Tak to prostě chodí

Prázdná náruč

Svítí sluníčko, je nádherně a já sedím a koukám do nebe. Zase přišlo období, kdy se nemůžu ani nadechnout a je mi smutno. Po Tobě, miláčku... Probouzím se a už od prvního otevření oka vím, že to zase bude období na houby.

Jsou čtyři hodiny ráno, já otevírám oči, které jsou úplně mokré od slz… netušila jsem, že i tohle se může dít, ale teď zjišťuji, že ano. Možná jsem to zažívala chvíli poté, co jsi mě opustil, ale asi mi to v té době přišlo samozřejmé, protože do mého života jen bolest a slzy patřily. Upřímně jsem nečekala, že za tak dlouho se dostanu znovu do stavu, kdy to bude jako první dny, první týdny a měsíce…

Je tu ubrečené období a i kdybych měla být šťastná a dělat všechno proto, aby se Tvoje sestřička netrápila se mnou, nemůžu si pomoci… zdá se mi o Tobě, ty sny jsou jako skutečné, po probuzení vím, že jsi to byl Ty, i když jsem Tě nikdy neměla možnost vidět růst… běháš okolo mě, směješ se na mě a já jsem v těch snech tak strašně šťastná, ale jen co sen odejde a já se s jeho koncem probudím, vím, že už tohle nikdy nezažiju, nikdy Tě neuvidím růst, nikdy Tě neuvidím běhat, nikdy se na mě tak krásně neusměješ. Stýská se mi, zlatíčko a moc…

Damiánku, chci Ti říct, že čekám sestřičku, nikdy se nepoznáte, nikdy si nebudete hrát, ale ona tě bude znát stejně jako já a do každého detailu mých vzpomínek. Už se těším, až bude s námi, těším se až ji poprvé obejmu, pohladím a políbím, ale zároveň už teď vím, že mi to bude rvát srdce na kusy, protože tohle jsem Tobě udělat nemohla… jsou dny, kdy na Tebe myslím s úsměvem, jaké by to asi bylo, kdyby okolo mě capkal skoro dvouletý klučina. Asi je dobře, že jsi mi zůstal v hlavě a v srdíčku takový malinký, protože si to nedokážu živě představit, ale přichází dny, kdy jen brečím a nadávám na svůj osud… tak jako teď.

Vždycky budeš členem naší rodiny a nedílnou součástí životů nás všech, jen ty vzpomínky a bolest zůstanou jen mou součástí… někdy jsem za ně vděčná, protože v životě nejsou jen hezké věci, jsou věci, které nedokážeme ovlivnit a zvrátit, ale už vím, že plno věcí se dá směrovat, tam, kam potřebujeme. Naučil jsi mě vážit si věcí takových, jaký jsou… naučil jsi mě, že boj vždycky nemusí znamenat prohru, protože já svůj boj se životem neprohrála.

Jsem tu a vážím si všeho… své rodiny, svých přátel. Možná to nevíš, ale dal jsi mi spoustu skvělých ženských, které bych nedala za nic na světě, ukázal jsi mi, že lidé nejsou jen zlí, ale jsou mezi námi i duše zraněné stejně jako já, které mezi námi chodí se vztyčenou hlavou. Díky Tobě jsem poznala velkou rodinu, která nese příhodně název Prázdná náruč a jsem Ti za to moc vděčná… dal jsi mi možnost poznat, že život je krásný i když máš zlomenou a rozpadlou duši.

Nikdy na Tebe nezapomenu…

Děkuji za vše, co jsi mi dal a ukázal!

Miluji Tě!

Tvoje mamka

Hodnotilo 10 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Minutet
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 26.04.11 08:21

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Krásně napsaný,jen přes slzy mi trvalo strašně dlouho,než jsem dočetla do konce.

 
natašimi
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 26.04.11 09:38

beruško moje :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
zuzana36
Ukecaná baba ;) 2423 příspěvků 26.04.11 10:06

je to tak jemne , nezne a krasne napisane, ze len s tazkostou neplacem. viem ako Ti je, mne byva smutno tiez. tiez sme prisli o babo, len to bolo urcite skor ako vy. ja som koncila treti mesiac a nevedeli sme co to malinke bolo, ale ja si myslim, ze chlapcek.

zelam Ti, nech dusicka prestane tak strasne boliet a nech radost potlaci ten zial, aby si mohla kludne zit. damianko by bol urcite rad, keby si neplakala, ale sa usmievala. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
piskle2
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 26.04.11 10:25

Zit, slunko naše. Damiánku, maminka je tak skvělá osůbka, zajisté jsi na ní hrdý. A právem. Do pupíčku jsi jí poslal svou druhou sestřičku. Mám takové tušení, že bude mít i nějaký dáreček od tebe. I když, ona už tvým dárkem je. Já děkuji za to, že tvou maminku a spousty dalších mohu znát. Posílám andělské pohlazení a prosím své andílky, aby ti je předaly. :hug:

 
Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 26.04.11 14:11

Zitorko - však oni už se dávno znají. Vaše holčička bude mít v sobě i kus Damiánka :hug: :hug:
Já vím, jak je tohle období náročné, ale vydrž. Už to máš za pár a uvidíš, že se ti část srdce zase zaplní :wink:

 
petrusepetrus
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 26.04.11 16:26
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
 
Veru-nka
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 26.04.11 17:00

Damiánek je andílek, který chtěl udělat radost rodičům, tak bude mít sestřičku :srdce: Máte můj obdiv :huban:

 
didafifa
Kelišová 6429 příspěvků 26.04.11 17:20
zitorko

:hug: :hug: :hug: napsala jsi to moc hezky :hug: :hug:

 
ševelka
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 26.04.11 18:15

ZIT krásně napsáno…mám tě ráda… :hug:

 
zulok
Echt Kelišová 9217 příspěvků 26.04.11 20:13

:hug: Damianko bude malu sestricku opatrovat a vzdy bude pri nej

 
Ditta77
Závislačka 4188 příspěvků 27.04.11 00:00

Už ráno mě Tvůj deníček rozplakal....­........Občas přemýšlím a říkám si-ke kterým lidem mám ještě v téhle hnusné době úctu…Jsou to lidé jako ty Zit :hug: Lidé, kteří přišli o své dítě a musejí s tím žít.......

 
Haňulda
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 27.04.11 11:45

zit :hug: :hug: já nevím ani co napsat..úplně mě to zbavilo slov.Věřím že Damiánek si už krásně hraje s naším :andel: Julinkou a koukaj na nás.Tak jak píšou holky jednou nastane ten čas kdy se zase uvidíme s našimi andílky a tvůj sen se naplní :hug: :hug:

 
najny
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 28.04.11 19:35

Zit Damiánek věděl, proč si Tě vybral..... :hug: poslal ti berušku…

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama