S bříškem stylově: Oblečení pro těhotné nemusí být nuda

Nákupy a slevy

O letních měsících se nám do obchodů moc nechce. Také vyrazíte raději na procházku do přírody nebo k vodě? Sice je v obchodních centrech příjemně, ale také vám davy lidí nedělají dobře? Máme pro vás příjemnější řešení.

*

Zůstaňte odpoledne s dětmi u vody a pořiďte si kousky z našeho bazaru. Některé kousky jsou opravdu originální, a vy tak nemusíte nosit jen obyčejná trička a těhotenské kalhoty nebo utrácet zbytečně moc peněz za trendy kousky. Inspirujte se.

V jednoduchosti je krása

Šedou těhotenskou sukni nebo barevné šaty v létě rozhodně užijete a malinové tričko se ve vašem šatníku také neztratí.

Udělejte si radost

Toužíte po hezkých, elegantních šatech, které vám skvěle padnou i v pátém měsíci těhotenství? Není problém. Takových kousků se dá najít hned několik. Věřím, že ve spoustě z nich budete vypadat jako v pohádce s Dádou Patrasovou. Oblečená – neoblečená. Těhotná - netěhotná. V módě jsou totiž už několikátou sezónu volné střihy. Čím volnější, tím lepší.

bazaru najdete i společenské šaty, které využijete na svatbu kamarádky nebo na dovolenou. Navíc je můžete obléct i po porodu. Nejsou totiž těhotenské, ale díky rovnějšímu střihu vám sednou. Co na ně říkáte?

K vodě nebo do přírody


Do přírody k rybníku nebo na koupaliště unosíte jednodílné květinové plavky. Stačí přes ně obléct pohodlné kraťasy nebo klasiku v podobě černých kalhot s mašlí.


Které kousky oblečení přes léto nosíte nejčastěji? Pochlubte se do komentářů a inspirujte nás!

Témata článku

Váš příspěvek
nattwhipu
Nováček 2 příspěvky 19.07.17 09:40

Zdravím, prosím co znamená to 2× 40cm přes prsa a v pase? Jak 2×? Neměří se normálně obvod? Já mám teď o velikost větší podprsenku, tak nevím jak vybírat velikosti podle toho 2× něco… díky!

Vložit nový komentář