Jarňulky 2005 - nový deník o jarňulkách

Rodičovství

Moje milé jarňulky, tož páč mi v té práci fakt padá pičítač pod tíhou skoro 300 komentů, tak si trochu musím pojistit deníček na příští týden:))))) A protože se nechci zrovna teď babrat v negativních tématech, viz. ten brutus rozvod mé kamarádky (asi té nejlepší), tož volím téma pro vás a taky pro mě:))) Jste mojí velkou součástí života a mám vás všechny moc ráda, tož dovolím si toto téma: Co mám na vás ráda a co na vás moje jarňulky obdivuju:)))) Odvážné, ale je to od srdce:))) A protože jste tam přirostlé, tak to jde samo:))))

Kris - to je taková orchidej, usměvavá, akční, sebevědomá, cílevědomá, milující své chlapíky. Energie z ní sálá:-)

Gabka - krásná ženská, spořádaná, krásné dětičky, spokojeností září:-) Mateřství svědčí!!!

Maka - to je prostě ženská, ty tři chlapy v chalupě zmákne levou zadní a k tomu ještě ty řemeslníky:-))) Prostě žena činu a ještě k tomu zhubnutá o několik desítek kilo. Doufám, že se ještě někdy uvidíme Mako!!!

Irias - to je moje srdeční brněnská záležitost, ikdyž se to možná nezdá, ale je to tam:-))) To je holka, která si myslí, že stáří vykukuje… Prd vykukuje, je to pořád mladá holka, fajn, citlivá, trochu svéhlavá, ale prostě moje, ať se jí to líbí nebo ne:-))))

Borůfka - to je taky moje srdeční záležitost:-))) Je to supematka, supermanželka a má superobrmeganervy:-))) Díky jí jsme se s Matýnem dostali tam, kam bychom se nejukli a Borůfko, až nebudeš mít plno, tak se přidáme moc rádi:-))) Kamkoliv:-))) Díky!!!

Skrolan - tak to je prostě jedno velké pozitivní sluníčko, to je babka co umí žít:-))) Její pozitivní náhled na život je prostě pro mě nádhernej a skoro vždy dokáže zvednout náladu:-)))

Hajdulka - to je taky moje srdeční záležitost:-))) Nejenže vydrží s občany nad sebou, vydrží na Letný, ale zmákne i dvě prťata a k tomu ještě nádherný:-))) A taky ještě jednoho trochu složitějšího chlapa:-))) Kdybych bydlela u našich, tak se vídáme určitě častěji!!!

Ivka - jó jó Brno a muzika:-) Ivka je muzikální a doufám, že si ještě někdy zapějeme a pořádně:-))) Pěkně u vínka:-))) A pořád a stále je super to odrážedlo/kolo Lukínovo:-) U příštího dítka si vezmu mustr, to si piš:-)

Krista - no ten humor, ten miluju:-))))))))) Krásný děti, sebevědomá ženská, která ví co chce a udělá to, to se mi moc líbí!!!:-)))) Krista je třída!!!

Mava - to je takovej můj koblížek šťastnej přešťastnej:-))) Občas si myslí, že je nešťastná, ale co dítko, to větší dávka štěstí:-))) Tož jen tak dál a doufám, že bude třetí:-)))) Má krásné děti, manžela, bydlení, to musí přeci svádět:-))))

Lidka - pro mě neskutečně dítkama dospěla:-) Při Ríšovi nesmělá, vystrašená maminka a při Nikče sebevědomá máma, která to prostě umí:-))) A pro jistotu si ještě pořídí psí mimi:-))) Krása!!!

Julka - jsem ráda, že se nám vrátila!!! Má úžasnej úsměv, jsem ráda, že tu vélkou životní křižovatku zvládla a bude zase šťastná:-) A taky doufám, že se uvidíme. I s Vendy by to bylo super:-)

Ifča a Efča - holky moje zlatý, já si vás prostě pořád pletu:-))) A to jsem si vsugerovávala takový pomůcky, jako že Eva je moje mamča, takže Efča má holčičku, co já bych chtěla:-))) Ale úspěch doufám veliký - Efča má Kačenku a Ifča Honzíka - to je zase jméno který bych brala pro kluka - šmarjáááá pano jsem se zamotala… Ale jste tam babulky, to je jasný:-)))

Sandra - óóó tak to je megasrdeční:-))) Ve stejný den, ve stejné porodnici, ve stejnou dobu , se ty naše jarňuláka narodila:-))) Mám Tě moc ráda a ještě víc jsem ráda, že jste s Tiborem překonali to špatné!!!

Klaris - přírodní toť pro mě žena:-))) A další dvě malé po boku:-))) Taťka teda musí mít doma veselo:-))

Danka - nemá to lehké, ale zvládne to:-) Je to Žena!!! Doufám, že se Dani ještě uvidíme!!!

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
efča
Kelišová 5708 příspěvků 06.05.09 22:39

Ahoooj,
první:-))))
jdu vás pozdravit a ejhle rovnou do nového:-)  

Pískle- moc pěkný deníček - dobrý nápad.
Akorát sis mě poletla s Ifčou:-) Já mám Honzíka a Ifča Kačenku:-))) Já si taky některé holky pletu, navíc máme podobné nicky.  

Papa, jdu spát.  

E.      

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15091 příspěvků 07.05.09 06:19

HA, druha jdu čííííst :-)

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15091 příspěvků 07.05.09 06:40

takže dobré ránko,    já se dnes vzbudila dříve a tak šla do práce na šestou. venku krásně, oranžové sluníčko přes celé nebe, celkem teplo… dobrá nálada    a hned nový deníček ! Pískle- slzím tu při čtení a nakonec se musím ale smát, jak KRÁSNĚ sis zase popletla Efču s Ifčou :-))))  jsem ráda, že jsem srdeční záležitost, však ty TAKY !!! babo jedna :-))))))      Kristo- krásně to doma sami zvládli. jak se CÍTÍŠ  ale ty, bez dětí ? a bože, co bych dala za tvé „kozy“, zááávist velká. nerouhej se s plastikou    a ted  vysvětlení k mému „stárnutí“ . trochu to bude smrdět :-))) letos mi bude 40. ale vím, že  na to nevypadám :-))))))))))))))))))))))))))) nicméně přesto mám zděděné nepěkné mimické vrásky po otci a s tím nejde nic dělat, než něcím " vyplnit" a já si dala tu hranici 40 roků, že už bych jako na to měla věk. a upřímně, myslím si, že vypadám rozhodně líp jak ve 20 letech, kdy  jsem měla o pár ( více) kg více, takže celkem spokojenost.  snad každá žena začně , aspon nějakým způsobem, věk 40 r. řešit :)) a když mému o 7 let mladšímu manžovi nikdo neříká, o kolik jsem starší, ba  někdy je to naopak, tak dobrýýýýý , chich. ale fuj, dost o věku !    pěknýýýýýý  den, irias

 
Mava
Generální žvanilka 24693 příspěvků 07.05.09 08:44

Ahojky,  

Pískle díky za nový deníček. Je úžasný. Já tato shrnutí a pohled každé z vás na nás mám moc ráda. Taky jste moje srdeční záležitosti. A u některých jarňulek bych to napsala úplně stejně.  

Irčo teď to bude znít trochu „divně“, ale já vůbec netušila, že už budeš mít 20+20. Je to vážně tak nebo si z nás utahuješ. Ani v nejmenším bych ti to netipla. Možná tak 32, ale víc určitě ne. Takže tu sedím a čučím na to s pusou dokořán. Musela jsem si to přečíst dvakrát. A pamatuj, každý je starý podle toho na kolik se cítí. Takže já s klidem na 18 a né na 30.  

Jedno dítko mám ve školce, druhé spinká v postýlce. Už jsem byla nakoupit mega nákup na víkend. Chci poklidit než se Linda vzbudí.
Snad bude víkend hezký, alespoň to předpověď slibuje.  

Marťa

 
Krista
Závislačka 4069 příspěvků 07.05.09 09:00

Ahoj ženy!
Pískle, moc krásně jsi to napsala, místy mi to připadalo až dojemné (a to píšu zcela bez ironie).  A nasmála jsem se s Ifčou a Efčou:)))) - zase blbě:)))))))
Na oplátku ti taky něco napíšu: pro mě jsi tu absolutně největší pohodářka, která si umí vše užít a na všem hledá něco pozitivního, nerozhodí jí žádná životní situace a umí si poradit. Myslím, že tvůj Dan musí být moc rád, že tě má, protože ty seš žena do nepohody.  

Irias, je jasné, že věk je na každém časem vidět a ty máš to štěstí, že na tobě je vidět dost málo. Ty vrásky - nevím, jaké jsou možnosti, jen že ten botox funguje asi půl roku? Pak už jsou asi jen přímo operace nebo ještě něco? Taky jsem četla hodně o obličejové gymnastice, věřím, že to funguje, ovšem za cenu každodenního dlouhodobého cvičení.  

Jojo, stáří…:))) Taky mám najednou plno vrásek, hlavně večer a při smíchu…ale co, popravdě řečeno, vždycky jsem vypadala starší a teprve po té 30 začínám vypadat na svůj věk.  Zatím ani nešedivím, takže barvu vlasů mám pořád svojí - asi jediné, co se mi na mně líbí:)  Tělo je více povolené, ale jak by taky mělo být jinak, když necvičím? Ve 20 jsem ale bylo o dooost tlustší, i když to byl takový pevnější špek. Mimochodem o těch špecích, mám nápad na deníček, tak až budu mít dostatečně ironickou náladičku  a tady bude 300 komentů, napíšu.  

Dnes musím zabalit, jedeme zítra do Poštorné za kámoškou, jůůů, těším se moc, tam je pohoda.  

Mějte se moc krásně a užijte si prodloužený víkend.
Kristýna a spol  

 
Mava
Generální žvanilka 24693 příspěvků 07.05.09 09:15

Mrknite na moje sourozence…
http://n-joy.cz/…ftm0zqvmloce

M.

 
Krista
Závislačka 4069 příspěvků 07.05.09 09:21

to je roztomilý:)))))))))­))))

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15091 příspěvků 07.05.09 09:28

mně v práci nejede video :-((  

jsem tu sama, tak makám jako šroubek :-)))  

včera měl štěpa úraz, ale zase vlastní neopatrností. doma jezdil okružní jízdu na koloběžce a nevybral zatáčku a narazil se na roh stolu ( ještě, že tam zůstal kryt ). monokl přes celé oko a ještě k nosu. sice jsem dlouze foukala, ale nadáno taky dostal a samo, doma kolobka zakázaná    a já se impulzivně ( jak jinak :-) rozhodla změnit trochu účes. chtěla jsem to hodně prostříhat a došlo i na zkrácení mikádka. ale celkově jsem spokojená :-)) ale víc už nepůjdu !!!    dnes mám opět logisiticky náročný den,ale je pěkně, tak to půjde :-)) I.

 
Pisklatko
Kelišová 6283 příspěvků 07.05.09 11:29

Ahoj babulky a malý bobulky,

jéééé to jsem moc ráda, že se vám deník líbí:-))) Jsem si dala dvojku vínka, aby mi to šlo líp od ruky, Dan jukal na fotbal/hokej a nakonec jsem měla obavy, co jsem to vlastně vytvořila… Tak jsem ráda, že to nakonec není až takovej trapas, tedy krom zase popletení Efči a Ifči:-))))

Efčo a Ifčo - omluva velikááááá:-) Já se z toho picnu, tak si vytvořím takové pomůcky a zase blbě:-) No tak teď už se z toho prostě nevymotám:-))) Nicky jsou si podobné, dvě dítka každá:-) No budu se snažit:-)))

Irčo - s úrazem Štěpy nic moc, tak hlavně, že tam byl ten chránič a hlavu si nerozsekl. Taky nemám ráda takový moc pohyblivý věci po bytě, páč nikdy nevíš na co zrovna žuchne… Tak ať je móňo brzo pryč:-) A věk… tak taky bych Ti rozhodně tolik neřekla, tak 35, ale víc ani ťuk:-) A chápu, že když se tam zjevuje takové číslo, tak že už na to ženská kouká jinak, taky mi to čeká. Takže šup, využij, co trh nabízí, ať jsi spokojená mladá kóča:-) A sestřih taky určo prospěl:-)))

Mavo - video je kouzelný a to prosím tady nemám bedýnky:-) Jsou to krásné dětičky, fakt:-) Doma si pustím se zvukem:-)

Kristo - jéééé díky, to je milé, úplně se červenám:-)))

No a k tomu stáří, jo jo už ta schránka není to co bývalo, ale duševně se cítím jak puboš, takže si tu schránku ani tolik nepřipouštím… Vrásky tam taky jsou, ale páč mám pár kilo navíc a pěkně mi to vycpává tuček, tak to není taková trága:-) Mám takovej svůj botox:-))) Ovšem v jiných partiích je ten botox pěkně rozplizlej a protože necvičím, tak bude hůř:-) Naštěstí existuje oblečení:-))) A jinak můj pohled na plastiky a jiné estetické zákroky je, že pokud to ženské pomůže cítit se skvěle, tak šup na to:-) Třebas mě to taky jednou čeká, teda když budou prachy, že…

Na prodl. víkend razíme do Pardubic ke tchánům, zítra sud na chatě (hlavně prosím ať nepršííííí) a pak pohůdka a odpočinek:-) Na sud se těším, zase se po zimě uvidíme s přáteli a známými. Dětí tam teda nakonec z plánovaných 9 budou 2, tak alespoň tak, by tam Matýno nebyl sám…  

Mezitím jsem stihla ještě poradu a práci, tak posílám koment až teď:-)  

Všichni si užijte krásně prodl. víkend a opatrujte se  

Pískle

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 07.05.09 11:59

ahoj v novým a hlavně mooooc povedeným a pravdivým deníčku…  

Pískle, víš to, že jsi mě fakt vystihla a to už sem nemám čas tak často chodit???…máš naprostou pravdu v tom, že jsem mezi vás přišla jako naprostý tele světem neznalý…né že by to teď bylo lepší, ale už mi narostly trochu ramena (obrazně řečeno) a i já sama ze sebe mám lepší pocit…a s tím psím „batoletem“…ach jo…to jsem si teda naložila…moooje nervy (skrolan se mi taky vpila pod kůži…:o)
ale mám ho strašně ráda a doufám, že ty blbý štěněcí nápady brzo přejdou…bude mu 5 měsíců a na cvičák se se štěňatama chodí od 6ti, takže už se nemůžu dočkat, až ho začnu cíleně cepovat…navíc tam budu chodit s Ríšou…bude to pro něj zážitek…víc toho chudák nemá, když ho do školky zase nevzaly.....fakt…je to tady hrůza děsná…naštěstí je už příští rok přeškolák…dovedete si to představit??? příští rok už budou jarňulata předškoláci!!!!!­.....a to ho do školky vzít musej…ufff…  

jo a Pískle, nejsi v tom sama…ty si pleteš Ifču a Efču a já zase říkala Skrolan do nedávna Skorolan, protože jsem si to kdysi dávno špatně přečetla…:o))
užíjte si prodlouženej víkend…všichni…
mi snad dáme dinopark, doufám, páč včera přišel manžílek z práce pozdě a bolelo ho  v krku…
a následně spoooustu domácích prací…atd…  

jo a k věku…před 4 rokama jsem si připadala hloupě, že jsem tady mezi váma nejmladší…hihi…dnes­ka vám píšu hrdě, že je mi teprve 25......:o)  :o)   :o)
jsem mládě.....  

Mavo sourozenci jsou kouzelní…jen počkej, až Linuška trochu povyroste, já z těch svým kolikrát ucvrkávám, jak dokážou bejt rozkošní.....a naopak, taky se proti mě dokážou spiknout a já su pak takhle malinká......je to s nima už hooodně veselý…  

tak zatím pááá Lída 25, Ríša 4r a Niky 22m

 
Borufka
Kelišová 5357 příspěvků 07.05.09 12:46

Ahoj,

Pískle prostě musím reagovat i když mi děti skáčou po hlavě a dům se ztrácí v záplavě bordelu :-) Mám pocit že tu přetrvává jakýsi mylný dojem že nejsem člověk, můžu vás ujistit že mám nervy na dranc, ruce se mi třesou, tělesná schránka chátrá, děti vlčí a jo, Irias, bude mi 36 takže i životní „milník“ se blíží. Ale Pískle ne že by mě tvoje hodnocení nepotěšilo :-)))) Rádi vás zase uvidíme kdykoliv kdekoliv :-)

Plastická operace - v sobotu jsem tu měla kamarádku, daly jsme večer saunu a hle, koukám, nová prsa. Nechala si udělat po dětech jen modeláž, žádný silikon a má z D-E menší na B-C a kráááásná. U ní to bylo už i ze zdravotního hlediska ale fakt je má udělaný moc pěkně. Já přemýšlela o břiše ale nebudu to asi pokoušet, musím nejdřív začít cvičit a nežrat, třeba se to ještě trochu samo upraví.

Myslím že Mavo ty jsi psala o tělísku. Já byla nejdřív dost naštvaná, špinila jsem dobré 4 měsíce v kuse, vopruz, ale od Vánoc ani ťuk, o tělísku nevím, MS neznám a vůbec spokojenost. Zatím dobře vynaložená investice.

Zahlídla jsem že byl v plánu sraz, koukejte mi někdo poslat SMS když se na něčem podobném domluvíte joo?! Net nestíhám ale ráda bych vás viděla a na sraz dorazíme, ostatně jako vždycky.

U nás nic nového, momentálně jsme zase ve stavu nemocných, Adam dobral ATB po píchaném oušku, Erik má ATB od pondělí na hnusný kašel a Tea dneska 38,5 a zatím bez ničeho. Přišli jsme o besídku ve školce, Erik nadřel dvě písničky na flétnu tak ho to mrzelo, ale musí si holt zvykat že život není peříčko že.

LIduško ten věk Ti mírně závidím, jooo, to byly časy …:-))) A pejsana dej do latě, cvičák jim jen prospěje, taky jsme s pesanem chodili a pamatuju že mě to jako dítě moc bavilo.

Jdu kouknout do galerky na nové fotky
Borůfka, Erik 4,25 Adam 2,75 Tea 10m   (to byla fuška to dopočítat :-)

 
skrolan
Extra třída :D 12148 příspěvků 07.05.09 13:42

nejdřív musím:  

Mavo, mimochodem, všechny tady máme 18. Takže co řešíte? hih  

Piskle, krasny denicek, jsi proste borec. Taky mám tyto rozbory ráda. A k tobe bych napsala, jak už psala Krista, pohodová ženská, co prostě vše vyřeší v klidu a s nadhledem. Manžel si tě musí hýčkat. Že mu vzkazujem.  

Holky jak tady resite vrasky. Ha. Ja bych je mohla rozdavat a myslim, ze je mam od malicka. Porad se sklebim a řechtám a k tomu ta suchší kůže na vrásky víc náchylná. Takže klííííííííííd, může to být ještě horší. Nejak to zatim neresim, vrasky proste k veku patri a delaji cloveka lidštějším. Ale určite jsem za - zvednout si trochu sebevedomi, míňku - kdyz to jde - proč nejít treba do plastiky, nebo botoxu. Klidně.  

Lidůůů - tak klidně Skorolan - dyť je to jedno ne?  

A Efču si pamatuju podle fotky na inlinech.
Ale plete se mi Iv-ka a Ifča. No prostě furt něco. hih  

Hodně z vás se chystá o víkendu cestovat , nebo na výlet, tak ať se vydaří a sedne počasí.  

hezký den.
e  

 
skrolan
Extra třída :D 12148 příspěvků 07.05.09 22:40

Mavo - video krááásnýýý.
Liborek je úžasnej brácha. Takhle krasně vyprávět pohádku. A Linda ho naprosto žere, vid? A nádherne krčí bradičku, když jde jakože plakat - no k sežrání.
e  

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15091 příspěvků 08.05.09 07:33

přeji krásný sváteční den:-)    sluníčko už svítí,  opět mohu prát … pračka už jede a přede mnou další 4 … :-))  

Irias

 
Kris
Kecalka 355 příspěvků 08.05.09 08:38

Ahoj v novém deníčku.

Pískle - úžasnej deníček. Díky za ten můj popis - hned se cítím líp.

My jsme s manžou ve středu oslavili 10 let spolu. Byli jsme na procházce na Petříně. Romantika. Ale je hrozný, jak ten čas letí.

No, řešíte tu stárnutí. Už jsem se lekla, že jsem tu mezi vámi nejmladší, ale Lliduška mě zachránila. Je mi 28, vrásky mimické mám a když jsem byla minulý týden u kadeřnice, tak mi oznámila, že už mám šedivé vlasy - tedy začátek. Jelikož si barvím vlasy, tak to samo není vidět, ale kdybych si je prej nebarvila, tak už by to bylo vidět. No, potěšila mě. :-(((     Jinak mám cca 10 kilo navíc oproti 18 letům, ale snažím se zas něco schodit. Začala jsem chodit na ten Bodystyling - je to bezva, akorát jsem musela teď jednou vynechat, protože jsem měla zablokovaný záda.

Jo, slíbila jsem vám taky fotku v těch plesových šatech. - tak během dneška ji hodim do galerky, slibuju.

Mějte se
kris

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 08.05.09 12:51

Ahoj holky,  

Pískle - ty jedna babo, to jsou dojáky:) Krásně jsi to napsala. Děkuji. Ty jsi pro mě Pískle sluníčko. Ženská, která nezkazí žádnou prču a je s ní prostě pohoda. Navíc působíte s Danem jako absolutně harmonický pár a to se taky moc hezky čte. Přeju, ať se vám už brzy zadaří.
Akorát s Vendy už to asi neklapne. Nějak jsme se přestaly stýkat. Matýsek byl hodně od rány, Bertík byl několokrát pokousaný a poškrábaný, má i jizvy, takže s ním už nechtěl kamarádit. Ale čeká mimino, teď v červnu.  

Irias - ty se chystáš na botox? Nechceš nejdřív jít do chemického peelingu? Šetrnější ,dlouhodobější, levněší a výsledky skvělé. Vlastní zkušenost. Foukáme Štěpovi na bebí.....  

Liduš - tebe vystihla Pískle perfektně:) Jsem ráda, že to takhle zvládáš. A doufám, že tě neurazím, to bych nechtěla, ale jako účko ti to musím napsat. A snad tě to i potěší. Za ty roky, co nám píšeš, ses hodně zlepšila i v pravopise a slohu:) Takže je to dobré i k něčemu jinému, než vyblití se kámoškám, získání rad a takovému tomu celkovému sdílení:)  

Borůfko - že se ti občas třepou ruce a máš nervy nadranc? No, vždyť nen divu! Potom, co všechno zvládáš… Ty a Máťa jste prostě matky pluku:) Pozdravuj ji, až se uvidíte. A Erik už píská na flétnu písničky? Chodí někam do hudebky nebo to zkoušíte sami? Je to teda šikulka! My taky přijdeme o besídku, ani nevím, jestli byla, ale určitě ano. Bertík má totiž od včerejška nakonec přece jen antibiotika. Asi to chytil od nás. Když bude o hodně lepší, v po by mohl do školky, ale nevím. Uvidíme v neděli.  

Kristo - ty, žes měla o deset kilo víc? Nechce se mi věřit. Jsem každopádně ráda a doufám, že se na podzim uvidíme. Jsem na vás zvědavá, jak jste se změnily po druhých dětech:) Protože po Zu jsi měla postavu skvělou!  

Ještě jsem chtěla psát, ale musím jít dělat oběd, takže pokračování na téma stáří asi odpo nebo zítra. užijte si krásný víkend.  

julie

 
Dana26
Echt Kelišová 9075 příspěvků 08.05.09 21:55

Ahojky,
chtěla jsem ťuknout dvě věty,ale neda mi to.

Piskle co mi to dělaš?Já tu neslzím,ja tu řvu jak  kr..a.

Asi jsi mně vystihla,ale myslim,že jsou žensky co na tom jsou huř a taky to zvladaji.JA prostě bojuju jak se da.
Irči,jsem věk tak trochu tipovala,ale taky bych ji aspion 2roky ubrala.Vypadaš ženska sakra dobře.Bych dneska vedle tebe měla mindrak.

Lidušku,obdivuju jak to vše v tom krasnem věku zvlada.Kuře mlade.:-))

A Borůfka a Mata,no klobouk dolů.

Julko,a ty žeš dokazala rozseknout rod.problemy.Snad už budeš jen spokojena.

Na každe z vas je něco užasneho a fajn.A hlavně,všem vam moc vděčim,že jste ně podržely když jsem se hroutila a byla hodně dole.Diky.

Mě čeka v ponděli navštěva s Mirdou v PPP a pak asi zas nějake větší vyšetření.aždopadně chci integraci a budu de ptat na asistenta.Školu asi měnit nebudem.Pokud bude dyslektitk a šel by v 3.tř do spec.třidy tak změi školu až pak.

Dneska jsme byli v POhadovem lese.Fotky jsou na Rajčeti.Vojtik usnul hodně brzo a Mirda celkem taky.Byli dost utahani.

Dana(skoro 30),Mirda 8let a 2mes a Vojtik 4roky a 1měsic

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15091 příspěvků 09.05.09 07:21

zdravím,    Julko- neříkám přímo botox, moc jsem to nestudovala. půjdu za známou dr.kliniku, at poradí :-)  

včera jsme byli opět na túře , cca 8 km. cesta pěkně  lesem, skoro bez lidí, jen kolaři ( btw. proč někteří neumí poděkovat, když jim uhneme ?!!)  zakončili jsme trek v malém zahrádce an pivečku :-)  

dnes jedeme na větší rodin. oslavu neteřiných narozenin. koupili jsme věcičky od Hallo Kitty. snad budou mít úspěch :-)    papa, I.

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 09.05.09 10:04

čau…  

jejda, krásně se tady rozebíráme…takže nemůžu jinak, než reagovat…i přes to, že musím skákat okolo plotny…a to doslova, protože jsem předevčírem blbě šlápla ze schodů a mám voteklej kotník…:o/…blbá no…
ale už je to lepší, už na to můžu i šlápnout…takže do dinoparku se jede, i kdybych tam měla šmajdat o berličkách, nepřipravím děcka o zážitek, hlavně, když se tam Ríša tak moc těší…  

Dani díky…ty jsi pro mě holka statečná a hlavně bojovnice!!!  

Julčo profesionální deformace co…ale díky…  

Skrolan tvůj přístup k vráskám se mi líbí…ostatně ty máš vůbec super přístup ke všemu, co by jinou ženskou mohlo přivádět k šílenství…  

no nic, jdu k tý plotně, všem přeju hezkej zbytek prodlouhženýho víkendu…          

 
Dana26
Echt Kelišová 9075 příspěvků 09.05.09 13:32

Ahoj,
Lidu,jsem se musela usmat při přdstavě jak skačeš kolem plotny.Tak at kotnik brzo nezlobi a Dinopark si užijte.
Mirda je pryč a ja misto prace sedim u PC.A že mam doma užasny bugr.Ale drži mně lenora:_//.

Krasny den

D.

 
Dana26
Echt Kelišová 9075 příspěvků 09.05.09 19:59

Teda ženy,kde jste dneskaVenku krasně tak trajdate.Jdu se pochlubit.Vojtik jezdi ode dneška sam na kole.
 http://zaplici.rajce.idnes.cz/…usle_9.5.09/

 
Dana26
Echt Kelišová 9075 příspěvků 10.05.09 07:21

TAk budu pokračovat v monologu:-DDDDD

Dobré ráno babuchy,
tady je dochazka:-DDDDDDDD

Mirda mi včera zustal spat u kamaradky.Pry i protot,že když bych viděla jak sprasil gatě tak bych ho asi zazdila.Ho pošlu krava s kamaradčinym tatinkem na dědinu v nejdražších šustakach"čer­venajícísesmaj­lík".Chlop si s to s Lipnika zas dohasil těžce po pate hodině a Vojtik měl o půl6budíček­.V šest už odmitl polupracovat a ležet:-(.
A to se zas dneska stihl 2×počurat.
A perlička dne.Vlezu do chodby a raf se stihl v.....t.Prostě rano za všechny prachy tak se uklidnuju tu.

 
Maka
Závislačka 2857 příspěvků 10.05.09 07:25

Zdravím  

Dano - gratulace - a Michal má stejný den jako Vojtík - taky jsme včera oddělali kolečka a vyrazili na stadion s tím že to asi bude hrůza - ale nebyla do 5-ti minut jezdil sám - no sám - musím za ním běhat a šimrám ho na zádech - a on má pocit že ho držím a je spokojenej a jede:o)  dnes jdeme zase aby z toho nevypadl - aspon se hezky proběhnu:o)
Koloběžku jsme vzali večer - ale na té zatím nic moc - bojí se víc odrazit a jet - takže furt pocupitává tou odrazovou nohou a nebaví ho to
tak snad až bude válet na tom kole se osmělí i na kolobrndě  

M.

 
Dana26
Echt Kelišová 9075 příspěvků 10.05.09 07:29

Mako,taktež gratulace k uspěchum na kole:-)).My zatim kolobku nemae ani koupenou.To spíš až za rok.Ale vim,že prdola od kamošky jezdi jak drak

d.

 
Gabule
Závislačka 3277 příspěvků 10.05.09 12:42

Ahooooj!

Písklátko teda deníček pohladil na duši,dííííky!!!A řa­dím se do zástupu těch co říkají že jsi prima ženská,pohodář­ka,prostě jsi mi sedla na první pohled!Díky!

Holky my se včera vrátili z dovči-byli jsme týden v jeseníkách s přáteli-4 rodinky s dětmi.Byl to balzám po výměně oken,malování-Štěpově spále a Emmčině blicím maratonu.Sice poslední den měl tatín MORINBUNDUS ULTRASEQUENTUM-rozuměj TEPLOTU 37,3 takže umíral a byl zalezlý celý den na pokoji ale nám to nevadilo,na výlet už jsme nikam nejeli a užívali si grilu a sluníčka na zahradě.
S nostalgií a slzou v oku jsem koukala na Emmi jak běhá za dětmi a výská radostí-když jsme na té chalupě byli poprvé,měla 3 měsíce a byla stejně hodná jako ted,jen o kapánek menší :-)No prostě to stráááášně utíká a jak jsem se zase dostala do pohody-noční kojení je zrušeno,paní Emmulína se tak rozhodla sama(ooooo díííky za ty dary)tak mě zase chytají ty mateřské pudy-mě -startovacímu,ne­trpělivému a nervnímu člověku…no asi si budu muset oplachovat obličej studenou vodou :-D
No asi to bude tím že jsme po cestě na dovču skočili na návštěvu do porodnice-bratránovo manželce se narodila 1.5.krásná holčička Ellen-jsem unešená a i Emm byyla unešená-pořád ji dělala ,,mauáá,,(malá),vů­bec nežárlila,kdyby to bylo naše dítko tak by byla emmi skvělá chůvička.Dám foto do galerky.

No a ještě se pochlubím že jsem šla do sebe a mám o 9kg méně :-D Stojí to sice dost úsilí-zatím jsem jen změnila jídelníček ale stojí to za to,dokonce si už všimll i zdenda :-DA já se hlavně cítím lépe-ještě tak 10-15kg a bude to supeeer :-)

No tak jdu chystat oběd ať  mě rodina nesní :-) Ještě nakouknu a hodím foto.
Papa G.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15091 příspěvků 10.05.09 14:29

zdravím :-)    Vojtovi a Michalovi gratulace k ježdění na kole  

Lído- snad bude kotník brzy  ok :-)  

Gabule- snad už máte nemoci,vč. manželových :-)), vybrány. a tobě gratulace k hubnutí !      k svátku jsem dostala krásnou kytici tulipánků a milou  miniknížečku citátů o lásce .pár mi jich utkvělo- Nehledej krásu, ta srdce nemá. Hledej srdce, krása přijde sama …Nejlepší věci v životě nejsou věci.. Nejopuštěnější místo na světe je lidské srdce, v němž chybí láska..
pak manža udělal celý obídek a  moučník :-))  

já mám úplně volné pohodové odpoledne sama pro sebe. to jsem dlouho neměla. venku sice krásně svítí sluníčko,ale  už  mám nachystané posezení na balkonku- štrůdlík a kávíčku :-) chlapi jeli popřát tchýni a hlavně na fotbal. štěpa má také svůj dres a bude se opět prý převlíkat v kabině s fotbalistama :-)))
já  už mám udělanou kosmetiku, masku na ksichtě a poslouchám moji oblíbenou Kosheen. ještě se chystám na depilaci nohou ( au au) a lakování  nehtů na nožkách ( léto se blíží ). prostě ryze ženské odpoledne :-)    papa všem, Irias    

 
skrolan
Extra třída :D 12148 příspěvků 10.05.09 16:00

Ahoj děvčata.  

Vsichni si užíváte další prodloužený víkend - aaach, aspon jeden takovy do mesice, ze jo? To by byla parada. Hlavne pro pracující.  

Všem sikulkum gratulace k bezkoleckovani.
Gabule, jses dobra, obdivuji pevnou vuli, jen tak dal.
Irias - tura - super - to j dycky balzam na dusi.
My dali taky jednu. V sobotu do Prachovskych skal - tka na dve hodky - a dost makačka - v meziskalnich puklinách a chodníčkách nad propastí a schůdkama z kamanů a přes kořeny..... je to tam mooc krasne a Kuba byl nadšen a vse krasne ušlapal sám a navigoval po značce a když jme byli v cíli , tk se rozplakal, ze to uz je konec? Ze chce este. hih. tak jsme dal pridavak tak na necelou hodku a spokojenost a pak obídek v restaurantu po ceste. Večer pak pivko se znamyma pri detskem hřišti. Krásný den.
Dne težce pracovně - tedy manža. Něco spouštějí a je s tím spousta práce a hlásí to hodně chyb. Tak je pořád na telefonu a pc, ale ráno jsme stihli oslávit svátek, překvapil mě krásnou růží a knížkou o bylinkách -  aaach. tak studuji a studuji.
V poledne se mnou jeste vybehl na Bulovku na chirurgii. No jo no, mam něco s malíčkem u nohy - trapný úraz. Ale kdysi jsem si ho porane ukopla a dobrý, ale dnes jsem o nej jen rukou zavadila a nejak se mi ohnul kolmo  k ostatním prstíkům a bolest jak ďas, az mi slzy tekly proudem a já skučela a otok a nehýbu s ním a nedošlápnu ani omylem. Tak mi to zavázal a zafixoval a prý ani nebude dělat rtg, neb jestli je zlomeny, nebo ne, léčba je stejná. Tak ted pajdám - ani to ne. Proste nechodim, nejde to, a odpočívám a snad bude do úterka líp, zitra pracuji z domu,  naštěstí.
Ale jeden poznatek - naprosto úděsný obrázek o našem zdravotnictví. opět.
ble    

venku je krasne, jdu se vyvalovat s capucinem na teasu, kdyz uz nic jineho nemuzu.  

jo a jak tu rozebirate ten vek. kazdy vek je krasny, jen to človeka desne zaskoci a dycky necekane, ze jo?
e    

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15091 příspěvků 10.05.09 16:41

Skrolan- taky zdatní turisti :-)) pěkný dáreček  od manži.. žety knížky strefí :-))) a at je nožka brzy fit ! i.

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 10.05.09 17:26

ahoj…  

tak koukám další pajdající do party…Skrolan ať je to den ode dne méně bolestivý…mě ohromě pomáhá můj růžovej kamarád.....i­balgin…  

Dani snad už je líp než ráno…  

gratuluju klukům…Vojtíkovi a Míšovi k ježdění na kole…Ríša zatím ani ťuk…dokonce už ani nechce jezdit s tím, že ho budeme držet, přestal nám věřit    :o/  

Irias téééda no já snad závidím takový krásně ženský odpoledne bez chlapůůů.....až na tu depilaci samozdřejmě…  

Gabčo jsem se teda nasmála s tím tvým MORIBUNDUSEM.­.....budu používat, moc se mi to líbí…a dovolená koukám parádní…taky občas koukám, jak moc mi ta holčička vyrostla a jak už je samostatná…ach…  

už zase musím končit, Ríša po mě cosi chce a pro jistotu, abych tady co nejdřív skončila, u mě skáče a vykřikuje „prosím prosím“, dokonce se to snaží i zpívat…  

tak zas jindy…čau…  

 
Dana26
Echt Kelišová 9075 příspěvků 10.05.09 18:09

Tak jsem tu zas.

Byli jsme odpoledne na naměsti,KDU tam měla nějakou akci ke Dni matek.Ale nifmof.Tak jsme se přesunuli do Podzamky a super.Děcka unaveny,vyblnu­ty,okoupany po večeři.
Mně čeka ještě hafo prace.

Lidu,bojovka u nas trva.Mirda řrv po Vojtovi co ho uviděl a  ten mu to samo vraci.

Gabčo,gratulace k hubnuti.Šikul­ka.Ja mam za necely rok 12kilo.A od vanoc ani deko.:-((((Ještě tak aspon 4 bych brala

Skrolan,posilam pofoukani

 
Krista
Závislačka 4069 příspěvků 10.05.09 19:36

Dobrý večer, ženy,
všechny jsme asi měly krásný víkend! Nejvíce se mi líbilo vyprávění Skrolan, napřed všechno pozitivní a pak na závěr ta blbá věc s malíčkem - já bych to vyblila hned na začátek, ale Skrolan takové „ maličkosti“ odsouvá do pozadí. Tak to má být - pozitivní myšlení!  

Také jsme si užívali, v Břeclavi u kámošky. Vždycky tam vládne takový klid, nic není problém, děti jsou hodné, obrovský pes, obrovský dům, zahrada, nikam se nespěchá, krása! Prokecala jsem s kámoškou celé dny, jen Dan tam byl poněkud osamocen bez jejího muže, který zrovna kamsi odjel, ale i tak se mu tam líbilo.  Děti se kamarádily, takže vše super. Ba i cesta domů dnes odpoledne proběhla bez zádrhelů.  

Gabule, jsi dobrá, že už tolik kil dole. Tak se drž, ať se ti vydaří kolik si přeješ.
Tak ahoj zítra, už zase nevím, co jsemtochtěla, takže zareaguji příště!
Kristýna a spol

 
skrolan
Extra třída :D 12148 příspěvků 10.05.09 19:45

Lidú, jo , klíďo můžem udělat sraz invalidů. Dneska by se nás sešloooo. hih
Tak i tobe, ať je brzo líp. Pri tech detech je to síla. Ja je zitra poslu do skoly a skolky , ale ty je más na krku. Drz se, holka.
Irias, tak jak sis uzila „svuj den“? paráda. toje treba, takhle začas vypnout.
Kristo - ha, takove ruzove to nebylo. Ja ten koment psala az pár hodin po té. Ale jak jsem se rypla, tak to bylo - do prdeleee, ja jsem taková kráva, to snad není pravda, do řiti........a jela jsem. Pak samo slzáky jak hrachy, neb to fakt ukrutně bolelo a pak jsem z toho šoku a bolesti dostala pořádnou běhavku a pak až šla na tu Bulovku a sklidnila se až tam. - při hodině čekání. hih. Takže peprno byloooo.
no, ale mohlo být hůř. spíš jsem se děsila, jak budu fungovat, až mi to dají do sádry a ejhle - hurá - malíčky se nesádrujou. happyend.
e    

 
Mava
Generální žvanilka 24693 příspěvků 10.05.09 20:13

Ahojky,
tak jsem vás přišla pozdravit po kráásném víkendu.
My si docela užili. Teda spíš až dneska. Včera byl praconí. Manža natíral střechu na verandě, ale já měla veget. Linda si dala 2× 4hodinový spánek. Dneska vycházka na Vranovské přehradě, posezení v zahrádce. Linda opět spící. Pak jsme ji nechali babičce a jeli Libčovi koupit košili. Budou mít dvě besídky, tak ať je frajer. Babi a Lindulka to zvládli na 1*. Když jsme dojeli, krásně spala v kočárku. nesmím ji moc chválit, ať to nezakřiknu.  

Evi tak foukám na nožku, ať jsi brzo OK.  

Marťa

 
Borufka
Kelišová 5357 příspěvků 10.05.09 20:41

Ahoj,

přeju vám všem všechno nejlepší :-))

My měli víkend opět pracovní, natírali jsme prkna, řezali a montovali, budeme mít na zahradě u bazénu sezení tak ať nerousáme nohy v trávě. S děckama to ale moc nejde i když kluci natírali jako diví tak se to vleče a děláme to už třetí víkend. Mám pocit že mírně otročíme baráku ale v létě to snad oceníme.

Holky teda hubnutí obdivuju, já dala dolů 7kg a zásek, nechce se to mrcha hnout. Ještě těch 10 potřebuju. Chtěla jsem vyrazít do Tchiba na plavky ale nechám to těsně před dovčou, doufám že to ještě trochu půjde.

Včera jsem byla v Podolí poňuchat si dvoudenní miminko a už mě to zase šimralo v břiše :-))) Ale pak jsem si vzpomněla jak kluci doma řádili a jak je Tea už šikovná a do té piplačky s miminkem už by se mi nechtělo. Ale byl tááááák sladkej :-))

Lidušce a Evče ať jste brzo zase jako laňky a nohy nebolí.

Hajdulo hele jak jste se tenkrát s Ondráškem zbavili kašle? Erik dneska dobral atb ale pořád chrchlá, změna skoro žádná, už jsem se přistihla jak po něm šlehám pohledem aby toho nechal. Už jsem na ten zvuk alergická. Chrchlá snad 8 týden.

Borůfka

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19469 příspěvků 10.05.09 22:13

Ahojky v novém krásném deníčku,  

Pískle - nevím co dodat, slzí mi dojetím oči a mozek teprve vstřebává, co jsem před 5min přečetla, páč už tak před hodinou usnul, tak dneska moc tvůrčí nebudu ;) „megasrdeční“ - jo to je ten správný výraz, cítím to naprosto stejně!!!  

Nemám sílu pročítat vše, co jate stihly vyplodit, ani minulý deníček ještě nemám dočtený, tak mne omluvte. Pěti denní volno uteklo jako voda a byl to balzám na duši, ikdyž fyzicky jsem zničená :-)) Jste tu holky, jedna vedle druhý, báječný!!! Ani se mi nechce věřit, že na podzim to bude 5 let, co jsem sem přišla poprvé a tenkrát by mě ani ve snu nenapadlo, jak úžasnou partu tady najdu - každá z jinýho kouta toho našeho „pupku Evropy“, každá z jinýho prostředí, jinýho věku a životních zkušeností, spousta různých osudů a přitom si tu skvěle rozumíme … kdo vás nezná, nepochopí, proč jsem tak ráda, že vás znám!!!!!!  

Loučím se a jdu chrupat, zítra musím odvést Aný do školky o hodinu dřív abych stihla jednání. Tak doufám, že se mi podaří ráno vzbudit Anetku - neusla u vyprávění pohádky ani u pohádky na kazetě a přišla do obýváku, že prostě nemůže spát (nechápu, bych spala hned, net jsem zapla jen abych se koukla na idos a jak to dopadlo vidíte samy) :-)))))  

Dobrou noc
Sandra

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15091 příspěvků 11.05.09 07:07

pěkné ráno,    u nás krásně teplo, 16 C :-))    Irias

 
skrolan
Extra třída :D 12148 příspěvků 11.05.09 07:43

Dobré ráno.
Praha mírný déšť a teplo.
e  

 
Mava
Generální žvanilka 24693 příspěvků 11.05.09 08:04

Krásné ráno…
U nás teploučko a nebe bez mráčků.
Praho ten déšť si tam nech!!!  

Libča šel dneska opět s pláčem. Po těch 3 týdnech doma si nějak nemůže zvyknout. A navíc se mu prý strašně, ale strašně stýská po Lindě. Nevím jestli to na mě hraje nebo ne. Tento týden má ve školce nabitý program. Zítra focení, ve čtvrtek besídka maminkám, v pátek besídka důchodcům. To bude zas remcat jak ho to nebaví.  

Linda spinká. Dneska mě v noci překvapila 6 hodinovým spánkem v kuse. Jen moje prsa to málem nevydržela :-).  

Borůfko takže do 4 dítka už se ti nechce?  

Evi co noha?  

Sandro tak jak Anetka, vstávala?  

Hezký den…
Marťa

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15091 příspěvků 11.05.09 08:08

dvě ANKETKY  

  1. NEJOBLÍBENĚJŠÍ JÍDLO VAŠICH DĚTÍ
 
  1. JEN PRO KLUKY- MÁTE UŽ PŘETAŽENÉHO PINDÍKA, CAMPRLÍKA… ?
   

ad 1- u nás kuře, rýže a pak knedlíky s jahodama příp. palačinky. ale celkově musím pochválit,dost se rozjedl a rozšířil jídelníček :-)    

ad 2- pořád s tím „bojujeme“. trochu jde,ale úplně nee. naštěstí tohle naše dr. moc neřeší.  stále víc nabývám dojmu nechat být a násilně nepřetahovat. ve vaně chlapi zkouší, ale já na větší přetahování nemám…      těším se na odpovědi :- )) I.

 
Krista
Závislačka 4069 příspěvků 11.05.09 08:58

Dobré ráno,  mám (zase!) pms, tak jsem protivná a plačtivá. Sms od muže, že mě miluje i přes pms, mě rozplakala.  

K anketě:
Jídlo: Zuzanka (když odmyslím bonbony, žvýkačky atd) ryba a vejce, Tomáš jogurt
Pindík - vůbec nechápu, jak by se tak maličká věc dala přetáhnout? Ve vaně mu to tam jaksi šmrdolím (směje se tomu),  ale nevím, jak bych to měla udělat. Poradím se někdy u dr.  

Borůfko, kašel přejde sám. Posledně Tomíš taky furt chrmlal i po dobrání atb. A rýmu měl celé tři měsíce.  

Skrolan, co ten malíček? Stejně, taková malinká věc, člověk by řekl, že o ní ani nebude vědět a ejhle, jak je důležitý…  

Prší prší jen se leje. Mám doma práce nad hlavu, zítra přijde teta hlídačka, tak musím trochu po týdnu poklidit. Jak nejsme o víkendu doma, tak to holt zbyde na pondělí.  

Vyrašily mi i mnou již oplakané tykve Pear Bicolor, tak snad se udrží a bude úroda.  

Zatím pa
Kristýna a spol    

 
efča
Kelišová 5708 příspěvků 11.05.09 08:58

Dobré ráno,  

prodloužený víkend se povedl na jedničku:-) V pátek výlet, poté chalupa- Vojta ušel 7 km bez remcání, měli jsem radost.  

Anketa -

  1. pečené kuřecí stehno, řízek, těstoviny s rajskou
  2. úplně stejná situace jako u vás, Irias.-)
 

Marťo - Linduška je fakt vzorná!!! U nás je rekord 4,5 hodiny a to se zadařilo pouze jednou v noci, když den předtím naspal celkem 20 minut!!!!!  

Musím bohužel končit - Honzík ječí - musím jít…  

Papa E.

 
skrolan
Extra třída :D 12148 příspěvků 11.05.09 09:47

Tak i když venku děsně leje, Mavo kde jste vzali do sluničko a nebe bez mracku? nejaka protekce?, tak i tak musím napsat, ze leje opravdu ukázněně - fakt krásný déšť. Bez vetru a fujáku - nevídáno, a prší krásně rovně. To jsem fakt dlouho neviděla. prazandy - jukněte ven, že jo? Takže i když nemáme nadkrytý balkón, kochám se pohledem z okna - okno dokořán a já opřená o parapet a dovnitř mi neprší!!!!!!!!-naprosto nevídaný úkaz. A je úúúplná tma.fakt.  

Mavo, Linda je zlatíčko, a úplně jsem pocítila to napjetí v prsou - jak o tom píšeš, to si pamatujuuuuuu - je to takový zvláštní pocit - nedá se zapomenout.  

Kristo - krásně to zvládáš i s prací i s tetou hlídačkou - je fajn, že jsi spokojena a děti určo taky. Manžel zlatíčko za tu sms a ty si klíďo poplakej - do krásy.pms je mrcha.  

anketka, Irias pochvala.
1.opečené brambory v troubě a řízek, ale celkově pochvala, taky jsme se víc rozjedli, hurá, nedávno jsem tady z toho šílela.
2.jde nám to. skoušíme to jen sem-tam, jednou za měsíc? a dobrý. Do nějakých dvou let o tom nechtěl ani slyšet - tak jsme to nedělali.   šmankote tam pršíííííííííí­ííííííííííííí­ííí.
e          

 
skrolan
Extra třída :D 12148 příspěvků 11.05.09 09:48

tak a teď už leje fest. a i do oken. ble.  

Efčo - u vás výlet super. jsou ta prtata ale sikovná, vid? takhle krásne to ušlápnout.
e    

 
Mava
Generální žvanilka 24693 příspěvků 11.05.09 10:36

Tak jen v rychlosti. Vyexpedovala jsem Lindu ven s dědou a rychle uklidila. Samo že zas končímu u emimina :-) ¨

Anketa: 1. Libčovo nejoblíbenější jídlo guláš a paštika                     Lindušky nejoblíbenější jídlo maminčino mlíčko :-)                2. pindíka máme přetáhlého. Náš dr. to řešil. Asi v půl roce řekl zkoušejteto nenásilně. Libča totiž při čůrání čůral do té kůžičky. Prý ten tlak může škodit ledvinám. Nechápu jak, ale zkoušeli jsme to. A jednou najednou hup a bylo to přetažené. Dneska při koupání už přetahuje sám, pak manža nebo já zkontrolujeme jestli to tam má dobře umyté. Manža na to dbá. On prý nepřetahoval, mě tam nějaké zbytky nečistot a zánět, když byl malý. Pak to prý strašně bolelo.  

Venku je tak nááádherně. Věšeli jsme teď prádlo na zahradě, krása. Ptáčci zpívají, sluníčko, všechno voní. To se to Lindulce bude spát.  

ahojky Marťa

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19469 příspěvků 11.05.09 11:01

Tak hlásím návrat z jednání 
Anetce se vstávat nechtělo ale musela, jednání bylo mimo kancelář, tak jsem jí hnala jak nadmutou kozu, ale stihla jsem to nakonec v pohodě
počasí hnus blues - prší, chvilkama leje jako z konve, je chladno, v tramvaji sauna, no prostě je ošklivě  

Nestíhám víc, než odpovědět na anketu, takže:

  1. nejoblíbenější jídlo - hmmm tak to je u nás těžký, když pominu sladkosti, tak mi zbývá asi 20 jídel na stejný úrovni. Nejvíc u Anetky frčí polívky a pak až na výjimky zeleniny (sní všechno, jen do něčeho se jí moc nechec - dušené papriky, kapusta, fazole) vpodstatě všechno stejně od masa, přes přílohy, zeleninu a ovoce k jogurtům a sýrům :-))
  2. se nás netýká
 

Jdu pracovat a slibuju, že si najdu čas a dočtu příspěvky a napíšu víc, jen ještě netuším kdy. Z práce pádim nakupovat a doma mě čeká žehlení, ble.
Páčko
 Sandra

 
Borufka
Kelišová 5357 příspěvků 11.05.09 11:10

Ahoj,

u nás konečně přestalo pršet, za chvilku razíme na kontrolu a poradnu tak jsem ráda, pláštěnky nemusím.

Anketa

  1. podobně jako u Sandry, lehčí by bylo co nejí. Nejraději asi řízek, rybu, palačinky se špenátem, Erik okurku a Adam rajčata, Tea zatím vývar s hromadou nudlí a zeleniny a jogurt.
  1. Erik přetáhne od 3,5 krásně, do té doby jsme to nechali a pak to šlo samo. Adam zatím jen špičičku, neřeším, zkouším nárazově.

Tak hezký den
Borůfka

 
Pisklatko
Kelišová 6283 příspěvků 11.05.09 11:16

Ahoj babulky a malý bobulky,

tak dodatečně přeju nám všem matkám všechno nej k svátku:-)))

A holky moc díky za pozitivní ohlas na deníček a taky na moji osobu - jéééé jste moc milé a jsem moc ráda, že na vás tak působím:-) Rdím se:-)

Lidko - tak s kotníkem teda nic moc… Tož přeju, ať brzo splaskne a hlavně nebolí!!!

Julko - s Vendy to mě mrzí… No jo no on ten její Mates byl ranař už tenkrát… Někdy halt musí kamarádství stranou… Tak jí přeju to druhé dítko mírnější a ať je vše ok:-)

Irčo - tý jo taková tůra, super, že to Štěpu baví! A pohodové nedělní dopoledne - paráda:-)

Dani - gratulace Vojtíkovi k ježdění na kole, to je šikula:-))) A neděli jsi měla teda povedenou… ehm… A s Mirdou to určitě všecho taky zvládnete, držím palce!

Mako - tak taky gratulace k ježdění na kole! A kolobrndu se taky naučí, Matěj jezdí na kolobrndě jako ďábel. Na chalupě má dvoukolovou, doma zatím tříkolovou. Na kolo se musíme vrhnout, už máme za sebou pár jízd - tedy našich běhů:-))) a teď jsme o víkendech furt někde byli, tak jsme netrénovali…

Gabule - s hubnutím jsi borec, super!!! Tak ať to jde pěkně dolů i dál:-) A moribundus mě taky pobavil:-))) Nějlepší je, jak jsou ti chlapi při zvýšence na umření:-)))) A že by nakonec třetí? Tý jo:-)))) To by bylo!:-))))

Evi - téda vy jste taky super turisti!!!:-))) A malíček teda nic moc, chjo, tak ať brzy přestane bolet!

Kristo - pěknej podařenej víkend:-) A pořádnej babskej pokec je potřeba!:-)))))

Mavo - Linduška měla teda přepichovej den, to je zlatíčko:-))) A neboj Libča si zase ve školce zvykne:-) Perné nervy!

Borůfko - gratulace ke zhubnutí, paráda!!!:-))) Já mám teď zásek, mám těch 13-14 dole a dávám si oraz:-))) Ale budu se na to muset zase vrhnout, páč po víkendu zas kilečko nahoře (no jo pivo a grilovanýho masa mnohem víc než můžu… a dalších dobrot okolo…) A úpravy zahrady ať se povedou! V létě určo oceníš, to je jasný. A kam se chystáte na dovolenou?

Anketa - tak jídlo - těstoviny se špenátem, ryba s bramborem. Pinďa - jde krásně, sice je ještě dole trochu přichycenej, ale neřeším, to se v pubertě odloupne snad samo. Vzhledem k tomu, že nám hrozili různými zákroky (jak blbě čůral), tak je to super:-) Jo a počkala jsem si, až si to bude dělat sám (nějak po tom 3 roce), páč se bránil zuby nehty… No a teď při každém koupání šup a dup, bojím se, aby se to zase nepřichytlo, ale je to v pohodě, součást hygieny:-))) Je to šikula ten náš Mates:-)))

A jak u nás, písnu v dalším komentu, musím jít makati…

Krásný den!

Pískle

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19469 příspěvků 11.05.09 11:20

joooo jsem málem zapomněla - tuhle SOBOTU jdeme do ZOO, v 11h mám sraz s kupou kamarádů s dětmi, a bude tam mimochodem i jeden míšeneček, takže KRISTO NECHCEŠ SE PŘIPOJIT? kamarádka je v pohodě, takže by určitě nic nenamítala proti menší osvětě pro Zuzanku ;-)
a můžou si připojit i další pražský Jarňulky, bude nás hodně, tak bude i skupinová sleva 10% (+děti do 3let zdarma)  

Sandra

 
Ifca1
Echt Kelišová 8704 příspěvků 11.05.09 11:38

Ahoj,

Pískle, pochvala za deníček a neodpustím si - srdce ooobrovské ale ta hlava děravá:-))))mě ale neva být zaměnována s Efčou, je to úžasná holka a ona si myslím mojí Kačenku taky ráda adoptuje:-)))

anketa:
1- řííííízeeeek
2- když byl na operaci s varlátkem, rovnou mu přetáhli i pindíska, měl ho ale docela dobrýho, no kousek asi nešel, tak proto, bolest nevím, dělali to pod narkozou a pak asi víc bolely jizvy.....

To jen na skok, letím do školky…

IIIIIfča

 
Gabule
Závislačka 3277 příspěvků 11.05.09 12:15

Ahojda,
tak anketka:
1.) Štěpa má nejradši řízek s bramborem a mokroto(rizoto zalité šlehajdou).ovoce a zeleninu všeho druhu ale nemusí rajčata,nejvíc miluje okurky,jahody,me­loun,hrášek,špen­dlíky.
Emmi-zatím není nijak extra vybíravá-nemusí zelí :-)
2.)pinďa-je to lepší ale celého pořád nepřetáhneme-na jedné straně je to přilepené skoro u špičky-na druhé straně jde stáhnout až dolů takže dedukuju že to půjde.

Emmi usnula-zaběhla jsem do školy pro jídlo,nalepila jsem do pokojíčku dekoraci-květy…včera jsme do půlnoci montovali novou postel do pokojíčku-zdařilo se.Bobek Štěpula usnul v obýváku,spící byl přenesen a ráno se radoval a jásal kdeže se to vzbudil-hodím foto do galerky.
No a za chvíli frčím pro Štěpu do školky,asi tam zaběhnu,Emmi ještě chrupe.
Zatím papa G,

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama


Reklama