Hlásíte si s přítelem, kde jste?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 13:23
Hlásíte si s přítelem, kde jste?

Ahoj, nedávná debata s kolegyněmi v práci mě přivedla na myšlenku, zdali hlásíte partnerovi kam jdete a podobně. Nemyslím takové to klasické, když jdete s někým posedět, to mi přijde normální, ale když se třeba někde zdržíte z práce nebo tak? Případně, když třeba jdete k lékaři a pak se vracíte do práce. Píšete to partnerovi? Jakože teď jsem tam a tam a pujdu tam a tam? I když je to pro něj naprosto irelevantní informace?
Já třeba s přítelem bydlím a nijak si ani moc přes den nepíšeme. Jen sem tam něco. Jsou dny, kdy víc a kdy méně. Jednou jel takhle po práci vyzvednou něco na poštu a já jsem o tom ani nevěděla. A druhý den mi to hlásila kamarádka, že ho viděla tam a tam. Tak jsem si dala dohromady, že jel pro ten balík a co teda jako. :nevim: No koukala na mě jak trubka, jak to, že jsem nevěděla, že tam jel. Že se určitě stavil někde po cestě s někým na pokec a podobně. Hned z toho dělala třetí světovou. Tak mě, ženy, zajímá, jak máte tohle vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
xjuklickova
Kelišová 5314 příspěvků 19.08.19 13:25

Tak nějak rozumně, o každém kroku se nehlásim, ale vecer si řekneme, kde jsme byli a co se dělo.

AlcaBa
Kecalka 136 příspěvků 19.08.19 13:26

My si to pisem, ze jsme zkoncili v praci, ze jedeme domu atd. Ale kdyz jdu z 1 obchodu do 2 tak to ne :lol: a nechápu teda co je na tom za anonym.

chs.jasmin
Extra třída :D 10286 příspěvků 19.08.19 13:27
@Anonymní píše:
Ahoj, nedávná debata s kolegyněmi v práci mě přivedla na myšlenku, zdali hlásíte partnerovi kam jdete a podobně. Nemyslím takové to klasické, když jdete s někým posedět, to mi přijde normální, ale když se třeba někde zdržíte z práce nebo tak? Případně, když třeba jdete k lékaři a pak se vracíte do práce. Píšete to partnerovi? Jakože teď jsem tam a tam a pujdu tam a tam? I když je to pro něj naprosto irelevantní informace?
Já třeba s přítelem bydlím a nijak si ani moc přes den nepíšeme. Jen sem tam něco. Jsou dny, kdy víc a kdy méně. Jednou jel takhle po práci vyzvednou něco na poštu a já jsem o tom ani nevěděla. A druhý den mi to hlásila kamarádka, že ho viděla tam a tam. Tak jsem si dala dohromady, že jel pro ten balík a co teda jako. :nevim: No koukala na mě jak trubka, jak to, že jsem nevěděla, že tam jel. Že se určitě stavil někde po cestě s někým na pokec a podobně. Hned z toho dělala třetí světovou. Tak mě, ženy, zajímá, jak máte tohle vy?

Ahoj,

jsme spolu přes 10 let a ano i tohle si spolu píšeme :oops:

Třeba když jsem byla těhotná, tak jsem psala, že už jdu na gyndu, že tam sedím, že už to mám za sebou :lol: Nebo když jedu s dětma na logopedii vlakem, tak píšu, že už čekáme na peroně, že už jsme dojeli do města, :oops: :lol:

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 12148 příspěvků 19.08.19 13:27

Nehlásím. Jako kdybych se někde dyl zdržela tak dám vědět, aby se nebál. Někdy si písnem přes den, jakože co zrovna děláš, tak kdyz někam du tak řeknu sem třeba v krámu, nebo na poste a tak, ale že bych hlásila každej svůj krok (nebo sme nedej bože měli tu aplikaci, na sdileni polohy) to fakt ne :D

martina1988
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 19.08.19 13:27

My si píšeme tedy průběžně celý den. Když jdu k lékaři tak vím, že mám hned pak napsat jak jsem dopadla. Když jedu někam autem píšu, že jsem dojela v pořádku. To samé můj partner. Víme vlastně o každém svém kroku.

Yves6511
Kecalka 385 příspěvků 19.08.19 13:28

Tak že si dojede po práci na poštu si fakt nehlásíme. Většinou mu říkám, že jdu třeba po práci někam, aby se nelekl, že ještě nejsem doma v dobu, kdy už normálně jo, aby se nebál, že se mi něco stalo, stejně tak mi to říká on, že třeba má v plánu někam jet. Hlásíme si, když se někde nečekaně zdržíme a pokud jeden na toho druhého s něčím čeká.

kve-tinka
Kelišová 5337 příspěvků 4 inzeráty 19.08.19 13:29

Plus minus ano, nam to tak vyhovuje. Jsme manzele, dve deti, z toho jedno male dost. I kdyz nenapisu, mamzel mi treba po prichodu domu vola, kde jsme, kdyz nas nenajde doma. :nevim: nebereme to jako nejakou extra kontrolu; proste jen prehled.

