Dcera chodí na brigádu - bojím se

Anonymní
8.11.20 22:44

Dcera chodí na brigádu - bojím se

Zdravím všechny v této těžké době… :mavam: Bohužel se v naší rodině vyskytl problém, který moc nevím, jak mám řešit. Moje dcera chodí uklízet do nemocnice a dokonce je prý přímo na covid lůžkové oddělení. Říkala, že se nemám důvod obávat, protože si dvakrát denně mění respirátor, chodí v tom směšném skafandru a prý je pravděpodobné, že to chytí v MHD, ale já tomu prostě nevěřím, když slyším, kolik máme nakažených zdravotníků, tak přece není možné, aby to bylo s tím dodržováním opatření tak horké. Žije s námi nemocná babička, tak mi to od ní připadá velmi bezohledné. Dcera říkala, že se klidně izoluje do zadní místnosti pro hosty, nebude se s námi vůbec stýkat a všechno si pečlivě po sobě umyje, ale nemůžu jí věřit, je bordelářka a navíc dlouhodobě problémová, a tohle dělá z velké části proto, abychom „nebuzerovali“ o víkendu, tak ho raději celý stráví v práci. :roll: :( Nějak netuším, co mám dělat, protože se hodně bojím o svou maminku, ale na to dcera vůbec nebere ohledy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7415
8.11.20 22:46

Co teda navrhuješ ty? Dcera své návrhy dala, tobě se nelíbí, takže jaké řešení navrhuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 22:50
@kacz píše:
Co teda navrhuješ ty? Dcera své návrhy dala, tobě se nelíbí, takže jaké řešení navrhuješ?

Aby tam nechodila vůbec, má být doma. Izolovat se chce proto, abychom ji přestali hlídat a „neobtěžovali ji“. I´Jinak bych byla ráda, kdyby se k mému dotazu nevyjadřoval známý p*****l, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
17698
8.11.20 22:52
@Anonymní píše:
Aby tam nechodila vůbec, má být doma. Izolovat se chce proto, abychom ji přestali hlídat a „neobtěžovali ji“. I´Jinak bych byla ráda, kdyby se k mému dotazu nevyjadřoval známý p*****l, děkuji.

Meh? Nebo jak byl ten nick? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
8.11.20 22:53

Ale s tím MHD má pravdu. I ty to můžeš donést dom a ani o tom nemusíš vědět. Dcera navrhla, že se izoluje, tak ji nech se izolovat, k babičce ji nepouštěj, mluv s ni jen pres dveře nebo s dvoumetrovym odstupem a budete spokojení všichni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7415
8.11.20 22:53
@Anonymní píše:

A ty peníze z brigády si nahradí jak? Do práce chodí tisíce lidí i teď a někdo v té nemocnici uklízet musí.

Proč ji teda hlídáte a obtěžujete, když už je dost velká na to, aby chodila na brigádu?

Je plnoletá?

Příspěvek upraven 08.11.20 v 22:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14968
8.11.20 22:54

Meh?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
8.11.20 22:54
@Anonymní píše:
Zdravím všechny v této těžké době… :mavam: Bohužel se v naší rodině vyskytl problém, který moc nevím, jak mám řešit. Moje dcera chodí uklízet do nemocnice a dokonce je prý přímo na covid lůžkové oddělení.

Ahoj, mechu :lol: Dlouho jsem tebe tady nic nečetla. Jak se má agama? Ještě pořád máte piliny všude po koberci? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7415
8.11.20 22:55

@Ou @Miyako7 nechápu, o co jde??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
8.11.20 22:57
@kacz píše:

To je zdejší uživatelka, co terorizuje své dvě dcery. Pořád tady nikdo neví, jestli se jedná o trolla, nebo jestli někdo takový opravdu může existovat. Nick paní měla myslím Meh37, nebo tak nějak.

edit - překlep

Příspěvek upraven 08.11.20 v 22:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14968
8.11.20 22:57
@kacz píše:
ále to je taková pravidelná uživatelka, ženská s poruchou osobnosti co má dost rozumné a schopné dcery a sem si chodí stěžovat jak sjou strašné a dělají všehcno jí naschvál a hlavně úplně jinak, než jak by ona chtěla. S tím že starší dcera od Meh je doufejme už pryč z domova, mladší to, tuším teprve čeká.

