Home-made tržiště na eMiminu. Pochlubte se svými výrobky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1
30.8.19 10:43

Děkuji za pozvání. :srdce:
Tady moc aktivní nejsem, funguju hlavně na FB. Šiju už pár let hlavně quiet book. A další věci pro děti. Teď jsem naplnila svůj bazar pár skladovkama. Tak můžete kouknout :-)
 https://www.emimino.cz/profil/zuzu87/?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
540
30.8.19 11:06

@Jedna babička moc dekuji :srdce: vy děláte úžasné věci nejen rukama, ale i srdičkem 👏 💞

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21681
30.8.19 13:27

Nadherne veci, vsechny jste moc sikovne :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
406
30.8.19 14:24

Dobrý den,
děkuji za pozvání. A tady je malá ukázka mého háčkovaného tvoření. Více tvoření najdete zde ve fotoalbum -S háčkem pro radost. https://www.emimino.cz/…-leni-13275/ nebo přímo k prodeji https://www.emimino.cz/…e/lenulin85/ .Cena na dotaz :kytka:.Krásný den všem :mrgreen: :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22078
30.8.19 14:37

Hezký nápad - tak taky přidám ukázku jednoho ze svých koníčků :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1204
31.8.19 16:28

Taky se s dovolením přidám :oops:
Maluju dřevěné krabičky, pokladničky, truhličky,… a textil. Převážně na objednávku podle přání zákazníka. S možností dopsání jména,…
Zaměřuji se hlavně na výrobky pro děti a na svatební dárky, ale nebráním se jakémukoliv motivu ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1502
31.8.19 17:23

@BohunkaP Moc krásné! :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22
31.8.19 21:17

Kràsnè máte zlate ruce. :potlesk: :potlesk: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
1.9.19 05:59

@BohunkaP 8o :potlesk: :potlesk: :potlesk: Tak to je nádhera!!! A je dobře, že někdo dělá i takovou klasiku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26747
1.9.19 09:46

@Evulina

Příspěvek upraven 04.09.19 v 09:36

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.9.19 08:27

Taky mám pár koníčku :)

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
4.9.19 08:38

Ještě pár fotek :)

  • Citovat
  • Upravit
80298
4.9.19 08:48

Chobotničky pro nedonosenatka? :D Já čepičky, ponožky a drobnosti pro maminky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.9.19 08:53
  • Citovat
  • Upravit
Štofik
18.9.19 08:01

Žužlací sada :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová