Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@Julia Čiková snad to bude dobrý, 7. den ještě je u spousty holek negativní a Max prý má míň barviva…tak ještě vydrž. Moc bych ti to přála, jako nám všem tady ![]()
@leylen to nevadí, aspoň budu mít v příštím cyklu sparing partnera
.já budu mít taky KET až v květnu asi
.kolik máš ještě mrazàčků?
@Pavluja píše:
@Julia Čiková snad to bude dobrý, 7. den ještě je u spousty holek negativní a Max prý má míň barviva…tak ještě vydrž. Moc bych ti to přála, jako nám všem tady
Děkuji moc
@Málinka25 Moc gratuluju 🌼 At je vsechno v poradku i nadele.
@Julia Čiková Preju, at se vysledek jeste teprve dostaví. Uplne vam rozumim. Ja se bojim testovat. Minule me to pekne semlelo.
@BaraodKolina píše:
@Julia Čiková Preju, at se vysledek jeste teprve dostaví. Uplne vam rozumim. Ja se bojim testovat. Minule me to pekne semlelo.
Mně už to semlelo 4krat, ale pořád doufam
@Lenikj píše:
Ahoj holky, tak má naděje se rozplynula:( 7.den po KET a test negativní. Zbývá mi poslední embryo. Ještě bych možná stihla poslední stimulaci nez mi bude 39. Zatím ještě vaham, jedno dítě už doma mám. Teď jsem v Repromede, zkusila bych jinou kliniku. Jakou byste doporučili?
Jsem taky v Repromedě, uvažuji o Reprofitu. Dnes jsem 7 den po KET a taky negativní TT, co ty, testovala jsi znovu?
No já počkám ještě 2 dny, mamatest doma nemám a do lékárny dnes se nedostanu, ale dík za tip