S řadou zákaznic přerostl vztah v přátelství, říká uživatelka z Bazaru

Téměř 400 pozitivních hodnocení a přes 650 kousků v Bazaru eMimino. To je pořádný výkon prodávající Petry, kterou potkáte také v diskuzi pod přezdívkou Vec01. V rozhovoru popisuje svůj den a zmiňuje zákaznice, které jí zůstaly v paměti i v srdci.

S řadou zákaznic přerostl vztah v přátelství, říká uživatelka z Bazaru

Petro, povězte nám něco o sobě.

Pocházím z Ústí nad Labem, ale příjemný osud mě zavál ze severu Čech na Jižní Moravu, kde s manželem vychováváme dvě dětičky. Ella nastoupila do 1. třídy a Felix si užívá bezstarostného dětství ve školce. Mým studijním oborem byla chemie, přesněji ochrana životního prostředí a název oboru také přesně vystihuje mé životní myšlení.

Tento server se pro mě, stejně jako pro mnoho dalších maminek, stal nejen odpočinkovým a relax místem, ale zároveň startem pro současné podnikání.

Vidím, že máte opravdu spoustu inzerátů a pozitivních hodnocení. Co předchází tomu, než se v Bazaru objeví oblečení od vás?

Shrnula bych to asi takto: objednávka od dodavatele, přejímka zboží, třídění, v některých případech praní, žehlení. Focení, přeměření a popis stavu při vkladu. Dále uložení zboží dle velikosti a pohlaví (v opačném případě bych se v množství neorientovala), komunikace s nakupujícími, chystání objednávek a min. 3 x týdně pošta. Přiznám se, že výběru oblečení přikládám hodně, je to nejdůležitější krok prodeje.

Dá se říct, kolik času vám to všechno zabere?

Neznám víkendy. :-) Nestěžuji si však, rozvržení času je plně v mé kompetenci. Pracuji převážně, když jsou děti ve škole, školce a po večerech, kdy musím zároveň obchůdky zohlednit účetně.

Máte za tu dobu nějaký tip, co vám urychlil obchodování s oblečením?

Když byly děti maličké, více se mi vyplatilo prodávat sety dětského oblečení, v balíčcích. Čas jsem raději věnovala jim - domácí přípravě přesnídávek, sirupů, léto strávené venku. Toto je však na zvážení každé maminky, do jaké míry se jí kusový prodej vyplatí.

Co Petra právě prodává?

Program máte s dětmi a podnikáním nabitý. Co děláte, když máte volný den? :)

S manželem se věnujeme sportovní kynologii s německými ovčáky. To mě baví a naplňuje. A když mám (obrazně řečeno) dva dny? :-) Jako každá normální ženská – zvelebit domácnost, stavit se v krámcích s oblečením a zajít si ke kadeřnici. V tomto se neodlišuji, móda mě baví.

Co se na Bazaru eMiminu líbí?

Inzeruji také na dalších serverech, eMimino je však hlavní, kde vždy začínám. Líbí se mi jeho přehlednost a výborný vyhledávač inzerátů.

Vzpomínáte tu na nějakou zákaznici, která Vám utkvěla?

Nejen vzpomínám. :) Jsem stále v kontaktu s výbornými maminkami, u kterých si troufám říci, že náš vztah nakupující/prodávající přerostl v přátelství. Dovolím si jmenovat Jíťu @jit80, Gabču @Cornis, Marťu @Martinulinka, Zdeňku @Metris, Ivču @toxik, Ivku @IvanaJilkova a spoustu dalších, které jsem díky eMiminu virtuálně poznala. Posíláme si fotky dětí, sdělujeme zkušenosti se zájmovými kroužky, recenze dovolených. Prostě to funguje a jsem za to moc ráda.

Znáte Vec01? Jakou máte zkušenost s nákupem a prodejem v Bazaru? Napište nám prosím do komentáře. :)

Autor:

Monika na eMiminu začala pracovat jako administrátorka v roce 2011. Web se nakonec stal nedílnou součástí jejího života. Stále ji baví zlepšovat eMimino po textové a uživatelské stránce. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
10
17.10.17 11:18

Maminku Péťu (Vec01) jsem poznala díky vašemu serveru Emimino a jsem moc mile překvapena a ráda, že jsem mezi zmiňovanými nakupujícími a zároveň i kamarádkami :) :srdce: Bohužel jsme ještě neměly možnost se setkat osobně, dělí nás od sebe celkem velká vzdálenost, ale jak je již napsáno, zážitky z dovolené, rodinné fotky i běžné denní starosti a hlavně radosti si sdělujeme buď soukromými zprávami tady na serveru nebo e-mailem. Maminku Péťu moc zdravím :mavam: a přeji ji stále stejně velké nadšení v prodeji oblečků, tak i mnoho spokojeným zákaznic. Jíťa

  • Zmínit
  • Nahlásit
14516
17.10.17 07:27

Zdravíme nakupující zmiňované v článku - @jit80, @Cornis, @Martinulinka, @Metris, @toxik a @IvanaJilkova:mavam:

Monika

  • Zmínit
  • Nahlásit