Hrajete někdo Farmville?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7142
5.4.11 17:38

já hrála ale od doby co mam prcka nejak si to nedávam, co mě vzalo byla ještě mafie, nu a te dmomontálně treasure, je tu nikdo kdo hledá pokládky??:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
5.4.11 18:41
verenika píše:
A když ti pošlu dárek,vrátíš ho?

Většinou vracím, nevracím special delivery (bych nad tím strávila věčnost) a nevracím něco, co absolutně nepotřebuju, neboť to ani nepřijímám (obyčejná slepice např. a podobné…)

Já mám většinu sousedů neznámých (jako že je neznám=), čas od času udělám čistku a naberu zas nové…
Hraju necelé dva roky. Ty jo 8-o

Kolik máte cedulek, co :mrgreen: ? Já mám za výrobky všechny, za plodiny mi chybí pár těch skleníkových a stromů mi chybí ještě hodně, navíc je furt přidávají nějaké nové :-P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17310
5.4.11 18:56

Pipet-mě strašně brzdí ve farmaření práce,jak jsem tam tak musím zasadit na 24h :roll: Viz dneska večer musím zasadit až do zítřejšího večera :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4742
5.4.11 19:06
Pipet píše:
verenika píše:
A když ti pošlu dárek,vrátíš ho?

Většinou vracím, nevracím special delivery (bych nad tím strávila věčnost) a nevracím něco, co absolutně nepotřebuju, neboť to ani nepřijímám (obyčejná slepice např. a podobné…)

Já mám většinu sousedů neznámých (jako že je neznám=), čas od času udělám čistku a naberu zas nové…
Hraju necelé dva roky. Ty jo 8-o

Kolik máte cedulek, co :mrgreen: ? Já mám za výrobky všechny, za plodiny mi chybí pár těch skleníkových a stromů mi chybí ještě hodně, navíc je furt přidávají nějaké nové :-P

Tak to jsi pěkně čiperná!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17310
5.4.11 19:20

Mahjo- v jakým ty jsi kole?Onoa je velká výhoda když máš právě hodně těch sousedů,že získáváš ty bushely na výrobu ve vinárně,pekárně atd.Já mám aktivních sousedů snad 7 :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22589
6.4.11 07:39

Když tak nad tím přemýšlím tak farmu budu hrát téměř 2 roky 8-o :-P ale bylo období, kdy jsem to nehrála a pak zase začla :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7569
6.4.11 12:15
Mišuna píše:
Vere já jsem asi na 50. místě :mrgreen:
Dárky posílám denně, ale ne na každého se pochopitelně dostane. Dám si na tebe spešl pozor, když jsi takový chudáček :lol:
A na druhém profilu se mi zatím nedaří potvrdit přátelství, FB se mnou nemluví nebo co, tak vydrž. Ten tě ale určitě nepředběhne, je asi lvl 50 chudáček :lol:
…ono je omezený počet dárků na den nebo na počet lidí ?? to jsem nevěděla…děkuji
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4742
6.4.11 12:25
verenika píše:
Mahjo- v jakým ty jsi kole?Onoa je velká výhoda když máš právě hodně těch sousedů,že získáváš ty bushely na výrobu ve vinárně,pekárně atd.Já mám aktivních sousedů snad 7 :zed:

Já jsem ve 101…
Holky, já teď nevím, pod kterým jménem vás najít, pošlete mi žádosti na sousedství.

Dárky vracím zpět, někdy mi to napíše, že jsem už vyčerpala žádosti, tak holt někomu nepošlu, někdy to už za chvilku zase jde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4742
6.4.11 12:26
Nastys píše:
Když tak nad tím přemýšlím tak farmu budu hrát téměř 2 roky 8-o :-P ale bylo období, kdy jsem to nehrála a pak zase začla :-D

No, já to hraji někdy září/říjen 2009, dotlačili mě k tomu známí a ona vlastně někdy červen/červenec tak nějak teprve vznikla, takže téměř od začátku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4742
6.4.11 14:18

Já to hraju tak rekreačně. Nějak se nehodím :mrgreen: Znám lidi co to hrají asi 7 měsíců a jsou skoro ve stejném levelu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7569
6.4.11 18:27

Taky heldám sousedy.
A budu posílat i vracet dárky.
Tak klidně napiště na SZ !!! :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22589
7.4.11 07:28
Lenka512 píše:
Taky heldám sousedy.
A budu posílat i vracet dárky.
Tak klidně napiště na SZ !!! :mavam:

tak jsem ti poslala SZ :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17310
7.4.11 08:50
Lenka512 píše:
Taky heldám sousedy.
A budu posílat i vracet dárky.
Tak klidně napiště na SZ !!! :mavam:

Přidáno :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7569
7.4.11 20:24

Nojo, ale teď tomu nerozumím…odsouhlasily jsme si, že budeme sousedi, ale v sousedech vás něvidím…jak to ?? 8-o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
7.4.11 20:28

A je poslaná i ta žádost o sousedství? nebo jen potvrzené přátelství?
- někdy jim to trvá…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová