Herbalife

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1
4.1.11 10:55

Pro Kofolku.
Pročítala jsem Vaše příspěvky a chtěla bych se zeptat,jak dávkovat HERBALIFE F1 a hlavně,co k tomu jíst a kolikrát denně.Koktejl jsem si objednala,ale dotyčná poradkyně mi nabízí hned další produkty,prý to bez nich nemá takový účinek,jako např protein a čajík.Můžete mi poradit?
Díky mijisecek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Suns
22.2.11 03:34

No,pokud ta lékárna jak radíte nosí Nobelovu cenu za produkty,rád bych s Vámi souhlasil. Mé osobní zkušenosti jsou ale poněkud jiné :-)

• Citovat
  • Nahlásit
5370
31.3.11 13:36

Je tady někdo kdo teď herbilafe užívá?já s ním začala teď v pondělí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
909
31.3.11 14:08
Halka píše:
Ahoj maminky,
nemáte prosím některá zkušenost s dietou Herbalife? Říkala mi o ní kamarádka a moc si ji chválila, tak se snažím sehnat víc názorů.
Díky,
Halka

Ahoj přímo jako dietu jsem to neměla, ale spíš kvůli zlepšení trávicího systému. Nicméně měla jsem ten jejich kokteil, dělala jsem si to asi týden, ale měla jsem hrozný bolesti ledvin, tak jsem to řešila s poradcem a že prý pít, pít a pít. Tak jsem pila, ale ledviny furt bolely, nakonec jsem to přestala užívat a všechno se vrátilo k normálu. Peníze mi vrátili, takže v pohodě. Ale za sebe musím říct, že už bych do toho po druhé nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5370
31.3.11 14:20

Já jsme zatím spokojená,jen asi 3dny jsme měla hrozný chutě a první dva dny hlad,dneska je to už lepší.snad mě to pomuže a snad bude i víc příspěvků.
Bohužel i nežádoucí učinky se vyskytují koukám,ale super,že ti vrátili peníze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Herb a life
31.3.11 17:26

Zdravím maminky :-)

s herbalife mám zkušenosti jak jako distributor tak jako uživatel. To se týče práce je pravda, že jak už tady někdo psal jsou takový kteří si tím vydělají plno peněz, ale stojí je to hodně času a namáhy což mě teď jako studentovi časově nevychází, tím pádem s herbalife končím, co se ale týká s užíváním jejich výrobků mám jen dobré zkušenosti, užívám F1 pravidělně na svídani, vyhovujemi že je to rychlé a do jogurtu i chutné :-) vláknina je super díky ní se mi upravilo zažívání, ale je opravdu důležitý pitný režim aspoň 3 litry denně, spokojená jsem i s čajem který mě po ránu hezky nakopne a guarana je taky skvělá na probrání pro studenty nebo ty co toho moc nenaspí :-) snad aspoň trochu pomůže tenhle příspěvek, omlouvám se za překlepy nebo chyby spěchám :-)

• Citovat
  • Nahlásit
5370
31.3.11 18:34

Díky moc za odpovědi.

Jak je,ale možné,že je to vlastně dieta a dá se po tom i s tloustnout?tak,aby to taky nemělo na mě takový učinky :-? …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1435
31.3.11 20:41

Mám takovej dojem,že to jde.Ale neboj se.jinak já byla na Herbalifu před 4 lety.koktejly.čajíky,tabletky.hubne se úžasně.jíš 1 teplé jidlo denně a pak jenom koktejly,tabletky a čajík.já zhubla za půl roku sice jen 10 kilo,ale zhubla.no jenže šok nastal po ukončení kůry.za 2 měsíce jsem nabrala 20 kilo.takže já z vlastní zkušenosti nedoporučuju. :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Herb a life
31.3.11 20:44

na hubnutí se to používá tak, že koktejlem nahradíte snídani a večeři, což je nějakých 200 kalorií, na přibírání se dává koktejl ještě s protejnem (který se dává i u hubnutí pokud nemáte dostatek bílkovin) a používá se vždy po „normálním“ jídle, takže si vlastně doplníte kalorie a zdravě přibíráte :-) ale pokud máte hubnoucí program, tak Vám určitě Váš poradce poradí jak správně zacházet s výrobky, aby jste dosáhla správného efektu. Já třeba po svých klientech chtěla, aby mi první měsíc nosili jídelníček co týden, ono je to totiž taky důležité.

• Citovat
  • Nahlásit
Herb a life
31.3.11 20:52

Pro Vendu V. to mě překvapuje, ale i to je možné, ale asi jen z toho důvodu, že jste přešla z redukčního programu hned do normálu, chápu, že finančně je to někdy problém, ale když už do toho tak dlouho investujete, jak píšete 6 měsíců, tak potom je ještě dobré min. 3 měsíce zůstat na programu, kdy budete koktejl používat jen na snídani a postutně budete přecházet do normálu.

• Citovat
  • Nahlásit
palomita
31.3.11 21:09

HB

dobrý večer, chtěla bych začít s HB,jenže ceny ceny poradců jsou horentní a ne nettu třeba na herbíku, jsou ceny super, dovoz až domů a zboží si můžu zkontrolovat…(údajně),,máte někdo zkušenosti??? jaké produkty na hubnutí, stačí koktejl a čaj?..hezký večer :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
5370
31.3.11 22:09

Jj já mám ráno tabletu tu zapít hrnekm vody,pak místo snídaně koktejl,pak oběd před obědem tu tabletu,pak na večeřu koktejl před tou zase tabletu a ráno ještě čaj.asi ty tablety jsou potřeba.
Jj taky sem je na netu našla ty koktejli za lacinější cenu,ale nevím zda s tím čajem a tabletama nabudeme na tom stejným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15873
1.4.11 15:23

Příspěvky propagující osobní inzerci jsem smazala - je to proti pravidlům diskuse.

Tereza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
1.4.11 17:06

pro Palomolitu

slyšela jsem mnoho nadávek na nákup výrobků přes internet, které nebyli od distributorů, jelikož takový prodejci prý přepisují exp. dobu a když od nás z kanceláře objednali F1 a dali na to rozbor, vyloženě se zvědavosti tak se zjistilo, že v tom není vůbec výrobek od herbalife …težko říci… pokud máte zájem napiště mi ráda Vám poradím :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48576
19.4.11 19:33

já taky mohu potvrdit že učinky se dostaví když tomu člověk věří,ale jinak je to placebo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat