Zápisky jedné NEsnažilky II

Cestování

Je to už skoro půl roku, co jsme se snažením sekli. Rozhodli jsme se peníze spořené na IVF využít jinak na cestování. No a jelikož nejsme žádní polehávací dovolenkáři, tak jsme se vydali na samé dobrodružné cesty.

Zante - Navagio

Dovolená č. 1 - lázeňské putování

Vlastně to nebyla přímo dovolená, ale jarní prodloužený víkend, nicméně na zážitky velmi bohatý. :-D Začínáme ve Františkových lázních, kde jsme obešli všechny prameny, všechny pitné ochutnali. A radím Vám dobře, nedělejte to. Nebo se stejně jako já pos**ete. :-D

Jarní lázeňská krajina je opravdu kouzelná. Je to takový balzám na duši. Člověk nahodí lázeňský režim a vychutnává si den plnými doušky. Samozřejmě jsem musela ochutnat i pramen, co se jmenuje stejně jako já - a to byla chyba. Byl to opravdu ten nejhnusnější ze všech pramenů a jeho pachuť cítím v ústech ještě dnes.

Po celodenním courání jsme už padali únavou, ale to mi nezabránilo v tom řádně osahat sošku Františka. Dle tamních povídaček prý ženy, které Františka pohladí na palečku do roka otěhotní, tak uvidíme. :-D

Druhý den jsme vyrazili směr Mariánky a opět obcházeli prameny. U jednoho pramene jsme se trochu zdrželi, zapadla sem totiž po kolena do bahna, které odpudivě vypadalo i páchlo (No jóóó, to jsou ty naše kešky). Přítel na mě nejdřív kouká a pak se začne hlasitě smát místo toho, aby mě šel vytáhnout. Napučená se s ním odmítám zbytek dne bavit.

Třetí den jsme se vydali do Konstantinek, kde jsme už jen relaxovali a lízali si rány. Ale celkově se tahle minidovča vydařila, byla sranda a objevili jsme zas další zákoutí, která jsme dříve neznali.

Dovolená č. 2 - ostrovní dobrodružství

Původně jsme chtěli na dovolenou až po sezóně, ale když jsem na internetu zahlédla nabídku leteckého zájezdu na Zakynthos, který vyšel levněji než pobyt na Lipně, tak nebylo co řešit. Dovču nám naštěstí dali, a tak sme za 2 dny letěli.

Hned první den jsme se vydali na nejvyšší bod ostrova a pekelně se spálili, zbytek pobytu jsme vypadali jako malomocní. :-D Objeli a obešli jsme celý ostrov a viděli tolik krásných pláží, tolik krásných vesniček a potkali spoustu zajímavých lidí. Potápěli jsme se v jeskyních a kochali se krásou podmořského světa.

Samozřejmě jsme navštívili i řeckou taverničku, zatančili si kruhové tance a popili ouzo. Dovolená byla opravdu zdařilá a kromě spálených těl a odřeného kolene i bez větších úrazů. :-D

Pokud chcete na Zante, doporučuji před sezónou, bylo tam děsně málo turistů, moře překvapivě příjemně teplé a klídek k nezaplacení. Navštivte také pláž Xigia, voda zde sice smrdí jako pukavec, ale prý má omlazující účinky. ;-)

Dovolená č. 3 - Istrie pro pokročilé

Na další dovolenou jsme chtěli až příští rok, ale když jsem našla pobyt v Chorvatsku za 600 Kč na týden, tak jsme prostě jet museli. :) Jeli jsme autem a vzali s sebou partnerovy prarodiče, což byla velká chyba. Dle nich bylo moře málo slané, obloha málo modrá, slunce by mohlo pálit z té druhý strany, památky by mohly být blíže u sebe a prostě všechno byl problém.

Dědeček celou dobu obcházel lidi z kempu a zjišťoval, jestli ten pobyt nemá někdo náhodou levnější. Místo toho, aby si dovolenou užíval a byl rád, že jsme to celé zorganizovali a zaplatili. No jooo, pro dobrotu, na žebrotu. Měla jsem co dělat, abych ho nemajzla něčím po hlavě, a tak jsme raději celé dny cestovali po okolí. Vyrazili jsme i na výlet lodí, koupali se na opuštěném ostrůvku, viděli delfíny a po jedenácti letech jsem opět navštívila krásné město Pula. Navštívili jsme spoustu zdejších památek a Istrii prozkoumali, co to šlo. Počasí nám přálo, a to nám na konci září předpovídali samou bouřku a max. 17°C. Bylo to fajn, ale už jsem se těšila domů. Inu pro příště: s prarodiči už NIKDY!

Poslední dovolená?

Po návratu z Chorvatska jsem se opět vrhla na 100 % do práce a nějak úplně vypustila, že už jsem to měla před nějakým časem dostat. Což tedy u mě není nic zvláštního, kolikrát mi to vynechá i na 3 měsíce, ale tentokrát to bylo jiné. Všechno a hlavně všichni mi smrděli a byla sem samej beďar a já za celý život měla jen 3 malinký pupínky. Moc sem tomu nevěřila, ale pro jistotu si udělala test… byl tam, slabý duch.

Říkám si, to bude zas nějakej error a objednávám se raději k lékaři, co když to bude zas nějaká cysta nebo tak. K lékaři sem byla pozvaná až za 3 týdny. Byla jsem nervózní jak prase v Somálské vesnici. Lehla jsem si na stůl a doktorka mi dělala ultrazvuk. Mlčí a zadumaně kouká na obrazovku. Bojím se toho nejhoršího. V duchu si říkám, bože, jen ať mi nevezmou i ten druhý vaječník.

Najednou doktorka otočila obrazovku směrem ke mně a říká:
„Tak 6. týden, mamčo.“

Nějak mi to stále nedochází, jdu domů, koukám na tu lékařskou zprávu už druhou hodinou. Přítel přijde z práce a ptá se co je. „No… asi je načase vyměnit stolní fotbálek za postýlku.“ Až v ten okamžik, kdy jsem viděla přítele, který sotva dokázal vypustit z úst slovíčko se slzami na krajíčku… tehdy mi to teprve došlo.

Já jsem těhotná, já jsem vážně těhotná.

Zázraky se dějí, jen je třeba v ně věřit. Nevzdávat se a bojovat! Tak na viděnou (nebo na počtenou?) mé drahé dámy. U dalších deníčků, ale už s jiným nadpisem. :-)

Hodnotilo 79 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Uživatel je onlinepomenkova
Nadpozemská drbna 26481 příspěvků 03.11.14 00:26

No nekecej :mrgreen: :mrgreen: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Pane boze znam vse tve denicky a ja to rikala, chce to vypnout v hlave, mam z tebe raddddddooosttt :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

 
veada
Stálice 74 příspěvků 03.11.14 00:41

Taky jsem četla všechno a moc jsem ti fandila. Tak teď strašně moc gratuluju!!!

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 03.11.14 01:18

Moc krásné a veliká gratulace. Držim palce at vše dobře dopadne

 
Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 03.11.14 02:22

Moc gratuluji. Parada :kytka: :hug:

 
yse
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 03.11.14 02:59

Jeee to je bomba, velka gratulace a preji hodne stesti az do sameho konce. Tesim se na dalsi tehu denicek ;-)

 
kaculkadraculka
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 03.11.14 06:17

Krásný deníček a obrrrrrr velká gratulace!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

 
balestra
Závislačka 4655 příspěvků 03.11.14 06:35

:palec: jsem si rikala, proc casujes manzelovo rodice prarodicema ;)

 
LolitkaP
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 03.11.14 06:40

Taky jsem sledovala Tvůj příběh a tohle je úžasný závěr (s ještě hezčím pokračováním :) ) :hug: Tak ať se mimčo drží, je zdravé a vše je jak má být :hug: Potichounku gratuluji :kytka: :kytka: :kytka:

 
Blešík
Extra třída :D 12089 příspěvků 03.11.14 06:50

:potlesk: juchuuu! Tvé deníčky jsem pokaždé hltala :palec: miluju šťastné konce :P držím palec ať vše běží jak na drátkách

 
Lychee13
Závislačka 2694 příspěvků 03.11.14 07:04

Super :palec: Strašně jsem ti fandila :kytka: Gratuluju a hlavně, ať jste oba, nebo obě zdravé :hug: :hug: :hug:

 
boball
Echt Kelišová 9106 příspěvků 03.11.14 07:12

@balestra protože to byli nejspíš partnerovo babička a děda :)

 
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33020 příspěvků 03.11.14 07:15

Úžasný závěr :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
Uživatel je onlinepomenkova
Nadpozemská drbna 26481 příspěvků 03.11.14 07:43

Toho dedu by jsme ja osobne nevzala uz taky nikam, potom co obchazel lidi v kempu a a ptal se jestli to nemeli levnejsi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
Fialka84
Kecalka 448 příspěvků 03.11.14 07:46

No tak to je skvělý!!! Moc gratuluju. Tonje něco na moje tehotenske hormony, normálně jsi mě rozbrecela! :potlesk:

 
Idril
Závislačka 3045 příspěvků 03.11.14 07:52

Gratuluji :potlesk: :potlesk: tvoje deníčky se mi moc líbila a je skvělé, že jsi se dočkala :kytka:

 
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 03.11.14 08:02

:D:D D:D:D :D Úplně jsem se zasmála :D Jako bych cestovala s Vámi :D :D :D :D :D Ale také rozhodně gratuluji :) ono to jde lépe, když nad tím člověk zas moc nepřemýšlí :D sama vím co říkám :D teď jen aby bylo zdravoučké, když je vymodlené, hodně štěstí!! :))

 
ejhle
Ukecaná baba ;) 2107 příspěvků 03.11.14 08:04

Tak to je paraaaaaaaaaada :)hodne stesti!

 
mapag
Závislačka 4969 příspěvků 03.11.14 08:06

MOC gratuluju! Četla jsem všechny deníčky a už nějakou dobu jsem netrpělivě čekala na pokračování…a přišlo přesně to pokračování va které jsem doufala ;) Držím palce ať je všechno v pořádku a za pár měsíců jste tři :kytka: Moc vám to oběma přeju, jsem dojatá :)

 
munchkin
Kelišová 6923 příspěvků 03.11.14 08:10

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: tak já těhotná nejsem a dojalo me to taky… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:…deníčky jsem četla všechny… boží, moc gratuluju :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

 
wobludka
Extra třída :D 11486 příspěvků 03.11.14 08:14

Moc přeju ať celou příští celou cestu na dovolenou posloucháš „Mamííí, kdy už tam budééém!“

 
Moni111
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 03.11.14 08:17

Gratuluji, četla jsem všechny tvoje deníčky a moc Vám to přeju.

Mohla bych se ještě zeptat kde jsi našla tu príma dovolenou v Řecku? Taky se tam chystáme a nějak nevíme jak na to.

 
PerlaZP
Stálice 73 příspěvků 320 inzerátů 03.11.14 08:20

Všechny deníčky se mi moc líbily, ale tento je zatím nejlepší, protože má moc dobrý konec. Gratuluji :kytka:

 
Adona-i
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 03.11.14 08:28

To je úžasný!!! Bulim tady jako želva. MOc držím palce!!!
PS. že by ten František opravdu fungoval :lol:

 
iva315
Povídálka 15 příspěvků 03.11.14 08:36

Nádhera

 
Cuddy
Extra třída :D 13116 příspěvků 03.11.14 08:41

Pane boze, to je parada!

 
Slečna Ferka
Echt Kelišová 8882 příspěvků 03.11.14 08:54

Super :) Nesnažení je opravdu super věc…

Tak držím palec, ať to dobře dopadne :))

 
Busy Bee
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 1 inzerát 03.11.14 09:01

Nadhera, mam slzy v ocich. At to dobre dopadne!

 
Sabuliin
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 03.11.14 09:11

Ja to rikam porad :) uplne vypnout, nejezdit po doktorech vystresovana a radsi si udelat poradnou dovcu :)
Moc gratuluji, jsi opravdu uzasna a tvoje denicky by si mely precist vsechny snazilky :) :hug:
Hlavne at vsechno pokracuje tak jak ma a at jste oba i s miminkem v poradku :andel:

 
svycarka
Kelišová 6843 příspěvků 03.11.14 09:30

No ty vo…leeeeeee :dance: :dance: :dance: :dance: gratulace!!!super, super. preji fajn tehotenstvi a tfuj, tfuj at je vsechno v nejlepsim poradku :kytka:

 
stara_carodejnice
Kecalka 142 příspěvků 03.11.14 09:30

To je paráda, něco jako u nás. Pohodové těhotenství a zdravé miminko!!!

 
MartinaIrena
Echt Kelišová 8648 příspěvků 03.11.14 09:42

„Byla jsem nervózní jak prase v Somálské vesnici.“ :lol: :lol: :lol:

Gratulace si nechám na později, abych to nezakřikla a nyní držím všechny palce, ať to dopadne. :srdce: :srdce: :srdce:

 
Ada22
Kecalka 403 příspěvků 03.11.14 09:43

Krásný :lol:

 
ZaziS
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 03.11.14 10:02

Vaaaau! Moc gratuluji!!! Má ještě František svůj palec? :lol: Budeš úžasná máma, tak ať je vše v pořádku :kytka: Nevím, zda je to hormony, ale ten nečekaný konec mě dostal :dance: A rozhodně se těším na další pozitivní deníček! :mrgreen:

 
Michaela13
Kecalka 378 příspěvků 1 inzerát 03.11.14 10:02

Mám slzy na krajíčku a moc ti gratuluji!!! To je fakt nádherný :-) krásný konec deničku, ale nádherný začátek v životě :hug:

 
lisatka
Kecalka 161 příspěvků 03.11.14 10:20

Gratuluji!!
já pořád tvrdím, že more dělá zázraky. Já u něj zase yáyračně hubnu a je mi všeobecně dobře.

 
Ily
Kecalka 453 příspěvků 03.11.14 10:36

Parada! Zrejme chtelo ulevit psychice..

 
Libunka7518
Nováček 2 příspěvky 03.11.14 10:41

Moc gratuluji :) krásný deníček :) a hodně štěstí :)

 
PavluškaH
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 03.11.14 10:48

Neuvěřitelné, úžasné, moc Vám to přeju, ať vše probíhá jak má! Úplně mě to dojalo :hug:

 
Korčulka86
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 03.11.14 10:50

Hurá, držím pěsti ať vše dopadne jak má. Milují tvoje deničky :-) A už jsem tajně doufala, ze až tu bude tvůj deníček, tak bude o tom, že si otěhotněla ;-)

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 03.11.14 10:54

Krásný, taky mě to dojalo. moc Ti to přeju :kytka:

 
quassa  03.11.14 11:15

Ty jo, parááda, moc gratuluju, taky jsem četla všechny tvoje deníčky a držela pěsti ať se zadaří. Tak ať je všechno v tom nejlepším pořádku a narodí se ti krásné a zdravé mimčo :kytka: :hug:

 
Jenisa
Kecalka 307 příspěvků 03.11.14 11:25

Tý jo, jsem nečekala takový prima konec. Ať všechno dobře dopadne, budu Ti držet palce.

 
Hanka-L
Ukecaná baba ;) 1608 příspěvků 03.11.14 11:46
Strašně moc gratuluju

:kytka: opět perfektní deníček a navíc se super koncem :potlesk: opravdu moc gratuluji a přeji bezproblémové těhotenství :kytka:

 
Elnik21
Stálice 82 příspěvků 03.11.14 12:01

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :dance: :dance: Super!

 
Mašinka21
Povídálka 12 příspěvků 03.11.14 12:28

No vidíš to:-) tak ses konečně dočkala :kytka:

 
Kalla1412
Echt Kelišová 8537 příspěvků 03.11.14 12:36

Moc gratuluju k tomu,. že jsi dokázala nemožné - nemyslet na to (což já neumím a nevím jak to jde dokázat :-) a moc tě za to obdivuju,. Já nebýt do dvou m těhotná tak nevím, moc ti přeju klidné těhu a dobře, že jste neplýtvali prachy za IVF :-* :hug:

 
vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1255 příspěvků 03.11.14 12:40

Pekny odpocinkovy denicek a nakonec takova bomba :palec: gratuluju a preju, at se dari.
Jo, a dedu bych uz s sebou nevzala ani na zmrzlinu :roll: :mrgreen:

 
Katyll
Kecalka 148 příspěvků 03.11.14 12:41

Tiše gratuluji!! :kytka: Držím palce!!!

 
pawo
Stálice 53 příspěvků 03.11.14 12:48

Ježiš já to úplně vořvala!!! strašně moc gratuluju!! at je všechno v pořádku!

 
Helenka89
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 03.11.14 12:48

Paráda!!! :potlesk:
Já na tyhle „kouzla“ věřím taky - první jsme počali v Itálii, to se ale neudrželo. Letos jsme byli s rodinou v pražské ZOO, u nového sloního výběhu jsem si zazvonila na zvonek a přála si, abychom měli brzo miminko a bylo vše v pořádku. Za týden jsme jeli do Španělska, po návratu pozitivní test a teď jsem v 16.tt :)
Moře je vážně zázračný, držím palce, ať je všechno ok :kytka:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama