Manžel je mi zřejmě nevěrný, nejde daleko pro ránu

25
29.7.13 09:27

Jsem vážně tak netolerantní??

Ahoj všem :mavam:
Ani nevím, jak bych začala? S manželem jsme spolu skoro 9let, z toho 4 roky manželé. Máme dvě děti 5ti letou a 2letého chlapečka. Je to asi měsíc, co jsem zjistila, že si manžel píše s „kamarádkou“, jak tvrdí on, že jsou jen kamarádi. Přesně jsem to na něm poznala, začal se každý den koupat, než jel do práce, telefon stále u sebe. Vždyky jsem si myslela, že on je chlap, který by nikdy nevěrný nebyl, ale už asi nebudu tak naivní :) I když nevím, jestli spolu něco mají, jsou ve stejné práci, akže manžel ji vozí autem, vyzvedne ji po cestě. Do práce jezdí o hodinu dřív, z práce jezdí o hodinu i dýl později, vždycky s nějakou výmluvou. Vím, že se to nedělá, ale v jeho nepozornosti, jsem se mu podívala do telefonu, i když my nikdy před sebou tajemství neměli a bylo nám jedno, kdo komu kouká na face, mobil apod. Našla jsem tam sms, spíš co psal on jí, protože většinu od ní nejspíš vymazává, ona mu posílala samé smajlíky, že mu posílá pusu…on jí psal, miláčku, běž spinkat kočičko moje, zítra si o tom popovídáme, přestávám se ovládat, jsem zamilovaný až po uši…vždycky jsme si o všem povídali, takže jsem mu řekla i těchto sms, pořád mi tvdrí, že jsou kamarádi a píšou si to jen ze srandy…když mu řeknu, že se mi to nelíbí, odpoví, že se chovám, jak krá. a, máme krizi už dýl, tak dva roky, je hrozný nervák a když má svou vzteklou náladu, nejde daleko od rány…i když poslední měsíc, co je asi zamilovaný, tak se s ním dá aspoň mluvit…já už jsem zoufalá a nevím co dělat, všechno obrací proti mě, že jsem netolerantní a užárlená, nikdy jsem na něj nežárlila, ale takový sms mi prostě vadí, i ty pozdní a příchody a dřívější odchody. Už bych odešla dávno, dřív kvůli tomu, jak je vzteklý a klidně mi dá pěstí před dětma, spostě nadává a uráží, ale pak je zase třeba měsíc normální, nikdy jsem si neuměla představit, že by jsme šli od sebe, i když jsem už kolikrát chtěla odejít, ale nemám kam, mám jen rodičák a podporu od rodiny nemůžu čekat ani ke komu zatím jít. Myslíte si, že jsem vážně tak netolerantní? Řekla jsem, ať si vybere, buď přestane vozit kamarádku a přestanou ty sms nebo odejdu já s dětma. Vždycky mi na to odpoví, no jo prosím Tě, ale stejně si spolu píšou dál. Ona má přítele a dítě, nejradši bych napsala jí nebo jejímu příteli, ať si dá na to pozor, ale já zase na tohle nemám povahu. Vůbec nevím co dál, jsem pořád jen naštvaná a trápím se.
Omlouvám se za délku a anonymitu :kytka:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

26554
29.7.13 09:32

@lila85 No netolerantní nejsi, on je idiot. A první, co mne napadlo, bylo, že za jejím přítelem bych teda zašla.
Byt je jeho, že chceš odcházet ty?

• Nahlásit
Mirkara
29.7.13 09:33

Už tím, že se mu hrabeš v mobilus, ses dost odepsala. Co je ti do jeho soukromé korespondence? Bych nesnela, aby se někdo hrabal v mojí. Jejich komunikace je trochu ujetá ale nevěra to fakt není, zamilovanost a nevěra jsou dvě různé věci.

• Nahlásit
13505
29.7.13 09:34

Tak vzhledem k tomu že ti natáhne před dětmi, jsou nějaký sms, nebo i vztah s kamarádkou, drobnostmi.
Pokud máš alespoň poslední zbytky sebevědomí či důstojnosti, odejdi. Nemáš-li kam jít, zkus kontaktovat nejbližší intervenční centrum pro týrané ženy, pomohou tam.

• Nahlásit
evill
29.7.13 09:34

Myslím, že nejsi netolerantní ale hloupoučká, promiň. On Tě evidentně podvádí, ty to víš (na tom by nebylo nic extra zvláštního, pokud by ti nevadilo, že má sexuální vyžití i jinde než s tebou, tobě to ale vadí.. :nevim: ), když se nevybíjí sexem s jinou, tak tě zase mlátí… No co na to říct. Každému co jeho jest :nevim:

• Nahlásit
3514
29.7.13 09:35

@lila85 jeetli mohu poradit… z meho pohledu neni co ztratit..pokud jej chces tak bojuj - osamostatni se - staren je - bud herecka- bud vesela vsechno v naprostem poradku hod mu na krk deti a bez se bavit… nejlepe s kamarady ale nic mu nerikej.. delej ze nic pokud to do dvou mesicu nezabere max. 3 asi uz je prilis pozde…

• Nahlásit
1096

Stejně ví, že bys neodešla, že? ;) Takhle planě vyhrožovat, s tím nic nezmůžeš..máš sebrat kufry, děti a opravdu odejít. Manžel je asi zamilovaný, o tom není žádný pochyb :,( Teď je otázka, jak se k tomu postavíš ty, zda mu to budeš tolerovat nebo ne. Já bych mu to netolerovala a rovnou bych ho poslala za ní.
Pokud se takhle vždycky naštve, když na něj udeříš, tak je naprosto jasné, že s ní něco má.

• Nahlásit
rachel55

Nejsi netolerantni, tohle je pro me pres caru a netolerovala bych to

• Nahlásit
9855
@Mirkara píše:
Už tím, že se mu hrabeš v mobilus, ses dost odepsala. Co je ti do jeho soukromé korespondence? Bych nesnela, aby se někdo hrabal v mojí. Jejich komunikace je trochu ujetá ale nevěra to fakt není, zamilovanost a nevěra jsou dvě různé věci.

Zajímavé, že takové vypatlaniny, napíše jen člověk který není přihlášen :roll:

• Nahlásit
3514
29.7.13 09:36

Ale presne jak pisi nademnou… brutalita a nasili by se nemel odpoustet… buh vi jaky by byl za dalsich 5-10 let…

• Nahlásit
1425
29.7.13 09:37
@Mirkara píše:
Už tím, že se mu hrabeš v mobilus, ses dost odepsala. Co je ti do jeho soukromé korespondence? Bych nesnela, aby se někdo hrabal v mojí. Jejich komunikace je trochu ujetá ale nevěra to fakt není, zamilovanost a nevěra jsou dvě různé věci.

a co víš co spolu dělají, když jezdí o hodinu dřív tam a o hodinu později zpátky? :roll: Toto mi teda normální nepřijde a klidně bych se do teho telefonu podívala, jako když je to taková situace, tak je to něco jiného, než když zjišťuješ co si píše s kamarádem..

• Nahlásit
38110
29.7.13 09:37

Tak tady neni hlavni problem nevera, ale ze te mlati. Takoveho klidne te zajemkyni prenech.

• Nahlásit
luciášice
29.7.13 09:38

Jsi až příliš tolerantní, já bych s ní vyběhla ;) :mrgreen: Evidentně spolu MAJÍ VZTAH, možná ZATÍM platonický, možná, že spolu spí :think: Pokud ne, tak brzy budou.

Já bych mu asi dala nůž na krk a s kolegyní by to musel ukončit, do práce ať si paní chodí pěšky a příchody a odchody z práce budou přesné :) A po práci bych mu strčila děti :mrgreen: Kdyby se kolegyně nechtěl vzdát, tak by asi letěl :nevim:

Ale jsou asi i diplomatičtější taktiky no… ;)

• Nahlásit
23860

Už bych odešla dávno, dřív kvůli tomu, jak je vzteklý a klidně mi dá pěstí před dětma, spostě nadává a uráží,…

Tak už jen tohle je důvod odejít, resp. ho vykopnout. To, jestli šous. tá s kolegyní nebo ne, to vůbec neřeš.

• Nahlásit
13124
@Mirkara píše:

„Našla jsem tam sms, spíš co psal on jí, protože většinu od ní nejspíš vymazává, ona mu posílala samé smajlíky, že mu posílá pusu…on jí psal, miláčku, běž spinkat kočičko moje, zítra si o tom popovídáme, přestávám se ovládat, jsem zamilovaný až po uši…“

Kdo tvrdí, že to, co píšou není nevěra a že nebyla dokonána i fyzicky je slepý.

Zakladatelko - je to idiot, je ti nevěrný… ale víc bych řešila, že ti dá klidně i pěstí. Byla bych blahem bez sebe, že se zakoukal jinde a pěstní souboje bude řešit s jinou křepelkou. Podle toho, čí je byt bych sbalila buď jeho nebo sebe a děti a podala návrh na rozvod.
A že nemáš kam jít? Co azylový dům, nebo zkus pohledat tady na stránkách - někde jsem zahlédla společné bydlení maminek - možná by to byl pro tebe dobrý rozjezd

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama