KŮŇ VE ZNAMENÍ VODNÁŘE 21.1.-11.2.2003

Ostatní

Nadšená osobnost, rozmarná a vrtošivá, se zálibou v cestování; mívá vždy sbalená zavazadla a je připravená vyrazit, ať již na skutečnou, či imaginární cestu.

Kůň ve znamení Vodnáře žije napůl v přítomnosti a druhou polovinou v zářivé budoucnosti svých magických snů.
Jediná věc, kterou se nikdy nezabývá, je stinná minulost.
Optimistický, veselý, bezstarostný a elegantní, doslova překypuje láskou k životu a činorodosti.
Pravdymilovný Kůň a Uranem ovládaný Vodnář dělají vše pro to, aby udržovali tělo i mysl svěží.

DÍTĚ NAROZENÉ VE ZNAMENÍ KONĚ

Je divoké a plné života. Vášnivě miluje život a je přizpůsobivé a optimistické. Rádo dělá všechno rychle a nové věci se učí snadno. Mnoho dětí ve znamení Koně se rodí jako leváci. Pokud takové dítě ?narazí?, má sklon k neposlušnosti, vzpurnosti a umíněnosti, ale rozhodně to není žádný ukňouranec a uplakánek. Tento živý a bujný človíček je neskonale šťasten, když může být venku. Potřebuje se vyřádit, je třeba ho zaměstnat spoustou cvičení a poskytnout mu svobodu a nezávislost - jinak si ji zařídí samo a po svém.
I když se bude sebevíc toulat a nebude chybět u žádné rošťárny, vždycky si najde cestu domů, když se podává jídlo. Má nepokojnou duši, dychtící po poznání, a nutkavou potřebu neustále něco dělat. Brzy začíná chodit a mluvit a bouří se proti přílišným omezením. Je srdečné, něžné a milující, otevřeně projevuje city, ale příliš mnoho mazlení nemá rádo. Když ho budete chtít sešněrovat různými příkazy, zákazy a náročnými pracovními rozvrhy, uteče vám. Je schopno se rozhodovat okamžitě.
Dítě ve znamení Koně je třeba usměrnit a vést k disciplíně, aby se naučilo ovládat svůj těkavý temperament a impulzivní způsoby. Nutnost sebeovládání realistický Kůň pochopí a přijme v okamžiku, kdy zjistí, že jiné cesty není.
Zcela nepochybně se tento malý ukvapený človíček dostane do nesčetných nepříjemností a malérů, ale nečeká, že ho budete z jeho potíží dostávat. Je schopen se nebezpečí vyvarovat sám. I když problémy přímo nevyhledává, nedá se snadno zastrašit a své bitvy si chce vybojovat sám.
V každém případě zářivá osobnost malého Koně náležitě oživí každou domácnost.

ČERPÁNO z knihy Theodora Lau, Velká kniha čínských horoskopů

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek