Moje první Vánoce

Rodičovství

Tak jsem zase zpátky, abych vám popsala svoje první Vánoce. Kdo mě nezná, tak jsou mi 3 měsíce a jmenuji se Natálka.

zdobím stromeček!
2 komentáře

Zdobení stromečku byla docela zábava, to vám řeknu. Já jsem taky zdobila (viz foto). Jak jsem vám psala, že bych si přála stromeček ozdobený máminýma prsama - tak se tak nestalo. Péťa mi psal na minulým deníčku, že jeho máma má prsa jen dvě! Tak a teď se podržte: Moje taky! To bude asi nějaká souhra náhod, vůbec tomu nerozumím. Dvě prsa? Myslela jsem, že jich má aspoň deset, na každé papání během dne jedno! Ale ne! Moje maminka používá pořád dokola jen ty dvě samý… To jsem z toho jelen. Vůbec mi to hlava nebere. Ale teď k tomu stromečku.

Zdobili jsme ho takovýma zlatýma a červenýma kuličkama, dárečkama a mašličkama. Nakonec jsme dali takové červené řetězy a přidali světýlka - ano, ty světýlka! Jedna z nejúžasnějších věcí, co tady na světě máte. Máme je na stromečku! A tak se na ten stromeček dokážu dívat pěkně dlouho. Akorát ráno, když se probudím, tak z nějakého důvodu nesvítí, asi ještě spí. Probouzí se většinou kolem čtvrté hodiny. Já se ho snažím nerušit, protože on na druhou stranu je vzhůru v noci, když já spím. Asi to má nějak obráceně než já.

Večer na Vánoce (mamka to nazývá Štědrý večer - asi protože je ten večer štědrý, protože se dostávají dárečky, ale to abych nepředbíhala). Nejdřív jsem teda papala já, pak mě vzali do mého růžového lehátka a papala maminka s tatínkem. Papali nějaký divný jídlo, ale prej ho nemůžu, říkala maminka, ale ono se mi stejně to jídlo nelíbilo. Prsa jsou nejlepší!

A pak jsme přišli zpátky do pokoje a to byste nevěřili - pod stromečkem byli dárečky! To bylo moc krásný. Maminka s tátou udělali se mnou fotky s tím foťákem a začali rozbalovat dárky, co přinesl Ježíšek (Ježíšek asi proto, že se dost ježí, jinak si to nedokážu vysvětlit. Některá slova máte fakt divná). Já jsem teda musela být fakt hodná, protože jsem dostala kupu dárků. Dostala jsem hodně oblečení, chrastítko, fusak, kolotoč nad postel a želvu, co mi promítá hvězdičky nad hlavou. Na to se dokážu dívat celý večer.

Potom se už jen dívalo na televizi a pak se šlo pozdě spát (i já, přece už jsem velká!). A jaké byly vaše Vánoce?

Hodnotilo 3 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
svicka  28.12.11 13:34

Hezký deníček, Natálko :potlesk:

 
mamcapavca
Závislačka 4752 příspěvků 28.12.11 14:24

želvu máme taky už delší dobu,jen ji malinko pochroumali,než jsem vůbec stačila na ni koukat já,takže hudba nehraje vůbec,upadly vevnitř repráčky a ted už ani nesvítí,páč nejspíš došly baterky a mamka není schopná je kooupit,no vždycky zapomene.já dostala jen 3 dárky.tak to jsi se měla asi mnohem líp.. :pankac: ale m to stčí,v lehátku se rochním už delší dobu,náušnice dostanu po píchanci,vůbec ale vůbec se netěším,ještě hrací hrazdu.tož to prej jako stačí,doufám,že ty další budou mnohem lepší,mi jsme s mamkou leželi u telky celé odpo a večer na štědrý den,ale povím,ŠTĚDRÝ-asi ne proto,že je štědrý,u nás byl v celku chudý,musíme přijít na jiný důvod proč tomu tak je :roll: :nevim: a kluci si jako šli na dárky ještě k babičce,ale to je na delší vyprávění :roll: tak už se těším na dalšítvůj deníček.asi začnu taky nějaký psát a ty PRSA dobrý,moje máma jich má málo,cpe do mě ještě jakousi láhev :mrgreen:

 
Veverysek
Závislačka 2895 příspěvků 28.12.11 14:34

mamcapavca: Tak možná tvoje máma má jen jedno. :nevim: Možná kvůli tomu ti cpe ještě láhev. Do mě lahev cpali jen jednou. To maminka a tatínek nebyli doma a já byla jen z babičkou. Babička asi nemá prsa žádný. Ta lahev to je nějaká náhražka… :think: Naušničky jsem dostala na křest od babičky s prababičkou dohromady. Jsou moc hezký a taky je dostanu po štípanci, ale musím tě varovat! Slyšela jsem maminku s tatínkem, jak si povídali a příjde mi, že mě budou muset PROPÍCHNOUT ucho!! Chápeš to? Koho to napadlo propíchávat uši? Víš jak to bude bolet? Tak to nevím, jaktože to byl Štědrý den, když není stědrý. Máš nápad?

Hani, děkuju moc. :kytka:

 
lucienne
Neúnavná pisatelka 16065 příspěvků 29.12.11 08:37

Moc krásně napsané! :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
Veverysek
Závislačka 2895 příspěvků 29.12.11 13:12

Děkuji, Luci. :kytka:

 
pavlíne
Stálice 51 příspěvků 30.12.11 11:11

Krásný deníček!Moc hezky napsaný… :potlesk: :)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama