Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
@dljl
Nejsou tak neodbytné, že?
Zatím se mi zdá ketóza docela fajn, člověk je nasycený a nehoní ho mlsná jako když se stravuje normálně.
Máš nějaké tipy na příchutě/ výrobky? Abych si zpestřila výběr ![]()
Za mne teda nejlepší goute ze slovenska.ty čokoládové pudinky a pod. jedna báseň. nejhur od prodietix a tuším keto fit zeleninová polévka.
@rené79bil @Thea21 od prodietix jsou vyborne polevky (vyjma rajske), tycinky cokoladove, mandlove a liskooriskove, omelety a kremy coko a straciatella. To jsou pochoutky
byla jsem na nich s prestavkou 4 mesice ![]()
Zítra to bude měsíc a mám 5kg dole. rikaly zenske že je to poznat ![]()
skvělý výsledek!
A jak dlouho chceš ještě pokračovat?
Objednala jsem si Goute výrobky, tak jsem zvědavá:)
@Diana2017 píše:
@rené79bil @Thea21 od prodietix jsou vyborne polevky (vyjma rajske), tycinky cokoladove, mandlove a liskooriskove, omelety a kremy coko a straciatella. To jsou pochoutkybyla jsem na nich s prestavkou 4 mesice
Chtěla jsem se zeptat, kolik kg jsi zhubla za 4
měsíce?
@Thea21 píše:¨gouty výrobky je co?
@rené79bilObjednala jsem si Goute výrobky, tak jsem zvědavá:)
![]()
skvělý výsledek!
A jak dlouho chceš ještě pokračovat?
@dljl
Gouté.
Objednala jsem si od nich tyčinky, pudinky, omelety, polévky, rizoto a toasty+ marmeládu.
Alespoň zkusím i jinou firmu, která dělá léto výrobky ![]()
Jsem na keto už pátý týden, mám dole 6,5kg, což je super, ale teď jsem mluvila se známou a ta mi řekla, že to držela dcera a má vše nazpět, máte s tím někdo nějaké zkušenosti? ![]()
@dljl ja jsem zacala 24.10 a tenhle tyden koncim (uz druhe kolo diety po kratsi pauze). Celkove mam dolu 30 kg coz byl muj prvotni cil, takze za me velka spokojenost. Drzela jsem to ale opravdu celou dobu poctive, v podstate striktneji nez je dle diety nutne. Snazila jsem se i ve druhe a treti faze drzet sacharidy nizko, abych nevypadla z ketozy.
Ted je otazka co dal. Uz jsem se sebou spokojena, jenom jeste nevim jestli naskocit na “racionalni” stravu vcetne sacharidu, nebo pokracovat dal v prirozenou keto stravou s navysenim tuku proti prodietixu. Nejak se nemuzu rozhodnout
nejsem si uplne jista, jestli dlouhodoba ketoza neni nejak skodliva, i kdyz musim uznat ze posledni 4 mesice mi bylo bajecne ![]()
No ja mam prvni měsíc a chystam se na druhou fazi t. j 3+1 tři sáčky za den a jedno jídlo své jakoby. Samozřejmě víceméně zadne sacharidy navíc.(přílohy a sladkosti). Mavam noční směny a abych neumřela hlady kupuji si platkovy sýr. Co jsem si všimla ze každá firma to ma trošku jinak. u goute je cca 18g bílkovin na sacek, což mne na 3h zasytilo.ale treba koktejl prodietix má min a to mam brzo hlad. u goute je vhodné kliknout na každý výrobek a mrknout kolik % obsahují bílkovin. Některé mají víc některé min.
Chci se tak stravovat asi nastálo. Taky je mne dobře. výrobci do všeho dávají tolik cukru, strasne. Příští měsíc si asi koupím i pečivo. Cetla jsem že je jakýsi noční chlebík v obchodě. jinak jdu ze 80 kg cca na 65 chci.
@rené79bil píše:
Co jsem si všimla ze každá firma to ma trošku jinak. u goute je cca 18g bílkovin na sacek, což mne na 3h zasytilo.ale treba koktejl prodietix má min a to mam brzo hlad. u goute je vhodné kliknout na každý výrobek a mrknout kolik % obsahují bílkovin. Některé mají víc některé min.
Ahoj. Jaký koktejl máš u prodietixu na mysli? Řekla bych, že všechna jejich jídla mají kolem těch 17 - 18 g bíkovin na porci. Snad pouze u jednoho smoothie a jednoho nápoje jsem viděla obsah bílkovin kolem 15 g na porci.
@Lenka_Hal @rené79bil diky. No muj puvodni plan byl, ze kdyz zhubnu, voz se povedlo, takze pak naskocim do LCHF a budu se tak stravovat uz naporad. Jsem vylozene masovy typ, takze z hlediska vyberu jidel mi to nevadi. Spis jde o to, jestli clovek opravdu ty sacharidy vubec nepotrebuje..
ja jsem si behem tech 4 mesicu vsimla, ze pokud chci byt v ketoze, musim drzet hladinu sacharidu do 20g. Vsechno navic me z ni vyhazuje. A to je sakra malo… v podstate jenom zelena zelenina a salaty a i to v kontrolovanem mnozstvi. Behem diety jsem to brala jako soucast drilu, ale opravdu ted nevim jestli jit takhle dal. Preci jenom, ty nase pytlikove diety jsou nejenom nizkosacharidove, ale i nizkokaloricke. Takze potrebovala bych se ted dostat na nejakou rozumnou hranici kalorii za den (vychazi mi vic nez dvojnasobek toho co jsem ted mela) a nepribrat to zpatky…z poradny mi zaslali jidelnicek s vyznamnym podilem sacharidu a vysokou kalorickou hodnotou. Jsem si temer jista, ze by to byl jojo jak…
Lenko, ty mas asi s LCHF nejvetsi zkusenosti tady. Co myslis? (Ve strucnosti mam za sebou 4,5 mesice prodietix, dolu 30kg a chci si to udrzet).