Autorka tohohle postu ji v některých rysech připomíná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1580
8.11.20 22:58
@Anonymní píše:
Zdravím všechny v této těžké době… :mavam: Bohužel se v naší rodině vyskytl problém, který moc nevím, jak mám řešit. Moje dcera chodí uklízet do nemocnice a dokonce je prý přímo na covid lůžkové oddělení. Říkala, že se nemám důvod obávat, protože si dvakrát denně mění respirátor, chodí v tom směšném skafandru a prý je pravděpodobné, že to chytí v MHD, ale já tomu prostě nevěřím, když slyším, kolik máme nakažených zdravotníků, tak přece není možné, aby to bylo s tím dodržováním opatření tak horké. Žije s námi nemocná babička, tak mi to od ní připadá velmi bezohledné. Dcera říkala, že se klidně izoluje do zadní místnosti pro hosty, nebude se s námi vůbec stýkat a všechno si pečlivě po sobě umyje, ale nemůžu jí věřit, je bordelářka a navíc dlouhodobě problémová, a tohle dělá z velké části proto, abychom „nebuzerovali“ o víkendu, tak ho raději celý stráví v práci. :roll: :( Nějak netuším, co mám dělat, protože se hodně bojím o svou maminku, ale na to dcera vůbec nebere ohledy.

Místo toho než by byl člověk rád, že dcera je pracovitá a chodí na brgády. Tak ji matka ještě buzeruje, chudák holka. A ano chytit to můžeš i v mhd příp. i v práci. Jestli tedy chodíš do práce a nebo jen buzeruješ pracovitou mladu slečnu. Nedivím se ji že o víkendech radši pomáhá, než být doma s vámi :poblion:
Jinak že je bordelářka a problémova, ale přitom pomáhá tam kde je to potřeba (takže se mi tomu nechce věřit) Může nejspíš výchova, tak si prvně zamést před svým prachem a pak mluv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 22:58
@Zuziky píše:
Meh? Nebo jak byl ten nick? :mrgreen:

Fakt nevím, kdo je nějaká meh. Netuším, co s ní všichni máte.

@PeBa12 píše:
Ale s tím MHD má pravdu. I ty to můžeš donést dom a ani o tom nemusíš vědět. Dcera navrhla, že se izoluje, tak ji nech se izolovat, k babičce ji nepouštěj, mluv s ni jen pres dveře nebo s dvoumetrovym odstupem a budete spokojení všichni ;)

Takové zanedbání si opravdu dovolit vůči ní nemůžu. Musím dohlížet, jestli nefláká školu. Ona je sice jedničkářka, ale teď tu výuku hodně fláká přes týden, ještě v deset večer neví, v kolik jí následující den začíná výuka, a kdybych se jí nezeptala, asi by vstala až těsně před obědem.

@kacz píše:
A ty peníze z brigády si nahradí jak? Do práce chodí tisíce lidí i teď a někdo v té nemocnici uklízet musí.

Proč ji teda hlídáte a obtěžujete, když už je dost velká na to, aby chodila na brigádu?

Je plnoletá?

Příspěvek upraven 08.11.20 v 22:54

Ona peníze nepotřebuje, je naší povinností ji živit a šatit. Každý den má ode mě teplé jídlo, teplo rodinného krbu zdarma spolu s ostatními výhodami jsou samozřejmostí, tak na co jí jsou peníze? Stejně je nemá kde utratit. A plnoletá bude až příští rok.

• Citovat
  • Nahlásit
20286
8.11.20 22:59

Noa? Taky chodim na covid oddeleni. Vylozene tim pobytem tam se clovek nenakazi, sou tam dobre ochranne pomucky, fakt je větší pravděpodobnost to chytit nekde v tramvaji nez tam. Je tam hodne dbano na hygienu a se vsim se zachazi opatrně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
8.11.20 23:00
@Anonymní píše:

Ahoj Me-h, jaká náhoda, nekecám, dneska jsem si na ty tvoje chudinky holky vzpomněla, jestli už mají konečně klid, poslední diskuzi jsem zaregistrovala tu jak se nechtěly vrátit od přítele starší dcery v první vlně. Tak jsem doufala, že už u tebe není ani jedna a moc jsem jim to přála. No vidim, že bohužel. DEJ JIM UŽ POKOJ

Příspěvek upraven 08.11.20 v 23:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat