IVF 2017

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4661
1.6.18 20:15

@Jedna babička no dneska jsem píchala ovitrele a nějak se mi nechtělo a stále jsem to odkládala, ale na konec jsem to dala :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9500
1.6.18 20:43

@potvurka89 chapu a ten strach tam bude stale dokud nebudes drzet ten svuj uzlicek v naruci. ale ty to zvladnes. proste musis. takze hlavu pozitivni vse negativni od sebe odhanej velkym obloukem a kracej s hlavou vztycenou za svym vytycenym cilem. vsechno tentokrate dobre dopadne a ne jinak. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4661
1.6.18 21:19

@Jedna babička moc děkuju za podporu :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9500
1.6.18 21:24

@potvurka89 neni vubec zac. od toho tyto diskuze jsou. mnohdy udela vlidne slovo a pohlazeni na dalku zazrak. a to i presto ze se osobne nezname. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4661
1.6.18 21:26

@Jedna babička úplně souhlasím :kytka: člověk si někdy i utříbí myšlenky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1353
2.6.18 10:57

Ahoj devcata, vyslo mi z krve mirne zvyseny cukr a cholesterol…jednou jsem tu cetla ze je nektera z vas v nejake skupince na facebooku jidlo bez cukru nebo tak nejak nevite nektera? rada bych se pridala :hug: dekuju a hezky vikend :kytka:
6.6 jdu na kontrolu a pak snad o vikendu bude KET :dance: :dance: :srdce: :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1353
2.6.18 10:58
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9500
2.6.18 15:35

@Tulipankaa pisnu ti do zprav odkaz na fceskupinu. dekovala jsem zde nedavno @raflash ze sem vloni nekomu radila zhubnout nizkosacharidovym stravovanim a na tuto skupinku odkazovala. ja to zkusila a mam uz dole 30 kg cukr v norme a spousty zdravotnich problemu ok. stahla jsem uz se sebou meho muze ma crohna a tez se mu plno potizi zmirnilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1353
2.6.18 17:09
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1467
2.6.18 23:53

@Jedna babička To je skvele, tobe i tvemu muzi tleskam :potlesk: Je to parada takhle prirozene resit zdravotni potize, ze?
A hlavne to neni dieta, je to proste zmena zivotniho stylu a zadne trapeni a zurive cviceni ;) ja objevila dost veci o kterych jsem ani nevedela, ze existujoz a jsou dobre :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9500
3.6.18 07:59

@raflash ahojda. ano. i doktorka je prekvapena. je to skvele fakt ze jo. bastime plno veci o kterych jsme nemeli potuchy strasne nyni ujizdime na avokadove pomazance a ruznych zeleninovych placickach jako prilohy.
akorat me stvou ty reakce okoli zejmena chytrych zen ktere ti podsouvaji takove ty chytre nazory ze strava bez cukru a velkym mnozstvim tuku je vstricny krok k infarktu. nekdy uz fakt nemam silu stale dokolecka vysvetlovat. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3896
4.6.18 13:32

@kocourek88 @potvurka89
A to je fakt, že ona chtěla napřed RČ manžela, no a když sem ho nevěděla, tak mi pak řekla, že výsledky po telefonu nesdělují. O tom zákoně vím, ale asi je blbost si pro výsledky jezdit osobně! Musím se tam s nimi domluvit, přece nebudu pro vše jezdit osobně. Krom toho, tady si myslím, že by i měli volat výsledek sami, pokud by byl nějaký problém, aby se manžel mohl začít hned léčit.

@potvurka89 píše:
@Jedna babička děkuju :hug: teď už to musíme dát až do konce :)

Určitě dáte! Moc a moc vám to přeji! Zasloužíte si to! za to jak jste vše zvládli a nevzdali se :* :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1467
4.6.18 13:51

@Jedna babička No to mi povídej, to já slyším taky od tchyně furt. Přitom ta už 10 let střídavě drží Mačingovou a překvapivě nehubne, protože jezdí dvakrát ročně do Turecka nebo Egypta, kde na all inclusive přibere vždycky 5-10kg a pak je půl roku shazuje a jede tam zas :lol:
A teď v těhu se jí samozřejmě moje stravování taky nelíbí, to je jasné. Prý mimina potřebujou ten cukr na růst a podobné kecy, vysvětlit si to nenechá, tak jen mávnu rukou vždycky. Já jsem spokojená, jsem v 15 týdnu a nahoře mám zatím 1kg, to je myslím super proti jiným těhulím co čtu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4661
4.6.18 17:47

@Pučmeloun moc děkuju :hug: už se mi to blíží :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
416
6.6.18 14:16

Holky, můžu si vyžádat v CARu naši kartu nebo všechna vyšetření když chci přestoupit jinam?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.