Herbalife

1762
23.10.07 23:36

Herbalife

Ahoj maminky,
nemáte prosím některá zkušenost s dietou Herbalife? Říkala mi o ní kamarádka a moc si ji chválila, tak se snažím sehnat víc názorů.
Díky,
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

808
24.10.07 06:32

Ahoj

tak nevím, co s ní.. Já jsem kdysi byla na jejich předváděčce, a moc dojem na mě neudělala jako dieta …
Na podium nastoupilo asi 7 prodejců a začali „svůj“ H vychvalovat.. Jeden po H přibral, kolik potřeboval.
Druhý zase zhubnul, protože měl nadváhu.
Třetímu se upravila cukrovka, protože měl vyváženou stravu. Čtvrtému se upravil cholesterol.
Pátý trpěl zácpou, a po H už ne. Šestý zase trpěl na průjem, po H stolice normální.
Sedmého zase přestalo bolet břicho a td…

Prostě každý měl nějaký problém a po užívání H. se tohoto problému zbavil.. To mě prostě tak dojalo, že určitě tuhle dietu nechci..

Věra

PS: Není kamarádka prodejcem tohoto zázraku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
24.10.07 08:01

mrkni na slozeni-jestli Ti to tedy pujci na detailni prozkoumani-dle me tam bude vlaknina a nejake vitaminy-takze vitaminy bych si koupila kvalitni v lekarne a vlakninu taktez-vyjde Te to o dooooost levneji a efekt to bude mit stejny.
ad vyleceni cukrovky a podobne-kdyby to byl takovy zazrak nemyslite si vsichni ze by to doporucovali uz davno lekari????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.10.07 10:28

Jestli chceš vyzkoušet nějakou podobnou dietu, nakup si vlákninu, nějaké tablety na spalování tuků a koktejl fit něco :wink: a vyjde tě to určitě levněji.
jinak každá dieta je účiná, pokud ji dodržuješ přesně a pořád je to o tom, že bez cvičení a omezení tučných potravin to nepůjde.

• Nahlásit
  • Citovat
926
24.10.07 10:53

Já jsem Herbalifovou kůru absolvovala před 4 lety a opravdu jsem za 3 měsíce zhubla 11 kg. ALE!!!! Navíc jsem k tomu pravidelně alespoň 3× týdně chodila na aerobic.
Asi se mi i tím, že jsem pravidelně 5× denně jedla a hodně pila i upravil metabolismus a stolice, od té doby s tím nemám problém.
Nicméně stejně jsem k celému Herbalifu skeptická, protože si myslím, že kdybych méně a pravidelně jedla, cvičila a hodně pila i bez drahých Herbalifových preparátů, tak bych zhubla taky.
Jediné, k čemu je to dobré, je asi to, že tě to donutí dodržovat ta pravidla … když už to tolik stojí, tak to přece nemůžu flákat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
24.10.07 11:15

mě kamarádka doporučila tabletky LKVB6, ted jsem ale nemocná tak nemůžu cvičit, každopádně to chci zkusit. Každýmu sedne něco jinýho, na mě třeba platí jíst max 4× denně a nejíst vůbec sladký…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5458
27.11.07 16:24

Tak já teda nevím, jednou jsem zkoušela od H jakýsi dietní koktejl a zelený čaj, k tomu jakousi dietu, kterou mi dealerka doporučila. Bylo mi z toho vždycky dost blbě od žaludku, ale zhubla jsem pár kilo. Po vysazení jsem zase přibrala. Po nějaké době jsem začala jíst pravidelně, nejpozději do páté hodiny, hodně jsem pila, přidala trochu pohybu a zhubla jsem i bez Herbalifu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lady69
2.1.10 00:00

já zhubla

Já mám s Herbalife jen ty nejlepší zkušenosti,zhubla jsem 28kg a váhu stále držím.Možná ale daleko důležitější je že jsem se zbavila migrény se kterou mi nikdo nedokázal pomoci.To mě tedy potěšilo ještě víc než ty ubraný kila.Nejdřív jsem si říkala že ty prachy do toho nedám ale vyplatilo se a teď když něco chci třeba i jen kosmetiku pro radost tak koupím na Herbalce mají přeci jen příznivější ceny.

• Nahlásit
  • Citovat
Hanka S.
31.3.10 10:24

Moje zkušenost..

Milá paní.. mluvíte o něcem co jste určitě nikdy nejedla,jak si tohle vůbec můžete dovolit napsat,když vlastně nevíte!!!! ??????
lékaři už to doporučují! např. paní doktorka Palová.. napsala i knihu o tom,jak to jejim pacientům pomáhá!!
A není to dieta! je to prostě doplnění toho,co tělo potřebuje.. produkty z lékáry (nějakým multikomplexem a td.) to neošulíte,protože efekt nastane až z provázání různých živin. Nejsem prodejce,ale moc mi herbik pomohl! tato kůra Vás hlavně pročistí zevnitř a to je pro vstřebávání vitamínů to nejdůležitější! u vitamínů z lékárny jsem nikdy žádný efekt neviděla,ale u herbiku jsem měla energii už po pár dnech,cítila jsem se úplně jinak.. prostě Vás opraví zevnitř komplexně,od ČIŠTĚNÍ přes komplexní provázanou VÝŽIVU,takže Vám můžu opravdu s čistým svědomím říct,že to funguje. KDYŽ DÁTE TĚLU TO CO POTŘEBUJE,TAK SE BUDETE DIVIT CO VŠECHNO SAMO DOKÁŽE.. ZNÁM SPOUSTU LIDÍ KTERÝM TO SKUTEČNĚ POMOHLO I U NEMOCÍ SE KTERÝMI JIM DOKTOŘI NEPOMOHLI!

ještě chci dodat,že špatně o herbiku mluví jen ti,co to nejedli! (myslím poctivě,nějakou rozumnou dobu)
zdraví Hanka S.

• Nahlásit
  • Citovat
Hanka S.
31.3.10 10:30

to bylo pro "gabinku"

ten příspěvek byl pro Gabinku..
Jinak Vám všem moc dámy děkuji za vlastní zkušenosti..
Je opravdu pravda,že kdo to jedl poctivě,ten výsledek má.. :) a ještě k jojo efektu.. po zhubnutí se musí ještě držet udržovací kůra,trvá skoro stejně jako hubnutí.. (bohužel) ale pak už jojo efekt nenastane.. :) tělo se prostě dostane do rovnováhy.. (opět to mám vyzkoušeno na sobě..) :)

přeji Vám všem krásný den.. Hanka S.

• Nahlásit
  • Citovat
7887
5.4.10 16:26

H Ti nedoporucuji, jsou to naprosto vyhozene penize

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
terez36
28.9.10 19:35

Ahoj,já jsem ji začala zkoušet před třemi měsíci,za měsíc jsem shodila 3 kila,více nepotřebuji,teď se jen udržuji a cvičím.Jelikož to na mě kolegyně+ viděla,hned si objednala koktejl taky a taky zhubla za měsíc 3 kila.A to jsme brali jen koktejl F1 ráno a věčer.Teď jsme si koupili akorád čaj na formování postavy a vidíme na sobě,že jsme zhubly hlavně v bocích,kilama to na váze není vidět,ale na kalhotách ano.Takže jenom doporučuji!!!

• Nahlásit
  • Citovat
8.10.10 13:23

herbalife

Ahojky,já mám taky zkušenost z přípravkama od herbalife :-D .Tuto dietu jsem držela cca 3 měsíce a zhubla jsem díky ní 22 kg .Takže mužu jen doporučit,sice to patří mezi dražší výrobky ale určitě to stojí za to. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
8.12.10 19:49

Dobry den. Nasla jsem tuhle diskuzi, uz je strasi,a le neda mi to, nez reagovat. Podotykam, ze nejsem distributor. Herbalife jsem jedla poctive asi cca 6mesicu, behem nich jsem bez zadne namahy a trapenim hlady zhubla 14kg. Nejednalo se o zadnou dietu. Pouze doplnky stravy a koktejl misto jidla. Samozrejme, ze by se dalo jit do lekarny a koupit produkty s vlakninou za minimalni penizky. Me to vyhovovalo uz tim, ze jsem pravidelne chodila na kontroly ke slecne, ktera se tim zabyvala, a moc me tesilo kdyz me vazila a merila a byly krasne vysledky. Potrebovala jsem nad sebou dohled. Pro me to bylo idealni reseni.Samozrejme jsem mela strach, ze po vysazeni hned priberu, zacala jsem si herbiku davat mene a mene a nakonec ho uplne vysadila. Nekdo ho ma kvuli zdravi, ja ho mela pouze na upravu vahy a citila jsem se s nim uzasne. Hotovy zavislak. Uprimne je to velmi drahe, ale jak rikam, kdyz uz jsem za to ty prachy dala,musela jsem toho vyuzit a nevyhodit je jen tak do vzduchu. Jsem si jista, ze kdyz ho nekdo pomlouva, tak ho bud nezkusil a nebo zkusil a nedodrzoval pravidla. Tak to vidim ja. Jakmile porodim, mam v planu se zase na neho vrhnout. takze tak. vrele doporucuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
8.12.10 20:57
Nartina píše:
Súhlasím s predchádzajúcim príspevkom. Poznám pani, ktorá pred tehotenstvom užívala výrobky, nevysadila ich ani počas tehotenstva, dnes má jej synček 13 mesiacov, produkty užíva stále, a synčeka volá" malý herbalifák", pretože aj počas kojenia jeho mamička sa produktov nevzadala. :lol:

to jsem taky zvazovala, ale nakonec to necham a az po porodu :-) dekuji za souhlas :srdce: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama