Je to s každým chlapem v posteli stejné?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.21 20:32

Je to s každým chlapem v posteli stejné?

Dobrý večer, mám takový dotaz, jsem s chlapem 15 let, měla jsem sexuálně jen jeho. Bohužel sex mě nikdy s ním nebavil, vždy jsem to předstírala a někoho jiného si představovala. Je skvělý žijeme spolu krásně, akorát ten sex je pro mě čím dál tím horší. Nevím zda by to vůbec s jiným chlapem bylo jiné. Mám tedy dotaz na ženy, které měly více mužů. Je v tom každý chlap stejný nebo každý to dělá jinak? Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6863
19.11.21 20:35

Zkus pouzit mozek… omg,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12024
19.11.21 20:39

Každej byl jinej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5004
19.11.21 20:42

Budu předpokládat, že nejsi troll-fakt je to s každým jiný, jiná technika, jiná míra chemie, ohleduplnost k partnerce, učenlivost… a celá řada dalších faktorů, co do toho vstupují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26366
19.11.21 20:48

Pokaždý jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18791
19.11.21 20:49

Hele a zkošuela jsi sama na sobě, co by ti dělalo dobře a řekla si to pak svému partnerovi a nebo prostě jen tak 15 let podržíš, případně předstíráš orgasmus?

Pak se pochopitelně nemůžeš divit, že se tvůj vztah k sexu jen a jen zhoršuje.

Není to automatická dovednost, je to něco, co se ti dva většinou musí učit - musí komunikovat o tom, co je vzrušuje, co by je lákalo, jak a kam sáhnout, co nedělat.

Jako pokud tvůj přístup je hraju a vlastně nevím co chci, tak by to téměř jistě bylo dost podobné i se všemi ostatními - zádrhel není je v tom chlapovi, primárně spíš k tomu, že vlastně neznáš a neumíš pracovat s obrovskou části sebe same - se svou sexualitou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15985
19.11.21 20:50

Vzdy jine a v tve situaci bude lepsi kterykoliv, ktery te bude pritahovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 20:51

Na to stejne se me zeptala moje vlastni mama. Je s tatou 30 let. Byl jeji prvni a zatim stale i posledni. Odpoved? Ne, nejsou vsichni stejni, ale podle me nestoji za to delat blbosti ve fungujicim vztahu. Menila bych dobry sex s partnerem za to, aby nam to klapalo v ostatnich oblastech.

• Citovat
  • Nahlásit
15985
19.11.21 20:52
@Ou píše: … je to něco, co se ti dva většinou musí učit - musí komunikovat o tom, co je vzrušuje, co by je lákalo, jak a kam sáhnout, co nedělat.....

Mluveni netreba, staci toho druheho vnimat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67768
19.11.21 20:55
@Anonymní píše:
Dobrý večer, mám takový dotaz, jsem s chlapem 15 let, měla jsem sexuálně jen jeho. Bohužel sex mě nikdy s ním nebavil, vždy jsem to předstírala a někoho jiného si představovala. Je skvělý žijeme spolu krásně, akorát ten sex je pro mě čím dál tím horší. Nevím zda by to vůbec s jiným chlapem bylo jiné. Mám tedy dotaz na ženy, které měly více mužů. Je v tom každý chlap stejný nebo každý to dělá jinak? Děkuji za odpověď

Urcite je každý uplne jiny :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
19.11.21 20:57

Něco je jiné a něco je stejne. Proč jsi s ním tedy zůstávala když to nebylo ono? Já si to tedy představit neumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
19.11.21 21:06

Ne, každý je jiný. Myslíš, že teoreticky když máš doma nemehlo, že jsou všichni nešikovní? Každý má jinou techniku, zkušenosti, je jinak citlivý a temperamentní. A taky vybavicka není stejná. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4891
19.11.21 21:09
@Anonymní píše:

Jistě, každý chlap a každý sex je úplně stejný. Použij mozek. Nicméně obdivuju, že jsi tak dlouho de svým prvním sexuálním partnerem. To se jen tak nevidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26675
19.11.21 21:10

Já měla jen dva ( a víc neplánuju) a každý je úplně jiný v sexu ( co se přístupu týče, zkušeností, preferencí, praktik.. všeho), s prvním to 10 let skřípalo, s druhým to 8 let klape a je to pořád bezva a věřím že bude i dál, protože nás to oba baví a nechceme ustrnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23677
19.11.21 21:11

Vždy to bylo jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu