Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@Luca89 děkuju taky doufám. Tohle byl 1 poslední sněhulák tak to prostě musíííí vyjít
![]()
@kackaaaa ahojky Kačko, kolik jste měli sněhuláčků, jestli se můžu zeptat?? nás teď čeká KET březen/duben… máme dva sněhuláčky, a to oni rozmrazujou dohromady po jednom to nejde, nevíte někdo?
Ještě přemýšlím, že bych zkusila nejdřív NATIV než ten KET, tak ještě nevím…
@kackaaaa jinak moooc držím palečky, vypadá to opravdu hooodně nadějně!:-)
@Slunicko81 no mi měli 7 sněhuláčlů. 1×4va 1×3 V listopadu mi dali z těch 4 dvě- jednu blastu a jednu morulu, ale bylo z toho prd.Ted nám vydrželo ze tří jen jedno, ale pěkná blasta. Už by se mi nechtělo zase na odběr vajíček a celý ten kolotoč znuvu.
@Luca89 jasně budu. Pokud to vydržím tak testnu zase za dva dny a písnu
Tady dávám ke zkouknutí můj dnešní test, druhá čárka do 3 minut naskočila a samozřejmě, jak znáte, v reálu je to ještě o fous jasnější. Zatím tomu moc nedávám, prostě se mi to zdá nějak brzy, ale samozřejmě se moje naděje náramně zvýšily! Zase si říkám, když to byla velmi kvalitní blastocysta (kultivace 5 dní) a dnes je to již 6. den a jedno pigáro ovitrelle bylo před 13 dny.. přeci už musí být pryč, nebo? ![]()
@f-l-e-a
a jinak mě se zahnízdili hned ten večer
i jsem to cítila, říkala jsem si to není možný… a je
a jedna byla hatchující blasta a druhý byl pomalejší, ale už taky blasta
@mishka123 díky.. ale fakt nevím, je to divné.. já mám totiž jen jedno embryjko a Tvá čárka z 5. dne je přes monitor vidět mnohem méně (nebo se mi to aspoň zdá) než má o den později, ale ty jsi zase měla přeci embryjka 2 a obě Ti krásně rostou. Každopádně zítra zase testuju! Jinak příznaky nemám vůbec žádné, ale já se moc nepozoruju, prsa přifouklá, ale to mám i normálně před MS, jen na obličeji mám boží dopuštění.
@f-l-e-a
právě já měla ten 5 den hodně pidi dušíčka
a tvoje čárka je fakt moc pěkná takovou jsem měla až ten další den
takže to vypadá hoodně nadějně ![]()
Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?
Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.