Citlivá pokožka nebo atopický ekzém? Poznejte novou dětskou péči s měsíčkem

Sebamed přichází s novou kosmetikou pro ochranu jemné pokožky našich nejmenších. Měsíčková řada je tak něžná, že je vhodná dokonce i pro děti se sklonem k atopickému ekzému. Co všechno obsahuje a proč se vyplatí ji vyzkoušet?

Citlivá pokožka nebo atopický ekzém? Poznejte novou dětskou péči s měsíčkem Kosmetika s výtažkem z měsíčku je vhodná pro tu nejcitlivější pokožku.

Objevte sílu měsíčku lékařského

Měsíčková řada je speciálně určená pro tu nejjemnější a nejcitlivější pokožku. Díky tomu je vhodná pro nejmenší děti i osoby se sklonem k atopickému ekzému. Obsahuje výtažek z měsíčku, který je známý zklidňujícími a regeneračními účinky. Blahodárně tak zapůsobí i na poškozenou a podrážděnou pokožku, která bývá při akutním vzplanutí ekzému začervenalá, napuchlá a bolavá.

Kosmetika Sebamed má hodnotu pH 5,5, která podporuje tvorbu a obnovu přirozeného ochranného pláště kůže. Díky tomu mohou být přípravky z této řady použity také při léčbě atopického ekzému. Nutné ovšem je péči nejdřív vyzkoušet na malém kousku kůže pro případnou reakci nebo její použití konzultovat s lékařem. Jde o kosmetiku hypoalergenní a 100% bez mýdla, alkalických složek, konzervantů a barviv – takže nezpůsobuje další svědění.

Řada byla testována Evropským centrem pro výzkum alergií a obdržela označení kvality ECARF – „vhodné pro alergiky“. Prokazatelně zlepšuje kvalitu života alergiků.

Co všechno najdete v měsíčkové řadě od Sebamedu?

  • Dětský krém na opruzeniny s měsíčkem – Kůže pod plenkami je hodně namáhaná, a pokud se často zapařuje, začnou vznikat opruzeniny. Sebamed krém pomáhá zklidňovat pokožku a zároveň na ní vytváří jemný ochranný film. Přispívá tak k prevenci před podrážděním i vzniku opruzenin a dále k regeneraci kůže v oblasti plenky.
  • Dětský ochranný krém na obličej a tělo s měsíčkem – Vysoký obsah měsíčku uklidňuje a regeneruje podrážděnou a začervenalou kůži. Navíc krém obsahuje lipidy založené na rostlinných olejích, které pomáhají chránit citlivou dětskou pokožku před nepříznivými vlivy z okolí.
  • Dětské tělové mléko s měsíčkem – Aktivní rostlinné látky regenerují a pečují o pokožku, mírní tak začervenání i podráždění (časté při atopickém ekzému). Extra ochranu a výživu kůže doplňuje jedinečný olej ze sladkých mandlí.
  • Dětská mycí emulze na tělo a vlasy s měsíčkem – Obsahuje cukerné tenzidy, které jemně čistí, a přitom nedráždí ani velmi citlivou pokožku. Proto s ním můžete umýt vlásky svému miminku, i když trpí atopickým ekzémem nebo má podrážděnou kůži.

Jak se maminkám z eMimina líbí dětská kosmetika Sebamed? Přečtěte si jejich recenze »

Témata článku

Přečtěte si také