Reklama

Kontryhelový čaj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rafík
Kecalka 484 příspěvků 28.04.09 08:44
Kontryhelový čaj

Ahoj holky,
mám dotaz, myslíte, že je možné, že mě po kontryhelovém čaji bolí prsa? Mám 5 dní do MS a prsa mě bolí už asi 6 dní. Nebo by to mohlo znamenat těhotenství? Děkuji za vaše názory.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.09 09:27

Po kontryhelovém čaji to 100% nemáš a jestli jsi těhotná to opravdu nevím!
Počkej do MS a když nedorazí tak si udělej TT :wink: :wink: :wink:

Rafík
Kecalka 484 příspěvků 28.04.09 10:41

Díky za odpoveď. Nikdy mě prsa takhle nebolela, a tulení bylo několikrát kolem ovulace. Tak snad se to tentokrát povedlo. Uvidíme, ale to čekání je hrozný. Loni jsme o jedno mimi přišla a taky mě v těhotenství takhle hrozně prsa, nechci si dělat planné naděje, ale budu muset vydržet.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 28.04.09 10:41

Souhlaím s Veronikou, kontryhel to nebude. Udělej si test a budeš mít jistotu.

Rafík
Kecalka 484 příspěvků 28.04.09 10:43

MS by měla dorazit v neděli, kdy myslíte, že mám zkusit ten test?

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.09 11:05

To je mi líto, že jste o mimi přišli!!! :cry: :cry: :cry:
My taky, vloni v červnu, ale bylo to hned na začátku!

Tak nejlepší by bylo počkat jestli MS dorazí nebo ne, ale jestli jsi nedočkavec tak jako já tak to můžeš klidně zkusit!
Já jsem testovala 4 dny před MS Mamatestem (ty jsou nejspolehlivější) a měla jsem slabou / a pak začala krásně sílit!

Držím palečky aby vám to vyšlo :srdce: :srdce: :srdce:

AdinaK
Povídálka 38 příspěvků 28.04.09 11:06
Rafík píše:

taky souhlasím, kontryhel piju a nic mne nebolí. Buď je to ohláška MS nebo těhu :-) přeju to druhé :-)

Jinak TT by jsi měla až po neděli, ale já osobně jsem blázen, nevydržela bych to a šla bych do něj hned :-)

Přeju hodně štěstí

AdinaK
Povídálka 38 příspěvků 28.04.09 11:06
Rafík píše:

taky souhlasím, kontryhel piju a nic mne nebolí. Buď je to ohláška MS nebo těhu :-) přeju to druhé :-)

Jinak TT by jsi měla až po neděli, ale já osobně jsem blázen, nevydržela bych to a šla bych do něj hned :-)

Přeju hodně štěstí

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 28.04.09 12:40

Zkusit můžeš testovat cca 2 dny před MS, ale nějekým hodně citlivým testem, iid mamatest nebo clear blue.
Držím palce. :D

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.09 13:05

Clear blue prý bývá hodně často falešně pozitivní, ale vlastní zkušenost nemám :nevim: :nevim: :nevim:

Já jsem ty 4 dny před MS testovala Mamatestem a byly tam //!!!

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.09 13:20

Ahojky, tak my jsme bohužel přišli o mimi už 2×, stále se snažíme a věříme, že to vyjde, takže jsem „velkoodběratel“ těhotenských a ovulačních testů a taky nikdy nevydržím. V obou případech se mi ukázaly // 3 dny před příchodem MS. Držím palce!!!

Rafík
Kecalka 484 příspěvků 28.04.09 13:36

Holky děkuju moc za podporu a zkusím testnout v pátek. Snažili jsme se s manželem před prvním těhotenstvím asi 6 měsíců, pak jsem ve 3 měsíci bohužel potralila. Teď se snažíme 2 měsíce. Snad to tentokrát vyjde.

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 04.02.10 09:43

Rafíku jak jsi dopadla? :wink:

Mireška 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 09:49
Kontryhelový čajík

Ahoj Holčiny! Chtěla jsem se Vás zeptat, jestli někdo nevíte, jak se pije Kontryhelový čajík, začínám ho pít i když jsem si o tom přečetla hodně článků, ale každý píše něco jiného. Má se pít čajík i v době MS??? Abych nastínila svou story, tak s manžílkem máme dva raubíře a už třetím rokem se snažíme o dalšího potomka. Rozhodla jsem se začít pít Kontryhelový čajík a snad se zdaří. Jnak se ještě zeptám, jestli někdo po něm po pár měsících byl těhu? A také mám nepravidelnou MS, tak že vůbec nevím kdy mám plodné a neplodné dny. Dokonce jsem se dozvěděla, že mám anovulační cykly. Tak snad mi čajík pomůže alespoň srovnat MS. Jinak moc děkuji za vaše odpovědi

Raduš 333
Stálice 52 příspěvků 24.09.10 12:59

Aojík, …já jsem začala tento měsíc pít taky čaj Kontryhel piji ho 1X denně a v době menstruace ho doporučují pít snižuje bolest a krvácení.Posílam odkaz tak kuknihttp://zdra­vi.centrum.cz/pri­rodni-medicina/2007/3/9/­clanky/nejlep­si-pritel-vsech-zen-kontryhel/pá

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >