Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Holky me je teda blbě jak psovi.. je to snad cim dal hoší, syta-polosyta-hladova… furt je to stejný… pak si třeba zakašlu a uplne se nadavuju… včera a dnes uz jsem sice nezvracela… do 11 jsem lezela.. malyho vezl do skolky manzel. Zkusila jsem si ted uvarit zazvorový čaj… v minulem těh. si pamatuju ze prodávali zazvor. lízatka proti nevolnosti, tak to zkousim cajem :/ tož uvidím… a co ostatní, jak vám je?
Těhulky, moje první fotečka
9 týden, za týden jdu na odběry a 16.7 na velký ultrazvuk.
@hundrtka jee gratuluji, to je první utz co vypada jak miminko ![]()
@Efsheny Mně je špatně v průběhu dne, nejvíc ráno a večer, zvracela jsem poprvé ve středu. Také mi je víc šoufl, když mám hlad. Doufám, že toto období rychle překlenu. ![]()
@hundrtka krásná fotečka, já si musím ještě 10 dní počkat. ![]()
@Peka77
Tak jsem zkusila ráno těhotenský test a na testu bylo tentokrát bílo. Ale jak jsem testovala v den očekáváné menstruace jsem měla na testech slaboulinkou druhou čárku a další pár dnů také je to takové zvláštní ![]()
@hundrtka Pěkná fotečka
ať roste
jinak já k paní dr.taky chodím, takže severní čechy ![]()
@Liliana.30 to je divné, možná bych zkusila test z krve, měl by byt prukaznejsi. Držím ti moc pesti
![]()
Tak jsem holky včera byla u dr. potvrdit těhotenství - no a odcházela jsem v řádném šoku, protože tam není jedno, ale 2!!
Jinak jsem na začátku 9.týdne a za měsíc další kontrola a screening ![]()
@Peka77
Tak jsem se ještě podívala na ten těhotenský test co jsem si dělala nakonec tam je duch také na všech čtyřech testech byla jsem totiž v polospánku tak jsem se pořádně na test ani nepodívala. Takže je to zvláštní nikdy jsem na testech duchy něměla až těd.