Home-made tržiště na eMiminu. Pochlubte se svými výrobky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
21593
18.9.19 11:13
@Lana25 píše: Žužlací sada :mrgreen:

pekne, moc tmave nafocene. Chce to svetly podklad a dobre svetlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Štofik
18.9.19 11:21
@warita píše:
pekne, moc tmave nafocene. Chce to svetly podklad a dobre svetlo.

Zmizlo mi to 8o jojo, já vím. :palec:

  • Citovat
  • Upravit
Štofik
26.9.19 14:24

Sada klipu a kousátka :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
Štofik
26.9.19 14:25

Dino pro kluky

  • Citovat
  • Upravit
Štofik
4.10.19 11:22

Jsem jak kojeneckej ústav :mrgreen: :lol:

  • Citovat
  • Upravit
20891
5.10.19 22:41

Zdravím,

prodáváte některá své výrobky? Příležitostně na internetu nebo spíš vyjíždíte na trhy?

Co vám funguje? Podělte se s ostatními.

Díky za tipy a hezký večer, Iva :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Štofik
6.10.19 08:21

Já začínám a spíš příležitostně na netu a po známých. Je velká konkurence, ale jsem ráda za každej prodanej,,výrobek". Fajn je i zpětná vazba, můžou se tak vychytat mouchy. Na trhy to u mě není, nemám toho tolik.

  • Citovat
  • Upravit
21681
6.10.19 08:25

Prodavam na FB, Instagramu a Fleru, inzeraty mam i na mistnim bazarku :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
6.10.19 09:35

Jen za materiál znamim a rodině.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80298
6.10.19 09:39

@admin Prodávám po známých, doporučují si navzájem. Mám obchůdek na FB a samozřejmě živnostenský list.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1204
6.10.19 20:54

Prodávám hlavně na FB a na Fleru. Na trhy zatím nejezdím, ale nějaké svoje výrobky mám i v kamen. prodejnách…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1118
9.10.19 12:49

Já jsem se zatím nijak s prodejem nerozjela, semtam něco prodám spíš známým, nebo přes IG, ale v podstatě mě děsí myšlenka dělat něco stále dokola :) Proto vyrobím, připravím návod, dám na blog. Teď jsem rozjela workshopy, což mě baví víc, že jsem „mezi svými“ a tvořím. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20891
9.10.19 13:04

Ahoj, díky za odpovědi. :) Máme takový nápad na vánoční setkání a mně by se moc líbilo, kdyby se tam objevilo pár stolečků s nabídkou tvůrců eMimina. Bylo by to pro někoho z vás zajímavé/reálné?

@Lana25 Propojím se s Vámi na Instagramu a ráda podpořím.

Hezký den, Iva :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9504
9.10.19 13:06

@admin Ja sama neprodavam. Co vyrobim v prubehu roku vkladam do aukce Bazarek sance onkolackum. Vyherce posle koruny onkodetem a ja mu vyrobek poslu. Dale vyrobky posilam organizatorum charitativniho jarmarku pro onkodeti do Prahy a letos i prvne budu predavat vyrobky na onkologii naseho mesta jako darky pro dospele pacienty kteri nebudou moci byt doma u svych rodin.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Štofik
9.10.19 13:16

@admin Děkuju, instagram s výrobky mám tento https://www.instagram.com/darky_od_Lany/ :kytka:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová