Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku? Pak mi dáte jistě za pravdu s tím, že výběr je opravdu velký. Na co se zaměřit a s čím naopak neztrácet tolik času a peněz?

Kočárek, který vydrží a nestojí desetitisíce?


Jestli hledáte kočárek, který nebude drahý a vydrží i náročnější procházku, podívejte se i na použité kočárky. Často narazíte na takové, které jsou stále ve výborném stavu a za dobré peníze. Můžete si tak za svůj rozpočet dovolit třeba kočárek s odolnějšími kolečky.

Při výběru oblečení myslete i na to, co bude


Novorozenci a kojenci rostou před očima. Pokud budete mít deset dupaček v nejmenší velikosti, je tu velká pravděpodobnost, že všechno oblečení vaše miminko ani nestihne unosit. Při výběru oblečení koukejte, kolik kousků doma máte. Pokud se vaši blízcí ptají, co miminku pořídit, myslete dopředu. I na nadcházející roční období.

Pohodlí doma i na cestách


Aby vám péče o miminko šla dobře od ruky, je důležité myslet i na detaily. Přebalovací podložku nemusíte mít jen u vás doma, můžete ji brát na cesty, a zvýšit si tak pohodlí. Deku se šikovnou kapuckou využijete i u rybníka a nafukovací vaničku vezměte s sebou na dovolenou. Myslete prakticky.

Na co se zaměřujete při výběru výbavičky vy? Napište nám do komentářů a inspirujte ostatní!

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...