Femigard

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
leuška
Povídálka 48 příspěvků 29.04.09 14:48
FEMIGARD

Ahoj holky,máte některá z vás praktickou zkušenost s užíváním bylinného přípravku FEMIGARD? Myslím,jak dlouho ho je třeba užívat(a pak udělat přestávku) a jestli měl na vás kladný vliv,případně i na otěhotnění.dík.L.

Přečtěte si článek: Jaké doplňky stravy na brzké otěhotnění?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 29.04.09 14:54

Po jednom měsíci užívání femigardu se mi spravil rozhozený cyklus a povedlo se mi otěhotnět.
Pokud máš cyklus v pořádku, tak ze zkušeností kamarádek vím, že nepomůže, leckdy i naopak. Pokud máš ale v cyklu nesrovnalosti - např. nerozpoznatelná ovulace, dlouhé cykly, nízká BT apod. - u mě účinkoval 100%
za sebe doporučuji… měla jsem 3 lahvičky, 2 jsem využívala, 3 jsem prodala. Ale mrkni na stránky výrobce Hemann, tam jsou tuším otázky a odpovědi a dozvíš se více o tom užívání bez přestávky nebo s přestávkou atd…

Smoulinka
Kelišová 5374 příspěvků 29.04.09 14:56

Ahojky, tak mě po femigardu bylo akorát špatně… prvně ani ne, ale po asi 3 týdnech užívání mi začlo být strašně zle, velké bolesti břicha…možná jsem alergická na nějakou bylinku, která v tom je… nevím, ale od té doby, co to neužívám, tak je mi dobře… Takže asi tak, dala jsem za něj 400kč a dá se říct, že zbytečně… A musím říct, že mi to ještě víc pomotalo celý cyklus… Ale kamoška mi ho právě poradila a byla s ním spokojená, upravilo jí to cyklus a hned následující měcís otěhotněla… Takže tak…

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.09 21:25

Ahoj,
tak já asi po 3 týdenním užívání otěhotněla, ale samozřejmě nevím, jestli to mělo vliv nebo ne, snažili jsme se asi 5 měsíců. Jinak jsem se pak chtěla zeptat, jak to dál mám v těhu užívat nebo neužívat, napsala jsem jim dotaz a hned mi odpověděli…
Markéta

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 30.04.09 08:15

Je holky ja jsem si to zrovna objednala, tak jsem zvedava. Taky jsem psala dotaz na jejich stranky,ale odpoved porad nic. Tak nevim, jak to mam uzivat. Byla jsem na preruseni tehu(19tt z duvodu vyvojove vady) a ted uz mam dostat menstr. po druhe, ale uz tyden ted pred trochu spinim. Tak nevim,jestli je to vhodne uzivat nebo ne ?!

leuška
Povídálka 48 příspěvků 04.05.09 10:45

ahojte holky,může se při případném otěhotnění ten FEMIGARD dál užívat? dík. L.

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 05.05.09 15:03

zkus se podivat na stranky www.hemann.cz do odpovědi od dr., mozna to tam uz je…

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 09.05.09 19:50

ahoj holky nechce se mi zakladat nove tema, ale chtela bych se zeptat, vy ktere mate zkusenosti s Femigardem, nemely jste potom nafoukle bricho ?!! Jsem po vyvolanem porodu v 19tt(vyvoj. vada+nemocne srdicko) a ted cca od 30.4.09 jsem zacala brat Femigard a obcas hlavne odpoledne nebo k veceru mam nafouklee bricho. Tak nevim,jestli to muze ovlivnovat ten Femigard. Dik za kazdou radu ci nazor.

Smoulinka
Kelišová 5374 příspěvků 10.05.09 14:15

Ahojky, zrovna já nafouklé břicho měla a nejvíc večer… Přítel si dělal srandička, jestli nejsem opravdu těhotná, tak jsem si na popud dělala tenkrát testíky, ale těhu jsem nebyla… A k tomu jsem to břicho měla teplé, jako kdyby vařící… Ale každý to má jinak… Kamarádce to třeba pomohlo, srovnalo jí to cyklus a pak hned otěhotněla…

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 11.05.09 17:19

No bricho polevilo, asi to bylo tim, ze jsem mela i menstruaci… Ale ta mi skoncila vcera a dnes se objevuje takove hnede spineni… Tak nevim, jestli mam pokracovat v brani Femigardu nebo ne… Beru 2×denne malou lzicku…

isand
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 30.05.09 23:15

Já jsem Femigard, brala asi 3 měsíce po zamlklém těhotenství. Žádné vedlejší účinky jsem nepozorovala. Zmizely mi dokonce neobjasněné bolesti v podbříšku, kterým jsem trpěla i před tím nevydařeným těhotenstvím. Navíc, třetí MS už nedorazila. Jsme rozhodnuta ho brát, až vy:,–(ím antikoncepci a budem se snažit o druhé dítko. Hodně dlouho mi trvá, než se po vysazení dá tělo do rovnováhy, tak doufám, že Femigard pomůže.

Daajik
Závislačka 4507 příspěvků 19.05.10 13:58

Dle dr.Vydry se muze uzivat do 12.tydne tehotenstvi.

Daajik
Závislačka 4507 příspěvků 30.06.10 10:04

AHojte holky, nemate nektera zkusenost s tim,ze by se vam oddalila OVU? Ja uzivam Femigard asi mesic a jsem 20.DC a ovu nikde…a to min.cyklus bez Femigardu jsem mela ovu 17.DC…

IlkaV
Echt Kelišová 8097 příspěvků 07.08.10 22:16

Já po vysazení antik. neměla vůbec cyklus a po nasazení Femigardu my naskočil a naopak, ovulaci jsem měla cca 9 den, takže vřele doporučuju

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.10 09:56

Mám dotaz, objednala jsem si taky Femigard, ale nevím kdy ho mám začít užívat, hned, nebo až po menstruaci, ta má dorazit za týden? :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >