct.

Jediné, co bych změnila, je krabička, hodila by se nějaká snadno uzavíratelná a nejlépe umělohmotná a né papírová. Nějaká fešácká s pevným víkem a držákem na odměrku.
Jinak za nás jedna z nejlepších kojeneckých výživ, co jsme vyzkoušeli.

✔️ Bez palmového oleje

✔️ Přirozená chuť mléka

✔️ Zdroj vitamínů a minerálů, jako je vápník, vitamín D a železo

*
Maminka Ester 2/5

Měla jsem možnost vyzkoušet a otestovat pokračovací mléko Little Steps 2 od Nestlé Baby‎. Musím říct, že Matymu opravdu sedlo, protože, jak byl malinký, tak jsme zkoušeli plno značek a sedlo mu jen pár z nich. Neměl žádné bolení bříška ani zelenou stolici, která ho trápila dost dlouho.

Jeho výhody

✔️ bez palmového oleje

✔️ obsahuje železo, vápník, vitamin D

✔️ vůně neutrální (jako každé jiné mléko)

✔️ příjemná chuť

✔️ dobře se rozpouští

✔️ dvě balení po 300 g v jedné krabici

✔️ super a hlavně dostupná cena

Jeho nevýhody

✖️ papírová krabice

✖️ chyběl mi v krabici takový ten roh na zarovnání mléka v odměrce

✖️ trochu pění, ale nic vážného, nebrala bych to úplně jako nevýhodu

✖️ uvítala bych větší balení a hlavně dózu na lepší uskladnění mléka

Celkově bych mléko zhodnotila 9 z 10, protože ty nevýhody byly úplné maličkosti a nic, co by mi extra vadilo. Hlavně, že Matymu sedlo, byl spokojený, nic ho netrápilo, vždy mi hned večer usnul jak miminko. Takže určitě doporučuji, pokud váháte, které mléko pořídit, tak tohle od Nestlé je moc dobré a hlavně i cenově dostupné.

*
Maminka Lucie 3/5

S kojeneckou výživou předchozí zkušenost nemáme. Nově přecházíme na jinou stravu, než je klasické mateřské mléko. Přechod probíhá pozvolna, ale malá snáší mléčko dobře. I když je jasné, že když se ozve, touží ještě po tom klasickém od maminky.

✔️ Mléko nevytváří hrudky a snadno se míchá

✔️ Malá po něm není nadmutá a zdá se sytá

✔️ Skvělé složení s vitamíny a minerály

*
Maminka Ilona 4/5

Tadeášek testoval mlíčko od Nestlé Little Steps 2. Všichni víme, jak důležitý je vývoj našich dětí a jaké mlíčko vybereme pro naše nejmenší. Mlíčko od Nestlé má mnoho vitamínů a živin.

Spousty mlíček Tadeáškovi nevyhovuje. Buďto mu nechutnají, nebo ho prostě nezasytí a má stále hlad. Toto mlíčko od Nestlé u nás obstálo na jedničku, a to i hlavně v tom, že po něm nemá malý vůbec bolesti bříška.

*
Maminka Zuzana 5/5

U mlíčka Little Steps jsem už od začátku tušila, že bude dobré a mým dětem bude vyhovovat. A mé tušení mě nezklamalo. Moje děti jsou už od začátku na UM a vyzkoušely toho hodně, od drahých mlék po levné, a vyhovovalo jim jen mlíčko od Nestlé. Jenže děti jsou jedlíci a chtěla jsem zkusit trošku levnější, ale stále kvalitní variantu. Tou pro nás Little Steps určitě je.

Obsahuje potřebné železo, vápník a vitamín D a zároveň je i bez palmového oleje.
Děti ho přijaly hned bez problémů, chutná jim a jeho příprava je snadná, protože se hezky rozpouští, jen trošku víc pění.

Co bych mlíčku vytkla, je to, že mi přijde, že je o trošku méně zasytí. Ale může to být zrovna i obdobím, kterým děti procházejí (růst zubů). Druhou výtku a také poslední mám k balení. Určitě by byla lepší klasická dóza, ale jelikož je to hezky cenově dostupné mléko, nelze se zlobit. Jinak jsme opravdu spokojeni a u mlíčka zůstaneme.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Váš příspěvek

Odesílám...