Macik.S
Kecalka 406 příspěvků 19.08.19 13:31

Ano, víme o tom kde se ten druhý nachází, píšeme si. Manžel jezdí kamionem, tak mi volá/píše, že točí pauzu, jde spát atd. Když někam jede taky většinou volá, když se zpozdí, ale stane se, že mi nedá vědět a jako v pohodě, nepotřebuju to nutně vědět, ale jsem radši, když to vím, bojím se potom o něj, když se hodinu neozve a už měl být třeba doma, není to o tom, že ho kontroluji, to vůbec, když bude chtít, tak stejně ničemu nezabráním. ;) Jo i já jemu dávám vědět, že jsem od doktora doma atd.
Nejsem stíhačka, opravdu ne :lol: prostě to takhle máme. :nevim:

warita
Extra třída :D 12099 příspěvků 19.08.19 13:31

Ja hlasim jenom tehdy, kdyz se hodne zdrzim. Vetsinou teprve, kdyz jsme na ceste domu. Manzel je ale zvykly, ze casto po praci couram po obchodaku. Nakupuju veci pro dite, pro sebe i domacnost a kdyz uz po obchodech chodim, tak chodim poradne. Docela me to bavi, zazrizovani domacnost a vse kolem ditete je moje zodpovednost.

Na pokec s prateli nevychazim nikdy bez predchoziho planovani… s malym ditetem to jinak nejde, takze to on vi dopredu a ja o jeho vychazkach s kamarady taky.

Co bylo u doktora hlasim jenom tehdy, kdyz se ceka ne najekay vysledek. Napriklad jak dopadla kontrola v tehotenstvi. Jinak asi ne.

Abych mu hlasila, ze jdu na postu s balickem a pak na prochazku s deckem, kdyz budu zpatky driv, nez on dorazi z prace domu, to fakt nedelam. Vlastne si vseobecne skoro nepiseme pres den. Vse dulezite resime az vecer doma.

Příspěvek upraven 19.08.19 v 13:32

Russet
Neúnavná pisatelka 18262 příspěvků 19.08.19 13:31

Nepíšu každou blbinu. Jen to, co nepočká, až přijde z práce. Nehlásím každý prd. Jedině kdybych se v práci nebo ve městě zdržela.

Ernais
Kecalka 497 příspěvků 19.08.19 13:34

No muj muz podnika a jezdi ruzne za zakazniky nebo na schuzky s dodavateli a mezitim si resi osobni zalezitosti, takze kdyby mi mel hlasit kazdy svuj krok, tak nedela nic jineho a uprimne nevim k cemu by mi to bylo. Jinak si ale hlasime kam jdeme nebo kde se zdrzime, aby ten druhy nemel starost. Kuprikladu, kdyz jedu po praci na nakupy, kde se zdrzim, nebo treba k nasim, tak mu pisnu kratkou zpravu, aby vedel, ze se zdrzim. On mi zase napise v pripade, ze se rozhodl to pro dnesek zabalit a odjizdi na odpoledne na ryby, abych vedela. Ale jinak si nechavame prostor, abychom mohli oba dychat. Nepotrebuju vedet o kazdem jeho kroku, ktery za den udela.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 19.08.19 13:35
@chs.jasmin píše:
Třeba když jsem byla těhotná, tak jsem psala, že už jdu na gyndu, že tam sedím, že už to mám za sebou :lol: Nebo když jedu s dětma na logopedii vlakem, tak píšu, že už čekáme na peroně, že už jsme dojeli do města, :oops: :lol:

Nic ve zlém a tím myslím fakt nic ve zlém :mavam: ale třeba mně osobně by tohle zabilo a na partnerovi by mě to nehorázně vytáčelo :lol:
Holt každý jsme jiný :)
Já mám po zásluze opačný extrém, chlapa, co mi v našich začátcích neřekl ani to, že odjíždí na služebku do zahraničí :D pak jen „čau, já píšu z Rakouska“ :mrgreen: Já ho chápu, je naučenej na hodně velkou nezávislost, lepší to s ním nebude, ani jeden už nejsme dvacetiletej zajíc… Ale z tohohle hlediska je teda představa smsek „jdu na poštu“ nebo „sedím v čekárně“ hodně absurdní :lol:
Ale jak říkám, každýmu jak to vyhovuje, pokud to vyhovuje oběma :kytka:

Safrik
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 19.08.19 13:36

Ano takhle si s manzelem piseme. Jedu do prace.. Jsem v praci.. funguje to tak co jsme spolu 5 let, divny mi to neprijde, vyhovuje nam to..

Safrik
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 19.08.19 13:38

@LAlezane A u Nas je sedim v cekarne, jdu na postu, jedu nakoupit uplne normalni :lol: ale piseme si jak pubertaci porad..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama