Agresivita v opilosti u partnera - odpustit?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
laurit5
29.11.13 23:49

@andrejika asi si si iste nevšimla, že ja som nechcela a ani nečekala LUTOVANIE, to bolo asi to posledné, čo by som čakala od ľudí, nechcem ľútosť, chcela som len NAZOR na to, alebo resp.rady,ako to riešiť, či ste už niečo podobné zažili a pod. nechcem vašu ľútosť, chcem len pochopenie a trošku úprimne a od srdca poradiť, a nie hned na mna všetko váľať a chybu hladať LEN vo mne a on je ten svätý…

  • Citovat
  • Upravit
6453
30.11.13 00:24

Laurit-no po tech popsanych zivotech anonymnich pred tebou je tvuj problem opravdu spise usmevny, ale nezlehcuji to. Ty musis vedet jestli s tim chlapem chces byt. Zrovna tento vas pripad bych odpustila, nejak hluboce neresila. Chapu, ze je to neprijemne-od toho facky jsou, je to spis potupa nez bolest.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
219
30.11.13 01:36

Smířit se s agresivitou? V žádném případě, alkohol jen umocňuje to, kým člověk opravdu je… to že je někdo opilý není žádná omluva pro hovadské chování.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4672
30.11.13 10:35
@laurit5 píše:
@andrejika asi si si iste nevšimla, že ja som nechcela a ani nečekala LUTOVANIE, to bolo asi to posledné, čo by som čakala od ľudí, nechcem ľútosť, chcela som len NAZOR na to, alebo resp.rady,ako to riešiť, či ste už niečo podobné zažili a pod. nechcem vašu ľútosť, chcem len pochopenie a trošku úprimne a od srdca poradiť, a nie hned na mna všetko váľať a chybu hladať LEN vo mne a on je ten svätý…

To je jak mluvit do dubu, čteš co ti tady všichni píšou? To co se stalo je úplná blbost a nemá smysl to řešit. Celé jsi to vyprovokovala. Žádné závěry o charakteru tvého partnera bych nedělala!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4672
30.11.13 10:37
@yogistka píše:
Smířit se s agresivitou? V žádném případě, alkohol jen umocňuje to, kým člověk opravdu je… to že je někdo opilý není žádná omluva pro hovadské chování.

Těžko říct na koho reaguješ. Jestli na laurit5, tak si nejdřív přečti. Spíš bych si myslela, že je ten kluk divnej, kdyby jí neuštědřil tu výchovnou facku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
šmoulinka71
30.11.13 15:10

Já vždycky říkám, každý partner si k tobě dovolí jen to, co ty mu povolíš.

  • Citovat
  • Upravit
3503
30.11.13 15:15
@smoulinka71 píše:
Já vždycky říkám, každý partner si k tobě dovolí jen to, co ty mu povolíš.

Souhlas.
A jinak se řídím heslem: Jednou je nic, dvakrát je zvyk.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
šmoulinka71
30.11.13 15:17
@elpiska píše:
Souhlas.
A jinak se řídím heslem: Jednou je nic, dvakrát je zvyk.
;)
  • Citovat
  • Upravit
laurit5
30.11.13 18:39

@yogistka súhlasím s tebou..

ono nejde o tu facku, kašlem na nu, je mi jedno, či mi dal výchovnú alebo nie, skôr sa zamýšľam nad tým, že alkohol vlastne len odbúrava zábrany, ktoré človek má, ked je triezvy, urobí to, na čo má chuť za triezva..a ukáže sa to, čo v nom je naozaj..
ja som to tiež zažila a preto to hovorím z vlastnej skúsenosi..
a preto viem, že on to urobil, preto lebo chcel predtým to už spraviť niekedy..a alkohol len proste to dokončil zanho..je agresívny, to je celé…resp. brutálny cholerik, ktorý hned vybuchne..

  • Citovat
  • Upravit
laurit5
30.11.13 18:40

@smoulinka71 to,čo si tým myslela, že iba to, čo mu ja povolím? ja by som mu nikdy v živote nepovolila dovolovať si ku mne, ale som príliš dobrá a z toho on ťaží…

  • Citovat
  • Upravit
šmoulinka71
30.11.13 18:46
@laurit5 píše:
@smoulinka71 to,čo si tým myslela, že iba to, čo mu ja povolím? ja by som mu nikdy v živote nepovolila dovolovať si ku mne, ale som príliš dobrá a z toho on ťaží…

No to jsem právě myslela, ví, co si k tobě může dovolit. Ukaž mu hranice.

  • Citovat
  • Upravit
84
30.11.13 18:51

Alkohol je mela lidstva!!! :cert: Nevím, jestli by dostal ještě šanci…pokud to udělá jednou, udělá to víc krát…Z vlastní zkušenosti, já osobně bych dala od takových „případů“ ruce pryč…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
WontTell
30.11.13 19:01
@smoulinka71 píše:
No to jsem právě myslela, ví, co si k tobě může dovolit. Ukaž mu hranice.

A on jí může taky ukázat hranice?

  • Citovat
  • Upravit
16694
30.11.13 19:07

Vážně je cholerik člověk, který dá partnerce slabou facku po té, co ona do něj hodinu hučí o zamilovanosti do jiného chlapa a nepřestane ani po upozornění?
Být to cholerik, tak jí jednu chytne, sotva začne. Ano, mohl odejít. Myslím si, že měl pocit, že ani odchodem od těch keců neuteče, tak to řešil ne zrovna šťastně, ale já bych jí taky jednu ubalila a svatbu zrušila :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
šmoulinka71
30.11.13 19:26

@Kakika No tak jestli ona je hysterka, tak ho vyprovokovat chtěla. V tom případě si za to může sama.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová