Když se nedaří téměř nic...

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
641
6.12.21 16:11

když se nedaří téměř nic

Ahoj, asi stupidní dotaz… Ale co děláte, když se vám dlouhodobě nedaří??? Když se pokazí, na co sáhnete… Když se snažíte to všechno řešit a je to úplně na nic (slušně řečeno..)… Neděláte nic a čekáte, až se to zlepší? Řešíte to? Řvete vzteky a mlátíte do stolu? Brečíte v koutě? Já nevím, ale poslední tři týdny je to jedna pecka za druhou… A já nevím, jak (a jestli vůbec) to vše řešit a asi ani, jak upustit páru :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1174
6.12.21 16:18

Udelam si rsdost drobnosti a rikam si, ze vzdycky muze byt jeste hur… vsak ono se to otoci! At je lepe :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11839
6.12.21 16:24

Naliju si dobrou whiskey. Zastavím se, vyčistím si hlavu, popremyslim a pustím se do toho znova a líp. V případě nutností tento postup opakovat víckrát. A pak už to je člověku jedno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
6.12.21 16:25

@llida díky. Jo, mě to, že může být hůř i jindy pomáhá, tentokrát už ale ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27302
6.12.21 16:28

Tak záleží co se kazí, pokud je možnost to nějak napravit a řešit, tak to udělám, ale něco ovlivnit nejde no. Nepropadam zoufalství, většinou mi stačí přijít sem a přečíst si příběhy lidi, co se mají hůř než já a hned si reknu, že ještě není konec světa a může být mnohem hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3913
6.12.21 16:29

Jdu behat a bezim tak dlouho, dokud vycerpanim nelezu po ctyrech. Kdyz mam horsi obdobi, chodim takhle behat klidne kazdy den. Na psychiku mi to pomaha nejvic ze vseho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16309
6.12.21 16:38

@jesterka001 rozděl si věci na ty, které můžeš vyřešit teď, pak na ty, co v tuto chvíli řešit nejdou. Některé problémy se vyřeší samy.

Mně se teď pod rukama doslova s*re snad všechno. A když si dovolím vidět kousek naděje nebo zlepšení, tak přijde jiná jobovka. S tou se srovnám a mezitím zjistím, že to zlepšení se zase zvrtlo.

Důležité je, dělat něco, co přináší radost. Procházka, opékání buřtů se sousedy (jo, jde to i teď v dešti při jednom stupni nad nulou…vyzkoušeno v sobotu :lol: ) nebo proflákat jeden den. A věřit, že do nekonečna se to sypat nemůže. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6687
6.12.21 16:49

Podobně jako @Ernais, pokud potřebuji vyčistit hlavu, zničím tělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6078
6.12.21 17:20

Mě pomáhá se zamyslet, kde jsem komu ublížila a proč se mi toto pak děje.
Ukončit takové zlé období mi pomáhá si ráno roku říct nějakou afirmaci
To je vlastně takové přání vyslovené pro sebe. Nesmí v tom být zápory. Takže musí znít např. Jsem šťastná, daří se mi dobře, mám spoustu peněz, jsem milovaná apod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
972
6.12.21 19:17

Já mám většinou fáze: 1.vztek (pouštím si pak Systémy do sluchátek a to mě uklidní), 2.smutek (vybrečím se hystericky ve vaně), 3.melancholie (schválně se v tom utapim a brečím a brečím usedavě dál) a pak 4.smíření (zvednu hlavu, narovnam záda a pokračuji v boji:-).
Pomaha mi i fyzická aktivita, to je taková lepší 3.faze (běh nebo práce na zahradě, trhání kopřiv třeba :mrgreen:) a pak následuje uklidnění ve 4.fazi (smíření). :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
6.12.21 19:37

Holky díky :hug: Zkusím si nějakou radu vybrat, případně jich spojit víc 😃 no běh s whiskou pokoušet radši nebudu :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
6.12.21 19:50

Snažím se na to nemyslet a doufám, že se to nějak časem vyvrbi.
A ono se to většinou i tak stane. Mně pomáhá luštit si Sudoku či různé hlavolamy. Na to se musím soustředit a tak nemám čas myslet na ty špatné věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11839
6.12.21 19:58
@jesterka001 píše:
Holky díky :hug: Zkusím si nějakou radu vybrat, případně jich spojit víc 😃 no běh s whiskou pokoušet radši nebudu :wink:

Jsi ještě neviděla placatku? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
6.12.21 20:02

@Cenarius ale jooooo jen bych se pak určitě ztratila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...