Kdo jsou moji rodiče?

Anonymní
4.4.17 10:41

Kdo jsou moji rodiče?

Ani nevím, jestli se chci jenom vypovídat, nebo hledám nějakou radu, nebo někoho s podobnou zkušeností :nevim: Úplnou náhodou jsem zjistila krevní skupinu mého otce, matčinu znám a tudíž je jasné, že on není tím biologickým. Jsem úplně zmatená, nevím, jestli jsem kukačka, nebo adoptovaná, nebo mě snad vyměnili v porodnici. Prohledala jsem celý internet, jestli nejsem nějaká výjimka z výjimek a bylo by možné, aby byli oba moji rodiče, ale nenašla jsem vůbec nic.
Nevím, jestli jít za matkou a zeptat se jí, pak mě ale napadlo, že mě třeba vyměnili v porodnici a ona nic netuší, nebo udělat bez jejich vědomí genetický testy, fakt nevím :nevim: Zachovejte anonym, je to velmi citlivé, nikdo to ještě nevím ani manžel :?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

4.4.17 10:45

Ahojky, tak já bych šla v první řadě za maminkou a popovídala si o tom s ní…Pravděpodobnost, že tě v nemocnici vyměnili je mnohem mnohem menší, než že prostě bohužel nebudeš tatkova a nebo budes adoptovaná…Držím palce, nemilá situace :(…Jakepak máte ty skupiny, smím li vědět?

• Nahlásit
26154
4.4.17 10:46

A jaké jsou ty skupiny? Dík. M.

• Nahlásit
4.4.17 10:47

Pokud se tím trápíš, tak já bych si udělala anonymně genetické testy. Nejprve s tátou, pak mamkou.
Máš rodný list? Kdy byl vydaný?
Máš nějaké fotky, kde jsi jako miminko? Pak tě nejspíš neadoptovali. Máš sourozence?

• Nahlásit
4.4.17 10:47

Dle mě si vzít mamku stranou a narovinu se zeptat, že znáš její i své krevní testy a víš o tom, že tvůj otec není tvůj.
Pokud by ti mamka nedejbože zapírala, řekneš jí, že chceš s tátou podstouptt genetické testy.
Pak bych se rozhodovala, co dál. Ale držím palce.

• Nahlásit
4.4.17 10:50

Ještě mě napadlo, že nedávno jsem viděla v dokumentu, že při transplantaci k. drene se ti změní skupina dle prijemce, nebylo u vás toto?

• Nahlásit
Anonymní
Skupin
@Malaga píše:
A jaké jsou ty skupiny? Dík. M.

Nechci psát moc konkrétně, takže rodiče mají např. oba A a já mám AB, prostě nemožný :roll:

• Nahlásit
26154
@hudečice píše:
Dle mě si vzít mamku stranou a narovinu se zeptat, že znáš její i své krevní testy a víš o tom, že tvůj otec není tvůj.
Pokud by ti mamka nedejbože zapírala, řekneš jí, že chceš s tátou podstouptt genetické testy.
Pak bych se rozhodovala, co dál. Ale držím palce.

A co když to ten otec vůbec netuší?

• Nahlásit
2664
4.4.17 10:51

A víš vůbec jak se krevní skupiny mezi sebou kříží?

• Nahlásit
3844
4.4.17 10:55
@Anonymní píše:
SkupinNechci psát moc konkrétně, takže rodiče mají např. oba A a já mám AB, prostě nemožný :roll:

Tak tohle sice nemožné je, ale pokud by jsi měla skupinu 0, tak to u dvou áček klidne možné je ;)

• Nahlásit
Anonymní
4.4.17 10:56

Odpovím tak nějak najednou, sourozence mám a víc než jednoho, proto mi adopce nepřijde jako správná možnost. Fotky mám jako mimino, ale nejsou úplně z porodnice, nebo když byla matka těhotná, ale to nemá ani můj manžel, nebo moji sourozenci a vrstevníci, dřív se to tak neřešilo, jsem 25+ let. Rodný list už jsem prohlížela ze všech stran, nic zvláštního mi na něm nepřijde, je stejný jako manželův. Na transplantaci ani na nějaké vážnější operaci jsem nikdy nebyla a ani jako dítě.

• Nahlásit
26154
4.4.17 10:57
@Anonymní píše:
SkupinNechci psát moc konkrétně, takže rodiče mají např. oba A a já mám AB, prostě nemožný :roll:

Díky za info, nicméně jsi anonymní a zrovna by se tu mohl najít někdo, kdo by ti dal třeba možné vysvětlení…rozumím tomu, že toužíš znát pravdu, ale obávám se, že otevření této otázky naruší vaše rodinné vztahy…

• Nahlásit
Anonymní
4.4.17 10:58

@brisco @Ice79
http://kalkulacky.idnes.cz/…pro-dite.php
Podle této kalkulačky to prostě možný není.

• Nahlásit
26154
4.4.17 11:00

A co Bombay fenotyp? Dva rodiče „0“ a dítě s A nebo B kr. skupinou?

• Nahlásit
Anonymní
4.4.17 11:00
@Paralenka červená píše:
Pokud se tím trápíš, tak já bych si udělala anonymně genetické testy. Nejprve s tátou, pak mamkou.
Máš rodný list? Kdy byl vydaný?
Máš nějaké fotky, kde jsi jako miminko? Pak tě nejspíš neadoptovali. Máš sourozence?

A to jde nějak tajně, aby o tom otec nevěděl?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama