KOHOUT VE ZNAMENÍ BERANA 20.03. 13:41 - 20.04. 00:44

Ostatní

Je těžké ho ignorovat, nemožné odbýt a ještě nesnadnější s ním vyjít to je charakteristika člověka v kombinaci Berana a Kohouta. Pokud převáží jeho pozitivní vlastnosti, může být skutečně nepostradatelný, v opačném případě budete mít co do činění s pořádným megalomaniakem. Tato přímá osobnost, absolutně čestná v úmyslu i záměru, se zapíše nesmazatelným dojmem všude, kam přijde. Říká vše tak, jak to je, a zůstává vždy nakonec věrná svému přesvědčení. Má velice čisté svědomí.

DÍTĚ NAROZENÉ VE ZNAMENÍ KOHOUTA
Již jako dítě je človíček narozený ve znamení Kohouta velice iniciativní. Dobrý student, který všechno rychle pochopí a rychle se všemu naučí. Pilný a přičinlivý tvoreček, který vás bude bez přestání bombardovat otázkami a bude chtít znát na všechno odpověď. Můžete se spolehnout, že bude úspěšný ve studiu nebo v čemkoli jiném, pokud ho to baví a přitahuje, protože je vnímavé, inteligentní a precizní. Pokud ho zajímá četba, může z něho být přímo knihomol.
Dítě ve znamení Kohouta bývá spořádané a upravené. Věci vykonává ve správném pořadí, ale zároveň vás toto pedantské a velice náročné stvořeníčko může svým puntičkářstvím pořádně pozlobit. V projevování názorů rozhodně není nijak zdrženlivé - naopak, všechno ví a zná nejlépe. Dovede ze všech dětí nejlépe našetřit peníze, které dostává jako kapesné. Hádá se o bezvýznamné malichernosti a i ty nejjednodušší věci plánuje s vojenskou přesností a precizností.
Toto dítě bývá široko daleko nejostřejším kritikem. Buďte však rádi, přestože vás tím často zraňuje a jste jeho jednáním pobouřeni. Je to tím, že Kohout je čestný, charakterní a nenávidí pokrytectví a přetvářku. Jeho ostrá kritika a bystrá odhalení jsou jen faktickým konstatováním skutečnosti bez jakéhokoliv postranního úmyslu. Někdy může být i skutečně překvapené, že se rozzlobíte, když se tak poctivě snaží, aby vás upozornilo na všechny vaše chyby a nedostatky. přitom se samozřejmě nemůže starat ještě o to, co si o něm ostatní myslí. je to skutečně svobodný a nezávislý duch, který si prostě musí říci to své.
Dítě se znamením Kohouta je vůči svým rodičům velice náročné, ale právě tak je i spolehlivé. Rozhodně není zvyklé prosit o pomoc; i u druhých se mu slabost a závislost oškliví. Tyto vlastnosti nenávidí. Pokud uděláte nějakou chybu, bude první, kdo si jí všimne, a ihned vás na ni upozorní. nemůže si pomoci, je to prostě součást jeho povahy. Má však také silné „šéfovské" tendence, takže pokud si na to nedáte dobrý pozor, vaše malé kuřátko za chvíli začne řídit váš život.
Optimistický a neohrožený Kohout nikdy nezmění svůj zvolený kurs, i kdyby ho odsuzoval celý svět. Můžeme jen bezmocně sledovat, jak se po hlavě řítí kolem útesů, protože jakmile si jednou vezme něco do hlavy, nenechá si to vymluvit a nepřijme žádnou radu. nezbývá než se modlit, aby některý z jeho fantastických plánů vyšel. Dítě ve znamení Kohouta není nikdy příliš praktické ve věcech týkajících se jeho vlastního života. Ale možná jednou, kdo ví, jeho neslýchané riskantní plány vyjdou a on bude velký. Mnoho milionářů se narodilo právě v roce Kohouta a kromě vztahu k penězům měli všichni společnou ještě jednu věc - byli výstřední. Co vám u dítěte ve znamení Kohouta nejvíc bere nervy, je, že je absolutně slepé k jakýmkoli vlastním chybám a nedostatkům. Vůbec se nenamáhejte s ním polemizovat; nemá to smysl a je to zbytečná ztráta času, protože nikdy neuzná, že nemá pravdu. Prostě pravdu má a žádná „ale" neexistují.
Souhrnně lze tedy říci, že mocný a oslňující Kohout má mnoho báječných schopností (které vám nepochybně při jakékoli příležitosti rád pečlivě vyjmenuje), ale i řadu osobních zvláštností. Nikdy nevolí střední cestu, ale jde vždy z extrému do extrému. S Kohoutem budete buď plavat, nebo se potopíte. jeho postoj vyjádřený heslem „buď mne miluj, nebo jdi pryč" znamená, že pokud ho chcete podporovat, musíte ho brát takového, jaký je.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
kaila
Kecalka 256 příspěvků 23.03.05 22:22

Stefinko,tak to teda presne sedi!!Ja sice jeste ditko necekam,ale sama jsem beran,tak to vim z vlastni zkusenosti,jen bych mozna poopravila to,ze berani jsou slepe k jakymkoli vlastni chybe.Nevim jak ostatni,ale ja si sve chyby uvedomuji i kdyz me na ne nekdo upozorni,moc se mi to z prvu nelibi,ale prijmu to.Znam i kamaradku stejneho znameni a jeji chyby si taky uvedomuje.Je to asi jak kdo.Jeste bych k tomu pridala,ze berani jsou plne energie a zvladaji vsechno v pohode[teda jak kdy]Kaila

 
Lucie_F
Kecalka 196 příspěvků 25.03.05 11:46

No, to bude doma veselo. Mimi bude beránek, já jsem lev a taťka střelec. :-)
Lucka+Barborka 39tt

 
Anonymní  25.03.05 19:15

no i u nás bude veselo :-). Já jsem každým coulem LEV (lvice) a budoucí taťka je do puntíku BERAN :-))) takže budeme opravdu velmi klidná rodinka :-)) a ještě máme fenku westika což je pes, který má TAKÉ svoji hlavu :-))

 
Anonymní  25.03.05 21:27

tak to sedí na 99% ! můj manžel je beran v kohoutovi. a mimčo, co se každým dnem narodí, bude taky, takže se mám na co těšit:)
 rita

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 19.04.05 07:17

Ahoj, horoskop kouhout ve znamení berana nemusí odpovídat Tobě. Sice jsi Beran (dle našich evropských horoskopů), ale pak je tu ještě čínský horoskop - v tomto případě ten kohout. Jestli chceš, pošli mi buď sem nebo na SZ přesně Tvoje datum narození a zkusím najít, který ten beran Ty jsi a připsat k tomu charakteristiku. Někde bych měla mít chytrou knížku.
Taky jsem beran, ale ve znamení králíka a ještě v roce dřeva a negativní. Je to všechno mnohem složitější.
O tom by Ti jistě mohla vyprávět Berun. Zatím se měj.

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 19.04.05 07:19

Tak to o tom beranovi v čínském horoskopu patřilo Kaile.

Vložit nový komentář